Sevgilimin arkadaşları arkamdan bana çirkin diyor :( ?

İki senedir çıkıyoruz sürekli bu tarz şeyler duyuyorum psikolim bozuldu gerçekten cirkinsem bile bana duyurmaması gerekmez mi ayrılmak isteyincede bırakmıyor sülük gibi Neden bastira bastira bunu söylüyorlar ki? Sizce ne yapmalıyım rahatsız oluyorum artik

0|0
12|9

En İyi Erkek Görüşü

• Blemiycem bazen kıskançlıktan diyorlar bazen de cidden söylüyorlar. Ama güzellik çirkinlik bir yere kadar zaten çok güzel bir kadınla olunca karakteri düzgün değilse erkek soğuyor, diğer türlü çirkin diye tabir edilse bile karakter bunu dengeliyorsa o ilişki yürüyor. Genel olarak eli yüzü düzgün yüzüne bakılacak biri aranır zaten boşver sen konuşanları. Onlarla mı ilişki yaşıycan sanki seni beğenen beğenmiş benim manitam hakkında erkek arkadaşım çirkin dese anandan güzel derim çok ucu açık oldu ama partnerin dert etmiyorsa gerisine bok yemek düşer ister çirkin ister güzel farketmiyor adam olduktan sonra. Bunları söyleyenler adam değilmiş ama...

1|0
    0|0
    • Cok hakilisin işte o sessiz kalıyor ben iyice sinirim bozuluyor madem seviyorsan tepkini koy yani değil mi.

• Biz erkekler cins cins değişiyoruz. Ben ne manitama arkadaşlarım önünde ne arkadaşlarımı manitam önünde fırçalamam. Ama arkadaşım yalnış şeyler söyledi ya da yaptıysa yüzyüzeyken yeri gelir ağzını burnunu kırarım dövmüşlüğüm var. Ama bu o kadar büyük bir olay değil dövmese bile sövüyordur, sövemiyorsa arkadaşları arasında basık kalmış bir tip olmuş olabilir eğer erkek arkadaşına rahatsızlığını bildirdin ve o birşey yapamıyorsa arkadaşları ona zorbalık yapıp onu bastırıyordur muhtemelen buna karşın nasıl tepki alırsan al haklısın. Ilımlı olursan da haklısın bunu kabullenemem dersende bence çok haklısın ikinizin aranızda artık. Valla yalnış anlama aranız mutluluğunuz bozulsun istemem ama düşündüklerimi yazıyorum :)

En İyi Kız Görüşü

• tepkini göster. ayrica sevgilin nasil bu durumda sus pus kaliyor anlamis degilim

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum ama çok kiriliyorum basit neden gibi ama bu defalarca oldu

• sevgilinle konus bu konuyu eger bisey yapmiyorsa ciddi bir sekilde tepkini göster

• Bu konu hakkında konuşmaya çekiniyorum biraz bitiricem hiç uzatmayacagim

Erkekler Ne Diyor 8

• Akbabalar yemini elinden almak istiyor uyan 😂😂😃😄😄😅

1|0
    0|0
  • Sevgilin ne cevap veriyor arkadaşlarına?

0|0
    0|0
  • Ayril bnce ondan

0|0
    0|0
  • onlara kafa yorarsan o. buda ederler salla gitsin kendi haytına bak

0|0
    0|0
  • Sonuçta sevgilin senle beraberlik? Gerisini bosverrr

0|0
    0|0
  • Arkan mı çirkin?

0|0
    0|0
  • Bu hep böyledir. Boşwer.

0|0
    0|0
  • Takiliyolar sana amcasi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• okudum yorumları, sevgilin arkadaşları ile birlik olup senin çirkin olduğunu söylüyormuş, bir de eline çok kız gelmiş ama o seni mi seçmiş neymiş? aaah kıyamam ben ona! yahu at tekmeyi gitsin. bu nasıl bir egodur? seni ezerek var olmaya çalışıyor. eksiklik nedir sevgilinde? hayır ciddi bir eksiklik olmasa bir erkekte, kız arkadaşını böyle ezerek var olmaya çalışmaz.

0|0
    0|0
  • Bunu bir daha yanında yaparsa çok pis olay çıkar neyin kafası sustursun arkadaslarini sessiz kalma begenmiyosan s. g de dünya da tek erkek o muymus?

1|0
    0|0
  • onlarla bir daha konuşma sende.

0|0
    0|0
  • Öyle insanla niye hala birliktesin?
    Senin yerinam hemen ayrilirdim.

2|2
    0|0
    • günde 4 kez ayrılıyorum rahatsız ediyor

• Seninle takiliyolar demek ki hem ben kankasini elinden alan sevgiliyi kimsenin sevdigini gormedim mesela benle sevgilimi arkadaslarim ayirmaya calisiyodu cirkin birak diyolardi seninki de oyledir hem baksana ayrilmamak icin ugrasiyo sevgilin demiyomus arkadaslari diyomus birak konussunlar sanki kendi sevgilileri adriana lima belki sevgilileri yoktur bile

0|0
    0|0
  • Sevgilim de onlarla senin çirkin olup olmamanı mı konuşuyor?

1|0
    0|0
    • Evet evet çirkin ma seviyorum diyor sonra en ufak tartışmada işte benim elime ne kızlar geldi de ben senin peşinden koştum iyor bende koşma o zaman diyorum

• Seni üzüyor ayrıl. Tehdit falan et. Böyle devam edecekse bitsin de.

• :( :( :( ne pis arkileri varmış

0|0
    0|0
  • Sevmediğini söyle bitsin gitsin

0|0
    0|0
  • Sevgilin seni beğeniyorsa onlara ne?
    Ayrıca o arkadaşları çok mu yakışıklıymış?

0|0
    0|0
    • Değiller ya

• Sen sevgilinle mutluysan hic kimsenin dediğini takma. Böyle yaparak ilişkine zarar verirsin, takma kafana

• Ağızlarını kapatmalisin

0|0
    0|0
  • Takma kafana gıcık etmek için konuşuyorlardır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...