Kapat

Youtube kanalı açmayı düşünüyorum sizceğ?

Makyaj yapıyorum yetenekliyim hem iş olarakta yapıyorum. İnstagram -> iremkilicli bakabilirsiniz. Bir blogumda var - beautybookfan. tumblr. com- youtube kanalı açıcam ne düşünüyorsunuz fikriniz varmı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Guzel olur basarili olabilirsin bilinmeyenleri yaparsan

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen önce Türkçeyi düzgün kullan, yaz özenti 😂

0|0
    0|0
    • Hahahaha bunun özentilikle ne alakası var bu bir. Ön yargılı cahil insanların fikirlerini önemsemem sanada birşey katmış olayım sayın 'BiliyormBununAdı_AŞK' yazım yanlışlarımız konuşmalarınızı etkiliyormu? Etkiliyorsa bana yazmaya devam edin ama kullanızı adınızdaki gibi "biliyorum" yerine "biliyorm" diyerek u harfini yutmuyorsanız susarak usulca uzaklaşınız.

• hem özenti hem alıngan😊

• Seviyesiz ve şebek 💕

Erkekler Ne Diyor 3

• özgün içerik hazırla. herkesin yaptığı kopya şeyleri yapma ve izleyenleri reklama boğma. inş başarılı olursun

1|0
    0|0
  • Biraz butce lazim bol bol emek

1|0
    0|0
    • Sevdiğim iş olunca üşenmem emek harcarım evet ekipöanlarımın yarısı eksik bütçe önemli

• Video yuklemesi hazirlamasi falan var en az 2 kisilik bir is ama tutunca iyi kazandiriyor

• 2 kişilik değil ben 6. Seneme gireceğim kısa film çeker kurgusunuda bazen nir bazen 2,5 günde bitiririm ama şu an ortam ve ışık eksiğim var sadece

• zararı olmaz ac tabıkı dedıgın kadar yetenegın varsa ilgi cekersın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...