Biseksüel'lik normal ise Lut'un kavmi niye yok oldu?

Arkadaşlar ben bunu ciddi ciddi düşünüyorum. Çok aklıma takılan bir soru?

0|1
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• Biseksüel olmak bir suç değildir. Bir histir. Bu allahın o kişiye imtihanıdır. Bu durum da Allah'tan dır. Fakat; Biseksüel ilişkiyi allah lanetlemiştir. Bunu bir imtihan gibi düşün. Sevmek ve sevilmek günah olmaz. fakat allahın çizdiği sınırları aşmadan...

1|0
    0|0
    • Mesela şey gibi fahişe olup lanetlenmek gibi

• hayır. Allah kadının kadın ile, erkeğin erkek ile birleşmesini lanetlemiştir. sevmesini lanetlememiştir. insanlar bu ince çizgiyi ayırt edemeyip din'e saldırıyor. zaten fiziksel olarak hemcinsinle cinsellik mümkün değildir. Bu şekilde dizayn edilmedik. bu bir anomalik dir. Ve sapkınlıktır. cinsel münasebet sapkınlıktır. sevmek sapkınlık değil. sınırı aşmak cinsel münasebet demektir. sabretmeliler, bu da onların imtihanı.

En İyi Kız Görüşü

• Bu ümmetin kavimlerinin bütün bütün helak olmaması, Hz. Muhammed (a. s. m)’in yaptığı ve kabul olmuş duasının bir sonucudur. Bununla beraber, âhir zamandaki artan kötülüğe paralel olarak Allah’ın gazabını gösteren felaketler de çok artmıştır. Bugün, depremler, seller, tufanlar, tusunamiler, hortumlar, kasırgaların helak ettiği insan sayısı, eski kavimlerin kat kat üstündedir. Fakat, eski kavimlerde olduğu gibi, bugün de bu musibetleri tesadüflere vererek, normal birer doğa olayı diyerek işin içinden çıktığını zannedenler var. “Deprem Allah’ın bir uyarısıdır” diyenler ceza görmüşse, bunun altında yatan sebep, olan felaketi, suç-ceza ilişkisinden uzaklaştırıp tesadüflere havale etme gayretlerinin varlığıdır.

1|1
    0|0
    • Belgeselleri izledigin doğru lut peygamberin evine gelen meleklere tecavüz etmeye çalışmışlar ve biseksuellik normal değil toplum normallestirsede dinde katı bir şekilde reddedilmistir biz niye helal olmuyoruz sorusuna yukarda cevap verdim cok kez uyarilmalarina rağmen bunu dikkate almamislar en son meleklere yaptıkları sonucunda lut peygambere şehri terketmesi emredildi ve büyük bir çığlık sesiyle helak oldular Kur'an meallerinde çok ayet var bu konu hakkında arastirirsan bulabilirsin vesselâm

• Evet okuyabildigim kadarını okudum

Erkekler Ne Diyor 25

• Eş cinsellik çok doğal bir şeydir, Lut kavmi eş cinsel olarak yaratıldı ve eş cinsel olduğu için helak edildi.

(Tanrının zekası muazzam)

1|1
    1|2
    • Es cinsel olarak yaratıldı ? Allah herkesi kadın ve erkek diye yarattı. 3. Cinsiyet kuranda yok bilimde yok. Biyolojide yok?

