Babam dedigim insan annemi aldatıyo.. Napmaliyim?

Her sene koye giderdik.. Bu sene benim universitem bitti kpss icin gitmedim ben. Annem ve abim koyde , ben ve babam İstanbul'da yani evimizde kaldik.. Şu an taslar yerine oturuyo. Babam kışın falan telefonuna mesaj gelirdi gec saatlerde okutmazdi bana. Iki gundur bu herifin elindem telefon dusmuyodu kıllandım ben ne zaman ulasmak istesem hep kacirdi telefonu. Mesajlar geliyodu sesini kapat bari be adam! Bu aksam ben iyice kafaya koymustim bakcam telefonuna. Benim babam namazında niyazinda adam be.. Saat 1 gibi ben tv izlerken o yatmisti kalkti wc ye gitti giderkende bana seslendi yat artık falan filan. Kalktim. Yatak odasinin kapisi acikti. Seytan durttu iceri girdim GIRMEZ OLAYDIM. yatak ıslak, peceteler ve telefon.. telefonu kaptim hemen. Ve o mesajlar. bir kadın igrenc igrenc her yerini ama heryerini anlayin iste.. Gondermis. Iki uc fotoyu gordum sonrasina bakamadim beynimden vurulmusa döndüm. O arada babam wc den cikti benim yatak odasindan ciktigimi gordu. Hizlica bana bisey demeden odaya gitti hemen. Baba dedim cevap vermedi. ben açıgım ve bana her defasinda sen nasil Musluman kizsin kapan artik diyen bu varlik!!! 20 yasindayim ve napicam bilmiyorum. Anneme soylemeliyim ciddi bisey mi bu yoksa annemin yoklugunda ihtiyacini mi gidermeye calisti.. Kafayi yemek uzereyim napacagimi bilmiyorum

Güncellemeler:
Edit: Simdi eve grldim saat sekiz bucuk. Ve babam oturma odasina girdigimde uyuyo numarasi yapti. Ah baba cok kotu oyuncusun.

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kafayi yiyecegin birsey yok sana kalmadi sinir oluyorum bu triplerinize.. belk sadece sanal birsey cinsel anlamli ama gecici bilmezsin namaz kiliyor diye hic mi nefsi yok sandin babanin dusmus bir kuyuya seytan zapdetmis ne alaka? namazla karistirma adamin yaptigini dua et sen sadece annenede soyleme

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Şaşırmadım.. Bu zihniyetin hayat felsefesi böyle. Ben olsam söylerdim

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben olsam soylerdim, birinin kandırılmasını istemem. Bu tarz şeyler genelde namazında niyazında olanlardan çıkar zaten, neyse

1|0
    0|0
  • konuş ailenle

0|0
    0|0
  • İhtiyaç karşılamak p. rno izleyerek olur mesela başka kadınlarla değil :) Aldatmış işte annene anlatıp anlatmamamk sana kalmış.

0|0
    0|0
    • Ve ben ne yapacagimi bilmiyorum 😥

• Annene direk söylersen suçlu sen bile çıkabilirsin. Ama yönlendirme yapabilirsin ya da kıllandırabilirsin.

• Bence kimseye söyleme

0|0
    0|0
    • Kimseye soylemeue cesaretim yok zaten onun icin buraya yazdim.. Yarin ise gidicem ve annem gelene kadar buraya gelmem3yi dusunuyorum

• söyleme bir bildiği, m varki söylüyorum

• 😣😣😣😣😣 peki

• Cinsellik ihtiyaç sonucta annen babanla ilgilenmiyosa adam ne yapsin.

0|0
    1|0
  • Bence en dogru karari ic sesini dinleyerek verirsin. Burda yapilan yorumlara gore tavir alma.

0|0
    0|0
    • Ic sesim katil ol diyo bamya

• Burası iyiymis kim oldugumu bilmeyen insanlar... sorgusuz sualsiz akil vermeleriniz falan iyiymis. Kafami topluyorum hicteyse yalnizlikta kafayi yemiyorum. Samimi olarak Tesekkur ederim

• Ne mutlu o zaman bize. Baska bir soruda gorusmek uzere.

• empati yap eşin sana böyle bir şey yapmış olsa ne yapardın?

0|0
    0|0
    • Bilmek isterdim tabi ki. Onca yıl emek vermissem ve ona 2 cocuk da vermissem yuzunede tukurmek isterdim.

