Rus kızlarını beğenmeyen erkek var mıdır?

Rus kızlarını beğenmeyen erkek var mıdır?Rus kızlarını her erkek mi güzel buluyor? Yeryüzünde beğenmeyen erkek var mı?
Ülkemizde de mavi gözlü beyaz tenli bu yüz hatlarına sahip çok kadın var. Şu fotoğrafta ki kadının saçları da boya. Fotoshopla bile göz torbaları silinememiş. Dişlek ama dişlerini yaptırmış. Tek avantajları boy. 1-70'lik erkeklerin yanında da 1-80 Rus kızı komik duruyor.

Güncellemeler:
Güncelleme
Ben kıskanmıyorum.

1|0
17|114

En İyi Erkek Görüşü

• Rusları çok büyüttük milletçe 😀 çirkin ruslarda var

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sarışın sevmiyosa vardir 😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 113

• Türk kızı candır bosversene rusu musu..

4|1
    0|0
  • Ben doğal kadınları severim yapmacık ağdalı boyalı Kaş'lar yapılı takma kirpik çart curt nefret ederim güzellik yaratanın yaratığıdır insanın tasarladığı değil.

1|0
    0|1
  • Genelde abazaların ağzının suyu akar. Benim ırk takıntım yok karakteri güzel olsunda.

2|1
    0|0
  • İşte şurda çamur atmaya çalıştığın kadın kadar olamıyorsunuz, ondan hep.

Ayrıca ne 1.80'i çoğunun boyu 1.65 falan oluyor.

0|0
    0|0
    • Bizim millet kendi ortalamasini oyle SANDIGI icin onlari da uzatiyorlar 164luk kiz 170im diyor bu ulkede

• @Gdusjs Sevgilim 1.64, bu konuda hiçbir sorunu yok, '1.64 zaten normal kadın boyu' diyor. He kendisi ukraynalı tabii. Türk olsa ne derdi bilemem.

• Off uzun kizlar cok cirkin zaten ya erkekler napsinki yaeee diye kezo moduna baglardi muhtemelen 173um erkek boyu one oyle diyen dolu.
      Onemli olan hatlar halbuki spor falanda bizim. millete gelde anlat nutella yiyip toto buyutuyor herkes.😂 olacak oydu😂

• Aslında güzellik falan bahane. Rus kızlarında erkeklerin ilgisini çeken şey çabuk teslim olmaları. Naz yapmıyorlar. Olgun davranış sergiliyorlar. Buda onları ön plana atıyor.

1|1
    0|0
  • hepsı guzel olacak dıye bır kural yok bır cok turk erkegı zaten guzellıgıne degıl tecrubesıne bakıyor emın ol ama hepsıde guzel degıl ben cogunu begenmıyorum

0|0
    0|0
  • Beğenilmeyecek gibi mi sorarım sizlere

2|2
    1|2
  • Beğenip beğenmemek ayrı konu ama ülkemizde mavi gözlü olup da bu yüz hatlarına sahip pek de kadın yok aslında.

0|0
    0|0
  • Beğenmiyorum. Her yerini açıp göstererek kendini beğendirmeye çalışan, hatya vücudunu para karşılığı satanlarla işim olmaz. Güzelliğe gelince, onlar bana göre güzel değil. Çünkü güzellik, edep, iffet ve namustadır.

2|0
    0|0
  • hic sevmem esmer severim

1|0
    0|0
  • boyum 1.87 o zaman rus alabiliyormuyum ben :D

1|0
    0|0
  • Evlenmem. Kanımı Rus kızlarıyla bozacak kadar salak değilim. Gönlümü kaptırırsam belki sevgili olurum.

0|0
    0|0
  • renkli gözlü istemiyorum

0|0
    0|0
  • şahsen britanya kırması daha çok beğenirim

1|0
    0|0
  • ben begenmiyorum. 30 yasimndan sonra moruklasiyorlar. ama turk kızlari 30 undan sonra daha cok guzellesiyorlar

1|0
    0|0
  • Ben nefret ederim ruslardan. Benden uzak olsun bu millet. Kendime Türk diyorsam ruslar benim düşmanım

1|0
    0|0
  • Eğer etrafımızda uzun boylu sarışın bayanlar olsaydı yani Türklerin ırksal olarak özelliği olsaydı bu kadar Rus kızları değerlenmezdi Türk erkekleri için. Bir şey nerede az bulunursa orada değerli olur. Ben de uzun boylu ve beyaz tenli kızlardan hoşlanırım ama aşk Rus ya da başka bir yabancı ile yaşanmaz diye düşünüyorum. Senin anadilini bilen Türk örf ve adetlerine hakim bir kadınla aşk tam anlamıyla ve uyumla yaşanır. O yüzden her ne kadar kendilerini "bulunmaz hint kumaşı" sansalarda Türk kızlarını tercih ederim.

0|0
    0|0
  • rus kızlarının hepsi böyle değil, milleti kandırmayalım

1|0
    0|0
  • Her rusu aynı zannediyor garibim. Bunlar yaşlanınca berbat oluyor, sevmem

1|0
    0|0
  • rus deyince hep bu tv den gördüklerinizden etkileniyosunuz bence tamam güzeller hatta güzellerinin ezici bir güzelliği var ama geneline bakarsan sıradan insanlar bizzat yerinde inceledim bizim kızlarda da onlar kadar güzelleri var oranlarsak orda daha fazla ama hepsi güzel olsun diyosan finlandiya lıkızlara bak bence

0|0
    0|0
  • Bide cirkin olanlarini koyun

1|0
    0|0
  • Ruh yok ruh !

