Neden siz sizsiniz de, başkası değilsiniz?

Neden siz başkası değilsiniz de başkası siz değil?
Sen sensen, sen var mısın. şu an düşünmüyorsan sen yok musun.

1|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• Bazılarına göre başkasıyım, bazılarına göre sizim, bazılarına göre bizim, bana göre benim, birine göre senim,...
    Ben belki zamanla değişirim ama yine benim düşündüğüm sürece de olmaya devam edicem.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi eğer ben sen olsaydım bende böyle bir soru sorsaydım bu sitenin hali ne olurdu sence bence olamadı ama sence olabilir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• şu an sen bensin ve ben senim çünkü aslinda hepimiz biriz evrendeki tüm canlilar var olan herşey birdir.
    Ben ego demektir ve egosunu yok eden insan herşeyle bir olur bu nirvanaya ulaşmak gibi birşeydir.
    Sen sensin çünkü daha çok küçüken sana isim verildi sana ben demen öğretildi sana ailen ve sevdiklerin tarafindan bir çok özelik verildir seni oluşturan çevrendeki insanlardir.

2|3
    0|0
  • Oo kafalar mis

1|1
    0|0
  • Evlenince siz değilde biz olmayı basaririz.

0|1
    0|0
  • Belki ben sandigim kisi degilimde ama o bilmedim kisiliğin ortaya cikmaya zamani gelmedi

0|1
    0|0
  • Ben benim ve varım hem düşündüğüm için varım hem hissettiğim için varım. Ben benim başkası değil çünkü ne o kadar yetersiz olabilirim diğerleri gibi ne de onlar kaldırabilir bir çok olayı benim gibi

0|1
    0|0
  • Allah

0|2
    0|0
  • Bazen böyle şeyler düşünürüm ama beynime zarar gelmeden bu konuyu kapatırım

0|1
    0|0
  • Bu ne bu biçm bir soru be 😂

0|1
    0|0
  • Bay hiç kimse 2009 filmi

1|1
    0|0
  • Başkası olacaksam ben olmanın ne anlamı var? Herkesleşmem çünkü zaten herkes leş.

0|1
    0|0
  • Ben olmaktan mutluyum

0|1
    0|0
  • Oha bu soruyu hep sorarım :D

0|1
    0|0
  • Error :)

0|1
    0|0
  • 😂😂 devreler yanmış

0|1
    0|0
  • Dur bir sny. d

0|1
    0|0
  • Sabahın verdiği şapşiklik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunu bende anlamıyorum.

0|1
    0|0
  • "düşünüyorum öyleyse varım" gerçekten bir varlığın varlığının kanıtlanması açısından çok mantıklı mesela sandalyeler düşünmüyor demek ki yoklar

0|1
    0|0
  • Hayırlısı

0|1
    0|0
  • Bunu düşünmeye kalkarsak sonu kafayı yemektir Muhammet

0|1
    0|0
  • Hacı duman fazla geldi herhalde :):)

0|1
    0|0
  • nedensiz...