• peki ya sonra devam edermiydi evliliğin

Kızlar Ne Diyor 10

• Kafayi yiyecegin birsey yok sana kalmadi sinir oluyorum bu triplerinize.. belk sadece sanal birsey cinsel anlamli ama gecici bilmezsin namaz kiliyor diye hic mi nefsi yok sandin babanin dusmus bir kuyuya seytan zapdetmis ne alaka? namazla karistirma adamin yaptigini dua et sen sadece annenede soyleme

0|0
    4|2
    • Ama bak bu adam benin sacima basima karisiyo jendinin yaptgi zina degil mi. Sadece sanalda oldugunu dusunmuyorum. Diyorum ya dusudukce taslar oturuyo. Haklisin ama yediremiyorum anneme bunu yapmasini iste koyuyo..

• @BaySamsa geri kafalilikla hic alakasi yok bunun yasiniz gecince anlarsiniz sizin yasinizdayken bende sizin gibi dusunuyordum bu durumda bile o yasta bana hakaret eden siz mi ahlak dersi verceksiniz?

• O yas dediginde aramizda 8 yas var. Tecrube deneyim cok onemlidir. Ama bu mevzu din mevzusu gibi. Herkes farkli bisey soyleyemez soylememeli. Yapilmasi gereken belli Şu an

• annene anlat.

0|0
    0|1
  • Oooo işler karisik

1|0
    0|0
  • Gecmis olsun kanka. Aile bitti

0|0
    0|1
  • Annenin bunu bilmek hakkı ben yaşadım bunu ve anneme söyleyemedim kendi öğrendi daha sıkıntı oldu kesinlikle hmen söyle

0|0
    0|0
    • Annemin bunu kaldirabileceginden emin degilim 4 saat olcak nerdeyse ilk iki saat aricam sabah diyodum ama simdi kiyamiyorum iste annem o bemim :(

• Yüzyüze söylemen lazım telefonla olmaz zaten. Bak kendini annenin yerine koyduğunda omur boyu pişmanlık yaşarsın neden biliyor musun? Çünkü onun hayatı bu onun ilişkisi bilmek hakkı ona ait biseyle ilgili karar verme. Çünkü Birgün ortaya çıkar ve o bunu hissediyordur zaten

• bence söylemelisin cinsel ihtiyacmis ne demek kafa yi yemis olamlari gerek Müslümansınız helalin varken senin helalin olmayan biriyle zina ne demek bu ya

0|0
    0|0
  • İhtiyacı gidermek nedir ya düpedüz aldatmış işte ne yapacağını söyleyemem sadece kendi ni annen yerine koy koçan sana böyle bisey yapsaydi bilmek ister miydin?

0|0
    0|0
  • Annene söyleme bnce babanla konuşup onu anla sonra bu sır olsun ama bir daha görürsem affetmem de

0|0
    1|2
  • Bunu seninle dertleşmek isterim eğer istersen

0|0
    0|0
  • Oha oha oha. Ayni seyi babamda yapti namazinda niyazinda hacca gidip gelmis bir adam. Baska bir kadinla aldatti annemi sonra ona dini nikah kiydi. Sonra biz ogrendik bunu ve ayirdik ben aslinda eve donsun istemiyodum kovmustum onu evden bavullarini toplayip gitmisti ama birakinca kadini eve geri dondu. Kimsede donup demediki namusumuzu iki paralik ettin serefsiz. Ama kadin bunu yapsa ohooo bacım damgasi yerdi. Benim babamda surekli kapan falan der ama boyle bir adam iste. Haci hoca dini nikahli kadin getirmisti basimiza. Babadir ama atamiyoruz bir yere yani. Dinini one suruyor nikah yapmista gunah degilmiste oysaki annemin haberi yoktj kadin ne kadar agladi neler cekti nasil gunah degil. Kendini cennetlik gorup kisa kol giymeme karisir namaza kaldirir. kendi gunahlarini ortmeye calisiyo heralde. Annenler ogrenecektir zaten

1|0
    0|0
    • Kalkip 1 saat once gusul aldı bir de... Allah ıslah etsin. Bu evde kalmak istemiyorum. ALLAH YARDIMCIN OLSUN seninde

• Bende o zaman igrenmistim ondan. Hala daha bana din acisindan baski yapabiliyor olmasi bile garip degil mi? Tr nin dindar gercekleri bunlar. Yayalim kadinlarimiz ezilmesin. Sende annene soyle babana caktirmadan. Annende gururunu benimki gibi ayaklar altina alip yasamaya devam edebilir ya da ayrilir. Ama secimi annene birak kesinlikle soyle yani

• Yakistiramiyo insan babasina :(

Yükleniyor...