Seri katiller nasıl ortaya çıkar?

merhaba arkadaşlar suçlular hakkında araştırma yapıyorum seri katiller nasıl ortaya çıkar suç işlemelerinin nedeni genetik mi?

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Süper erkek geni mi ne vardı bir ara ondan da oluyormuş. Şu genetik olaydan ziyade biraz psikolojik bölümüne yönel çok ilginç şeyler bulucaksın. :)
    "Seri katil, anormal kişisel bozukluklar sonucu, 30 günden daha uzun bir zaman diliminde ve arada bekleme dönemleri de olacak şekilde 3 veya daha fazla insanı öldüren kişidir.[1][2][3][4] Genellikle, öldürme sebebi seksüel içerikli bir nedene dayanmaktadır. Kurbanlar sıklıkla aynı kurguda öldürülmekte ve benzer özellikleri taşıyabilmektedirler (örneğin mesleki, görünüş, cinsiyet veya yaş grubu gibi)."

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• seri katiller ve acımasız zannettiğimiz diktatörler aslında çok korkaktırlar. genetik değildir, olamaz da. özenti bile olabilir ama genetik olamaz. asıl neden bu kişilerin kendini değersiz hissetmesi , kendini toplumdan soyutlaması , insanlardan intikam alma hırsı ve benzeri nedenler çünkü bu kişiler geçmişte insanların kendilerini ezdiğini , kötülediğini , aşağıladığının farkına varmıştır ve kötü olmaya karar vermişlerdir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Genetik bir genin eksik olmasindan kaynakli oldugu bulunmustu. İnsanda igrenme, tiksinme, sevgi gibi duygusal hisleri olusturan genmis. O eksik olunca, kisi öldürmede sakinca gormuyomus haliyle.

0|0
    0|0
  • biraz da yetişmeyle alakalı. tabi yetişme payı olmadan olanların beyin kimyasallarında sorun oluyo.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ancak onlardan çok korkiyorum özelikle jeffrey dahmer dünyanin en korkuç seri katiliydi.

2|1
    0|0
  • Piskolojiktir. Genetik seri katil gordun mu 7nesil? Herkesin icinde bir katil var uyandirmak yeter sadece

0|0
    0|0
    • şizofreni genetik şizofreni ve seri katiller bağlantılı diyorlar

• Normal ailenin guzel cocuklari da katil ola biliyor bence kisisel. Bazilari icindeki hayvana sahip cikamiyor

• Senin seri katil olmadığını nereden bileceğiz

0|0
    0|0
  • Bazen çocuklukta yaşanmış bir tramvadan dolayı da olabiliyor

0|0
    0|0

• Elma deyince

0|0
    0|0
  • Ezikliktir başlıca noktası. Kötü ailedir. Cinsel boşluktur aynı zamanda da.

0|0
    0|0
  • Yem ile

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Genetikle alakası yok, çocukluğunda aile içi şiddet görmüştür, dayak yemiştir.. bu da onu şiddete eğilimli yapmıştır. Bu yüzden hayvanlara işkence yaprak öldürmeye başlar ve ileride seri katile dönüşür.

0|0
    0|0
  • Duygusuzuluk şiddete dayalı bir yaşam veya yaşanılmış psikolojik sorunlar insan üzerinde bu şekilde olumsuz faktörlere rol açtıgı için insanlara olumsuz yönde şiddet cinayet tecavüz her türlü suç işleyecek durumdalar. Eğitim dpğar doğmaz başlar aile içi hoşgörü sadakat oldukça önemli yetiştirilme çevre en önemli faktörler arasında

0|0
    0|0
  • Genetikle alakasi yok. Ruhsaldir
    . psikoloji yapisiyla alakali. Kafa yapisi falan.

0|0
    0|0
  • İlk kurbanımla sene 1845'de tanıştım o zamanlar tabi önüne gelen seri katil değildi ama şimdi yapılacak meslek değil..

0|0
    0|0
  • Genetik olabilirmi bilmiyorum ama genelde yetiştirilmesiyle ilgili , suça yatkın bir ortamda yetiştirilirse veya çocukluğunda çok ezilir , aşağılanırsa psikolojik bozulma sonucunda böyle sonuçlara ulaşılabilir.

0|0
    0|0
  • Seri bir şekilde ortaya çıkarlar, ardından seri bir şekilde yakalanırlar. Bazı istisnalar mevcuttur fakat kaide bozulmaz. :))

0|0
    0|0
  • Hocam mafya isleride olabilir zira 1950 ve 2000 arası dünyada mafyalar baya arttı şimdide seyrini koruyo. Tetikçi olanda var para için

0|0
    0|0
  • ortam stress adaletsizlik kahpe dunyada yasamak beyin sinir krizine giriyor.

0|0
    0|0
  • bir delil birakir

0|0
    0|0
  • Biraz daha derine in öldürme isteği bir insanda neden oluşur öfke hariç öfke basit neden daha derine in sonra gel bize anlat bende bunu merak ediyorum aga kdjkd

0|0
    0|0
  • Türkiyede barınamazlar :D
    Tecavüz gasp vb

0|0
    0|0
Yükleniyor...