• Evet dogru bilim adamları sünnet derisinin gereksiz oldugunu söylüyor

• sünnet saglık içindir ne dedıgını bılmıyon olum

• Dinlere inanıyorsan bu işin içinden çıkamazsın dinler insanları kontrol etmek için uydurulmuştur ve hepsi geçmişten örnek verirler yok lut yok oldu yok deniz 2 ye bölündü yok az patladı yok güneş zıpladı şimdi neden böyle şeyler olmuyor 124 bin peygamber gönderen tanrı bir anda mı vazgeçmiş uğraşmaktan? dünyada çok daha büyük pislikler günahlar sapkın düşünceler varken neden yok olmuyoruz? dinler sadece insanları kontrol etmek içindir. hiç birşeyin yoktan var olmadığına inananlar tanrı nerden geldi diyince töbe haşa çekerler. ayrıca daha dünyada hala daha kabileler var adamların dinden haberi bile yok tanrının onlara dinini ulaştırmaya gücü mü yetmemiş? ve diyelim sen çok iyi bir insansın ama inanmıyorsun bir diğeri de kötü ve inançlı öldüğünde müslümanlığa göre sen sonsuza kadar cehenneme gidiceksin inamadığın için ne iyilik yaparsan yap ama o kötülükleri kadar yanıp cennete geçicek yani neymiş iyilik para etmiyormuş para eden tanrıya tapınmak egosunu tatmin etmek varsa tabi :D

1|0
    0|0
    • Ama bu pislikleri de biz çıkarmıyor muyuz ortaya ? Yani hiçbir şey durduk yere olmuyor dimi. Biz yapıyoruz hepsini ? Görmediğin şeye inanmak tabiki zor ama delilleri var. Cahilliğime ver hem tuzlu hem tatlı olup birbirine karışmayan denizin adı neydi ? O nasıl birbirine karışmıyor mesela?

• Biliyorum biliyorum keşke bilmesem . Hocalar çoğaldı. Eleştirmenler çoğaldı. Tiyatrocular çoğaldı ama bu dünyanın da bir sonu var

• sonunda hiç birşey olmayacak ölmek uyku gibidir ölen öldüğünün farkında olmaz acıyı kalan çeker aptallık ta aynıdır aptal aptallığının farkında olmaz derdini başkaları çeker

• normal değil. o da allahın bir imtihanıdır

1|0
    0|0
  • Çogu kişinin başına gelebilmiş bir olgu bunlar. Herkes kendine göre sinanıyor gay olarak lez olarak veya biseksuel olarak.. bence onlarda bu sekilde olmak istemezdi dogustan oldugunu dusunuyorum bu seylerin ya da dogustan degilse kucukken yasanilan durumlar veya cevrenin etkisidir. saygim vardir.. yalniz bunu sapkinlik sapiklik haline getiren kisiler icin buyuk bir gunahtir bana göre bu acıdan desteklemiyorum.

1|0
    0|0
  • kuranı oku.
    en güzel orda anlarsın.

1|2
    0|1
  • bütün soruların cevabı belli olsaydı herkes kurtuluşa ererdi. bu moron sürüsü kurtulmasın.. lut kavmi falan hikaye. inanmayın böyle şeylere. aynen devam edin hayatınıza.

1|0
    0|0
  • Lut kavmi biyolojik olarak oyle cift cinsiyet dogmadi yanlis konusuyorsunuz onlar erkek erkege ve kadin kadine iliskiyi mesrulastirdilar sokaktailiskiye girmeler zorla tecavuz etmeler derken kudurdular sonra helak oldular hormon bozuklugu ayri tedevisi olan bir hastalik cift cinsiyet

1|0
    0|0
  • O turlerin dinle alakasi yok

1|2
    0|0
  • Lut kavmi bak gününüzdede devam ediyor yok olmaya yüz tutmuş

1|1
    0|0
  • Normal falan değil Allah kadını ve erkeği birbiri için yarattı kızla kız sevişsin diye değil kıyamet alameti zaten bunlar

1|0
    0|0
  • Normal olduğunu söyleyen insanlar Tanrı değil.

1|1
    0|0
  • Youtube a zakir naik homoseksuellik yaz çıkar büyük ihtimalle. Boyle kafa karıştırıcı konularda iyidir. Ben zekasına hayranım. diğer videolarini da izleyeceğine eminim. Çok net ve tatmin edici açıklamaları var.

1|1
    0|0
    • Boyle şeylere de buradan cevap arama. İmanlı girer imansiz çıkarsın siteden 😂😂

• Amin ya sorgula ben de çok sorguladim ama sorgularken kaynak önemli her şeyi biz bulamayız kime güvendiğimiz önemli

• Kesinlikle öyle

• Normal değil, bu gidişle taş yağmuru yaklaşıyor.