1|0
    0|0
  • Begenmiyorum beğenmicem beğendiremesin :)

1|0
    0|0
  • Yoktur heralde

0|0
    0|0
  • Yoktur herhal kanks

0|0
    0|0
  • ama hepsi güzel değil iğrenç olanlar da var. bizim kızlar daha iyi bence

1|0
    0|0
  • Hayır ben cok beğenmiyorym

1|0
    0|0
  • EN GÜZEL KİZLAR TÜRKİYE AMERİKA KANADA :)

1|0
    0|0
  • Aslında bizim erkeklerimiz tiplerine değil yataklarına hayran kalıyor 😉

1|0
    0|0
  • Ben sevmem

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    83

Kızlar Ne Diyor 16

• Açıkcası gençken güzel oluyorlar ama yaşlanınca renklilerle yıkanmış tek beyaz çorap gibi oluyor bunlar. :)

1|0
    0|0
  • Beğenen beğensin herkes farklı sever ruslarıda sevebilirler onlarla evlenede bilirler.
    Ben kendi vatanım hariç kimseyi istemm benim dinim benim insanım ne kadar olursa olsun halden anlar.
    Rus kadinlarıda müslüman oluyorlar ve yatkınlar değişmeye bir türk erkeğinin komutları ve istekleri altina girebiliyorlar hemen neden bzim erkeklerimizi farklı gördükleri içn.
    Rus kadınları Türk erkeklerini..
    Türk erkekleride rus kadinlarinı seviyor..

0|0
    0|0
  • Tek farkları boyları uzun. Başka hiçbir iyi yönleri yok.

1|0
    0|0
  • 180 filan degil gepsi 170 165 arasi geneli yine iyi bir boy bu ulkeye gore.
    Zaten ulkemizde guzel kadin yok demiyoruz ama resimdeki kiz guzel dahasi vardirda heryerde yok.
    Kizguzel hemcinslerinizi sevin tatava yapmayin.
    Begenmeyenler hintliler kendileri gibi kara kuru tipleri severler. Ben kizilim cakma ama kivircigim bembeyazim beyazim diye bile goygoy yapmislardi filmlerdeki gibi degil hic.
    Birde italyanlar sevmez onun disinda su yukardaki hatunuherkes sever.

0|1
    0|0
    • Aynen zevk meselesi insanların zevkide zaman geçtikçe değişebiliyor ben eskiden sarışın hastasıydım ama şimdi esmerler daha hoş geliyor. Tabi hepsi değil tatlı esmerler :D

• Canım olay öyle değil rus kızları erkekleri her konıda tatmin edebilir yaratıklar ama türk kadınları kızları öyle değil bastırılmış duygularla özgüven eksikliğini bile anlamayanları var

0|1
    0|0
  • Güzeller ama bizim Türk erkekleri sayesinde bize hakaret etme hakkına sahip olduklarını düşünüyorlar saçma.

0|0
    0|0
  • ya sezarın hakkını sezara ver. erkeklerin bizi küçük düşürmelerini acizce bulsamda bence çok güzeller

0|0
    0|0
  • Guzeller bencede.

0|0
    0|0
  • Rus kizini beğenmeyen eregi bulursam evlencem

1|0
    0|0
  • Benim esim begenmio almanyada bole takibti yok almanyada ki ruslar 160 boy ve cirkin oliolar ve sisko

0|0
    0|0
  • Kıskanç kız itemi 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • beni sevgilim benden başka biriyle ilgilenemez onun o yeşil gözlerinini oyarım

0|0
    0|0
  • Birak sevsinler kiskanc olmaya ne gerek var mesela benim umrum disilar..

0|0
    0|0
  • yoktur çünkü erkek bunlar nerde görünüş orda erkek ne beklersin

0|0
    0|0
  • Kıskanıpta afet gibi kıza çamur atma boşyere. bir çoğu orjinal sarışın ve mavi gözlü ve hepside manken gibi bide türk kızı koy yanına vücut hatlarına bak aradaki farkı anlarsın😄

0|0
    0|0
    • Bu kızı kıskanmak için hiç bir nedenim yok. Ben de mavi gözlü ve beyaz tenliyim.
      O kız gibi dişlerimi yaptırmaya ihtiyacım yok öyle göz torpalarım da yok.
      Rus kızlarıyla da alıp veremediğim yok. Merak etme sen.

• Biz merak emiyoruz merak eden sensin sadece gülünç duruma düşüyorsun şuanda açıl tenli mavi gözlüymüş hiç bir zaman sahip olamayacağın özellikler belkide😂 sen çok tanıyorsun sanki bu fotoğrafını paylaştığın kızı harbiden konuştukça içininde beynininde boş olduğu anlaşılıyor sus bence😂

• Öff beni tanımadan fiziksel özelliklerime laf ediyorsun. Hiç bir zaman sahip olamamak mı? :D
      Hadi canım ya. Oyun parkında oyna. Tanımadığın insanların fiziksel görüntüsü hakkında kesin ve şizofrenik yorumlar yapma. Beyni boş gibi ana sınıfı hakaretlerini git senin gibi ezik kızlara et. Slav ırkını sadece Ruslara ait sanan cahil. Ben Pomağım. Neden kıskanayım?

Yükleniyor...