Bu darbe olayı yüzünden psikolojim bozuldu? Sizinde öyle mi?

Geceleri uyurken tedirgin oluyorum. İnşallah sabaha hayırlı uyanırız diyorum. Uçak, helikopter sesi duyunca kalbim küt küt atmaya başlayor. Zaten atamalarda durduruldu. Sizde korkuyor musunuz hala? 😔😔😞

3|0
26|7

En İyi Kız Görüşü

• Hayir tabiki gayet guvende hissediyorum kendimi ozellikle bu aralar.. hersey ortaya cikti ak kara onlemler aliniyor.. he birsey olmayacak degil elbette bilemeyiz amaa Allah a teslimiyet olmasi gerek her canli bir gun olumu tadacak.. bugun ya da yarin.. ne sekil nasil oldugunu da rabbim kararlamistir

2|2
    3|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her şer de bir hayır vardır. AKP geldi iktidara bu kötü bir olay mesela ama cemaati bitiriyor bu da güzel bir olay. Islamciyi islamci bitiriyor. biz zamanında ordudan irtica tehditi diye attığımızda bize namaz kıldı yok eşinin başı kapalı diye atıyor diyorlardı.. onun için ne olursa olsun her işte bir hayır var takma

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• Türkiyede değilim ancak haberleri izledim özelikle cnn yayini kesildiğinde psikolojim bozuldu ay çok kõtü :////

2|3
    0|0
    • Ben bildiri okunurken ağlayacaktım. 😔

• Bildiri okunurken derken? O. o
      Üzülme türkiyede sanirim şu an herşey iyi ancak ben askerlerin öldürülmesine üzüldüm tüm süc rütbeli askerlerde diğerlerinin bişeyden habei bile yoktur ailelerine üzülüyorum :(

• 😔😔

• Hayır

0|1
    0|0
  • değil. dfg

0|1
    0|0
  • Ben Türkiye'nin savunmasız kalmasından korkuyorum. Her yer kapatılıyor

1|1
    0|0
  • Evet korkuyorum. Karşımda jandarma Komutanlığı var. Bir takım sesler gelince hemen korkup ayağa kalkıyorum. Kimi zaman havai fisekler patlıyor. Bomba, silah patladı sanıyorum irkiliyorum, geriliyorum. Bir bağırtı bir çığlık duysam korkuyorum. Nasıl düzelecek bu durum hiç bir fikrim yok...

0|1
    0|0
    • Allah hayırlısını eylesin hakkımızda. Milletin komple psikolojisi yerle yeksan oldu.

• hayır beni dahada güçlü yaptığına inanıyorum

0|1
    0|0
    • İnsanın içinde yine bir tedirginlik oluyor ama.

• işte o bende olmuyor hatta uçak sesi helikopter sesi hatta bazen silah sesine benzer sesler duyuyorum hemen meraklı meraklı terasa :D

• 😕😕

• Bozulmadı benimki.

0|1
    0|0
  • Havalimanına yakın oturuyorum ve o gece üzerimizden uçaklar bomba attı. Halen daha tedirginim uçak geçerken.

0|1
    0|0
    • Ayni bende. Kalbim küt küt atıyor gece uçak sesi duyunca. 😔

• Yok ben uzaklardayim.

0|1
    0|0
  • Ben iç savaş çıkacak diye korkuyorum ama korkunun bir şeye faydası yok.

1|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • korku oluyor

0|1
    0|0
  • Evet😕

0|1
    0|0
  • Zor günler geçiriyoruz. İnşallah daha kötü günleri görmeyiz.

0|1
    0|0
  • Bnde bir sıkıntı yok

0|1
    0|0
  • Hayır. Bişi olmuyor.

0|1
    0|0
  • İlk üç gün aynı durumdaydım sonra geçti

0|1
    0|0
  • Turk insani korkmaz

0|1
    0|0
  • Abartma yahu geçti o günler. Biz Türk milletiyiz

0|1
    0|0
  • Üzerimizden o korku daha 1,2 sene geçmez bence ülke olarak çok kötü şeyler atlattik

0|1
    0|0
    • Aynen öyle. Milletin psikolojisi mahvoldu. Kolay kolayda düzelmez.

• Pek sayılmaz

0|1
    0|0
  • Evet bende korkuyorum. Ne atamalari durduruldu bende ogretmenlik yazcaktim :(

0|1
    0|0
    • Bende memur olacaktım. Atamaların durdurulduğunu dün öğrendim. 😔

• Biz ne yapalım okulunda okuyanlar napsınn olan hep masuma oldu 😭

0|1
    0|0
  • Bebek çocuk dudaktan opulmez

0|1
    0|0
  • benimde psikolojim bozudu ama belirsizlik yüzünden vede halkın o askerlere saldırışını unutamıyorum türk halkını nereye istersen oraya çevirebilirsin bu beni korkuttu bu halki her parti kendi gücü için kullanabilir kaos çıkması umurlarında değil

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Korkmalısın da çünkü arkasından Türkiyenin karpuz gibi çatlayarak yıkılışını izleyeceksiniz..

0|0
    0|0
    • O zaman şimdiden hepimize Allah rahmet eylesin.

• Fazla korkmuşsun sanırım bende öyle bişey olmadı

0|1
    0|0
  • korkmuyorum. elimden geldiğince zaman buldukça meydanlarda oluyorum

0|1
    0|0
  • Darbe olsa da olmasa da umrumda değil. Hayatıma bakarım. Kendimi siyasetten ve dinden soyutlayalı 3 yıl oldu çok rahatım millet birbirini yesin dursun ben koltukta yabancı filmime bakar biramı yudumlarım :D

0|0
    0|1
  • Yok sorun bende.

0|1
    0|0
  • aynen hayata karşı bakışım değişti yaa umutsuzluğa kapılıyorum artık

0|1
    0|0
Yükleniyor...