Kankacimlar detaya bakin orda yaziyor?

Arkadaslar oncelikle yayinda gordugunuz sorulara bu kim demeden cekinmeden ve onemseyerek gorus paylasimlarinizi cok seviyorum ve kim oldugunuzu bilmeden sizide💙💙🙌 size hikayemi anlaticam naapmaliyim. bakin gencler 3 yasimdan beri taniyip,3 yil ciktigim bir cocuk var. o keko ben ise sosyal ve guzelim. onun ailesiyle bizim ailemiz birbirlerini sevmezler ama biz tum bu zitliklara karsi cok guzel yillar gecirdik sonrada o guzelligimden dolayi bazi kiskancliklardan ayrildik. suandada eskiden tüm köyün elinden gecmis bir kizla sevgili. benle cikarken ailesi beni sevmiyo diye onlara ciktigimizi bile soylemezken Şu an o or*spyla cok mutluymus gibi davranip ailesine bile soyluyor heeyerde fotolar paylasiyolar. hep bemi unutmak icindir diye avutup duruyorum kendimi. ama belkide mutlu gercekten. hep ruyalarimda onu goruyorum. ondan sonra benimde sevgililerim olsada her ictigimse onun icin agliyorum. birazda açık kiz olmam vs köy hayatina uygun bir kiz olmadigimdan ailesinin beni sevmemesinden kaybettim zaten. ve o bir köy cocugu bildigin aileci. erkekler sevdimi harbi sever diye dusunup onun delikanli biri oldugunu bilerekten unutamiycagini dusunuyorum ama Şu an dogru kizi buldugunu dusunerekten beni silmiş olabilir. ama or*spu bir kizi zamaninda kendiside kotulerken simdi namusu gibi gezdiriyo. erkekler boylemi. gercekten hayatinin askindan sonra dogru sandgi birini bulunca unuturmu bee? o bana layik olmadigi halde ben unutadim :((

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim suanki çıktığı kızı seviyor belli. Kız olsun erkek olsun seviyosa artık geçmişte kalan her kimse umrunda olmaz malesef. Anlatırken çocuğu çok ezmişsin, çok küçük görmüşsün. Böyle düşünüyosan zaten yine cıksanız yine ayrılırsınız. Sen sadece Şu an onların saadetini kıskanıyosun bence. Elinden kaybettiğini düşündüğün için acı çekiyosun. İşk sevgili yapan taraf sen olsaydın da aynısını o düşüncekti. İnsanıj fıtratı böyle. Bence hayırlısı olmuş. Unutamayacağın biri değil. Hayatına bak.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sevis

0|0
    0|0
    • dogru soyluyosun. takip edicem seni geri don bana

Erkekler Ne Diyor 7

• Çok uzun yazmışsın. :)

0|0
    0|0
  • birincisi onun sana layık olup olmamasına karar veremezsin kendini yüceltme
    ikincisi erkek kimi nerde ne zaman nasıl seveceği belli olmayan varlıktır severse gözü hiç bişey görmez
    üçüncüsü bir kere bittiyse bida dönmez dönse bile anca yoklukta

0|0
    0|0
    • yokluktaymis ne alaka y*rrak? klasik dusunce. degil iste ak o asil yokluktan o kiza gitti. ne olursa olsun beni seven birisi her turli icten 3 yil az degil.

• o keko bende boyle iyi guzel yuvarlanip gidiyoduk iste 3 sene 😢

• Sağa sola saldırma yazdığım yazıyı oku kabullen durum bu

• geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Abi çok iyi ya 😄😄

0|0
    0|0
  • O keko demenden sonrasini okumadim nasil ciktin o kekoyla?

0|0
    0|0
    • 3 yasimdan beri tamiyorum diye samimi olma gereksinimi duyduk herseyde ilkim o oldu ondan

• Bir kaç satirdan sonra okuma gereği bile duymadım

0|0
    0|0
  • Elde hazır o varmış işte be yapsın 😀

0|0
    0|0
    • ooo yerim senj bu yorumu begendim karrrrsiim benim

• 😀😀 eyvallah ye beni 😘😘

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...