1|0
    0|0
  • Normal değil çünkü.

1|0
    0|0
  • Lut. kavmi bizlere ibret olsun diye yok oldu bagzıları duruyor cenabu allah biz ders alalım diye onları taşa cevirdi

1|0
    0|0
  • Eş cinsellik diyebişey yoktur. İnsanların psikolojikman veya takıntı yapmasındsndır. Bilim adamları tarafından araştırılmıştır. Hatti aşmak.

1|0
    0|0
  • Bütün toplar toplanmış

1|0
    0|0
  • Halk dilinde normal dine göre yasak hemde çok

1|0
    0|0
  • Kardesim sakın inanma escinsel yaratilan yok allah oyle yaratti demek sirktir allah kader vermis olur
    Allah escinsel yaratiyor sonra cehenneme atiyor mantikli degil
    Tin 4 biz insanı en olgun sekilde yarattik

1|0
    0|1
  • Yaşayıp gören birisi mi söyledi sana bu kavmin yok olduğunu?

1|0
    0|0
    • bir belgesel de izlemiştim.

• Yahu sen anlamaz misim insan yapsa bir putu heykeli ?

• Tamam canım sensin birşey demiyorum ✋

• normal degildir. dinimizce sapiklikdir.

1|0
    0|1
  • lut kavmi homoseksüellik yani eş cinsellikten helak oldu...

1|0
    0|0
  • bizde çocukların ırzına geçiyorlar daha tık yok

1|0
    0|0
  • Kim normal diyor. Doğanın mantığına aykırı. Ama buna rağmen insanlar özgürdür.

1|0
    0|0
  • normal filan değil zaten
    erkek erkeğe oral veya anal ilişkiye girenlerin kan bağışı yapmasında sakınca olmazdı normal bir şey olsaydı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Homoseksüelmis onlar ama biseksuel de ayni seyi yapıyor sonucta. Sapkinlik olarak bildirilip, yasak edilmis Allah tarafından. Yani normal degil, sapkinlik.

1|1
    0|0
  • Herkesin hayatta imtihanı farklıdır. Onların da imtihanı o. Biseksüellik ya da homoselsüellik genetiktir olabilecek durumlardır ama yasak.

1|1
    0|0
  • YAni benim büyüklerimden dinlediğim kadarıyls o kavim eşcinselliğide geçip iyice sapıtıp gönderilen meleklere bile hallendikleri için helak edilmiş. böyle anlatılır hep tabi ne kadar doğrudur bilemem.

1|0
    0|0
  • Nasıl normal derken? Bunu icraate döktüklerinden dolayı sapıttıklarından dolayı oldu eğer sen beya buradan birileri biseksüle gay lez felansa sorun etmesin Allah sınıyor onu namaza yönelsin ama asla icraate fiile dönüştürmesin böyle yapmadıkça günah sayılmaz

1|0
    0|0
    • Yanlıs allah kimseyi escinsel yaratmaz cocuk iki cinsiyetli dogduysa sorun annede hormonlar bozuk ya da alkol sigara kullandı ondan kardesim

• @azizzzzzz kemalistsem ne olmuş? Dini karıştırma bununla bak arkadaşım sen araştırmadan etmeden bişey deme en diyorumki o duyguyu veren Allah o duyguyu yaşamak günah değil bunu fiile dönüştürmek günahtır https://m.youtube.com/watch?v=5O_yXvmLG7c al bak izle ya sana anlatmaya çalışıyoruz iki saattir

• Kemalistler ancak allaha iftira eder zahmet olmassa engelle

• Lutun kavmini bir hatirlasam keske

1|0
    0|0
  • Yanacagiz hepimiz 😂😝

1|0
    0|0
  • Inanma oyle seylere. Escinsellik gayet normal.

1|0
    0|1
Yükleniyor...