Komşumla biraz sorun yaşadım bu kiracılığımı etkiler mi?

Öncelikle bekarım ve yalnız yaşıyorum, günde 7 saat çalışıyorum iş çıkışı hep dışarda oluyorum kısaca eve sadece uyumaya geliyorum. Sadece haftasonları full time evdeyim. Geçen cumartesi üst kattaki komşum beni kadınlarla toplanıp yapılacak olan bir gününe davet etti. Bende kibarca reddettim işte oluyorum nasıl geleyim en iyisi bensiz eğlenin iyi günler filan dedim. Pazartesi günüde arkadaşlarımı çağırdım, biraz geç ayrıldılar evimden. ertesi sabah işe giderken üst kattaki komşum hani işiniz oluyordu gayet boşsunuz keşke daha iyi bir bahane bulsaydınız dedi. bende akşamları tabiki boş oluyorum ama altın günü sabah olur sanıyordum pardon dedim. iyiki çalışıyorsunuz havanızdan geçilmiyor diyip kavga başlattı bende kibarlığımı koruyamadım biraz argolu konuştum. bu kadın yöneticinin karısı. Benim apartmandan atılmama sebep olur mu? bekar olduğum için aile apartmanlarında ev bulamıyorum :(

0|2
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• Ankarada yasayan birisi olarak cevap vereyim.
    Tamamen kisisel bir olay bu. Yoneticinin karisi degil basbakanin karisi bile olsa hicbirsey yapamazlar. Ki diyelimki gercekten rahatsiz oluyorlar senden. Sana resmi olarak 3 defa uyarida bulunmalari ve bunun sonucunda cikarmalari lazim vede en az 2 ay onceden teblig edilir bu durum.. Kiraci hakkida var. Oyle kimse keyfi muamele yapamaz

1|0
    0|0
    • Kiracı sözleşmemiz 1 yıllıkt doldu. Tekrar yenilemedik. İşte bundan korkuyorum

• Ha peki o zaman :) teşekkür ederim

• Ne demek ben tteskur ederim

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Ben hiç muhatap olmuyorum böyleleri ile

1|0
    0|0
  • Kiracılıkta sözleşme yapmak bu yüzden önemli işte. Bir anlık sinirlerine hakim olamamak bazen kötü sonuçlar doğurabilir. Umarım kiracı sözleşmeniz vardır. O zaman belirli şartlar altında ancak sizi evden çıkartabilir. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • seni tanimak icin yem atmis iste altin gunu falan hesabina ;)

1|0
    0|0
    • nasıl yani

• Yok sanmıyorum. Hepsi bana düşman. Çalışan kadınım diye taşlayacaklar nerdeyse

• he o zaman farklı tabi

• Gürültü yapıyorsan olabilir

1|0
    0|0
    • hayır eve sadece uyumaya geliyorum ne gürültüsü :)

• Arkadaşların gelmiş ya 😁😁

• kahve içtik televizyon izledik dünyanın en sessiz misafirleridir kendileri

• Umursamayin bu kadar.. o kadar kolay degil sizi evden cikarabilmek..

1|0
    0|0
  • Kardeşim bak ne yap biliyo musun.
    Bugün haftasonu. Bir tabak yeöek olur kek olur al kapısına götür geçengünki tatsızlıktan dolayı üzgünüm de, kibar bir dille. Yaşça senden büyüktür de muhtemelen. Bu hem insanlığımızın da bir gereğidir. Böylelikle apartmandan atılma olayını da garantiye almış olurdunuz. Bunda hurur yapıcak bişey yok. Ev hanımı kadın zaten ne kadar fururlu oabilir ki samimiyetinizle yaklasabilirseniz bağrına basacaktır zamanla sizi.

0|0
    0|0
  • Özel hayatin kimseyi ilgilendirmez öyle bir hakka sahip değiller

1|0
    0|0
  • Kiyamam sana ben üzülme. Birsey olmaz merak etme :)

1|0
    0|0
  • Allah kısır yiyen kadınların şerrinden genç bekar kızlarımızı korusun..

1|0
    0|0
    • Korusun :( çok çektim ev hanımlarından

• Hangi sehirdesin?

1|0
    0|0
    • Ankara

• Hayır üniversiteyi izmirde okudum

• Hmm izmire alisiksin o zaman yabancisi degilsin.

• yok olmaz

0|0
    0|0
  • koy popona rahman gelsın olan olmuş boş ver bir pok yiyemez kira sözleşmen var mı kiracının hakları ev sahibinden fazla şimdi kolayla cıkaramaz

0|0
    0|0
  • Sıkıntı olmaz muhatap olma yeter

0|0
    0|0
  • hiç bişey olmazzzz

0|0
    0|0
  • Bişe olmaz ya parayı vceren düdügü calar :D

0|0
    0|0
  • Zor bir durum

0|0
    0|0
  • Etkiler

0|0
    0|0
  • Millet ne karışıyor sana bilmiyom bn yaa... yaa insanlar bir acayip haa

0|0
    0|0
  • birşey olmaz rahat ol hacı istiyorsan bır yonetıcıye selam verelım biz

0|0
    0|0
  • Sen o işsiz ev kadinlariyla eglenmek zorunda degilsin ki. veya apartmanda oturduklarinla muhattap olman gerekmiyor. bu sebeple seni attiramazlar. o tur pislik insanlar (halk dilinde mahalle karisi dedigimiz) bir cok yerde var malesef. yalniz kadin oldugun icin yuklenirler.. hangi semt bu bahsettigin yer?

0|0
    0|0
    • Kadının meslek kompleksi var heralde. Hep beni buluyor belalılar..

• yaşlımıyım?

• cevap gelmediğine göre muhabbet bitti anlaşılan doğru mu?

• Sıkıntı olmaz bence

0|0
    0|0
  • Olaya serinkanlı yaklaşmalısın bence. çaya falan davet et boş olacağın gün

0|0
    0|0
  • Hangi memelektin insanı o 🙈😀

0|0
    0|0
  • Kiyamam sana ben üzülme. Birsey olmaz merak etme

1|0
    0|0