Bu Dünya Nereye Doğru Gidiyor?

Öncelikle belirtmek isterim ki amacım birilerini kastetmek veya namus bekçiliği yapmak değil. Bugün yaşları en fazla 15 16 olan iki kızı bir cafede kendilerinden büyük olduğunu düşündüğüm erkeklerle sarmaş dolaş sarhoş görünce duramadım gittim yanlarına kızlara iyi olup olmadıklarını evlerine götürmek istediğimi söyledim. Ama aldığım cevapla sarsıldım ''annem git hayatı gör dedi geldim görüyorum bu benim hayatım onlar izin veriyo" oldu diğeri o sırada çocukla öpüşüyordu tuttum yaşın çok küçük daha dedim bana zaten seviştiklerini söyledi. O çocuklar ki gerçekten hala çocuklar daha 18 olmamışlardı. Kendimden utandım. Biz ne zaman bu kadar değiştik? Bizim Türk kültürümüze geleneğimize neler oldu? Avrupalılaşmak insanlar için neden bu kadar önemli oldu. Ben böyle bir dünya ya Türkiye ye çocuk getirmek istemem artık. Korkarım. Nerde hata yaptık size soruyorum aklım almıyor artık!

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın.

En üzücü olanı da, bunu bilinçsizce, sırf kişisel zevleri ve özentileri uğruna daha ergen yaştayken yapmak.

Ve en kötüsüde, bu saydıklarımın yanında bir de ulu orta yakınlaşmalar gösterirken verdikleri cevap.

Ben bu yaşta erkek olmama rağmen özelimi dışa yansıtmamak için gayret gösterirken, bunu çekinmeden ulu orta söyleyen ergenler cıvkını çıkarıyor. Buda yaşadıklarını bilinçsiz ve sapkınca yaşadıklarının bir örneğidir. Ve bu yaşadıkları hissedilerek değil, eminim değersizce yaşanıyor. Üzücü...

Bir çok insan yaşıyor cinselliği. Ancak ulu orta, bilinçsizce, birbirini ezmeden yaşayan sayısı çok az.

Çoğu insan çirkin. Ve bu fiziksel değil.

1|0
    0|0
    • Yaşları 18den büyük sağlıklı karar verebilecek durumda olsalar tepki vermezdim. Sadece devir değışmiş önceden utanma vardı derdim. Ama çocuklar onlar daha biz o yaşta hala evcilik oynuyorduk nerdeyse çocuktuk ve bunun bilincindeydik. Çocuk gibi davranıyorduk.

En İyi Kız Görüşü

• Avrupada turkler bile yapmiyor, cok yanlis ozeniyorlar

1|0
    0|0
    • Özendikleri şeyin aileleri tarafından yanlış olduģu bilgisini almıyorlar. Çocuk annem git hayatı gör dedi diyo bana nasıl bir anne bunu der ya da çocuğunu arayıp sormaz

• Asil cahiller onlardir. Bende uzuluyorum hallerine senin uzuldugun gibi

Erkekler Ne Diyor 9

• Batı ozentiligimizle hata yaptık.. Televizyona gore yasayarak hata yaptik.. Ünlülerin yanlis olan hareketlerini örnek alarak hata yaptik.. Elhamdülillah müslümanız dedik ama müslüman gibi yetistirmedik.. Cocuklarin beynine isleyen cizgi filmlerde türlü türlü bilincalti mesaji var aman aglamasin dedik izlettik aman sussun dedik aldık.. Sonuc bu.. Hayati barda bir erkegin kollarinda sarmaş dolaş olarak öğreniyor..

1|0
    0|0
    • Bir çözüm bulamıyorum dünya iyice yaşanmaz bir hal aldı kıyametin küçük alametlerini birer birer yaşıyoruz.

• Evet kıyamet alameti zaten.. Dinsizlesmek dine uymamak.. Zinanin artmasi escinselligin artmasi savaşların olmasi muslumanin muslumani vurmasi bunlarin hepsi kiyamet alametleri arasinda..

• Toplum müslüman degilki ne beklıyorsun? aileler dini bilgi vermıyor rahat bırakıyor namaz kılmasını bılmıyor cogu kız kurandan haberi yoklar müşrik toplum bişi beklenmez sen kendını kurtar gerisini boşver

1|0
    0|0
    • Gerisini boşver demekle olmuyor biz de çocuk büyüteceksek o çocuklar bu topluma gelecek bu çevreyi edinecek ister istemez. Ne kadar söylesekte özenecekler. Durum çok vahim

• otobanda ormanda seks yapan birini gördüm gittim tartıştım polisi aradım orası izinli diyor meydanda yapmıyor diyor ne beklıyorsun zinayı helal bilmiş allah namusunuzu korun dıyor kuranda erkek kadına önemli degildir diyor bunlar cocuklarını seks alkol müptezeli yapmak istiyor kardeşim bunları takma başkanlık sistemi gelsin hepsi adam olucak meclis onaylamıyor böyle şeyleri şerefsizler

• tayyip fuhuş yasaklansın genel evler yasaklsın diyor meclis onaylamıyor tecavüze hadım cezası geliyordu meclis onaylamadı din günü soracagım alayına

• rezil ve iğrenç müslüman olacaklarına sevişiyorlar. rahat bırakın insanları! onlar sizin gibi terörist, despot, barbar bir müslüman değil! elbette insan oldukları için sevişecekler! yorum ve eleştiri kabul etmiyorum!

0|0
    1|0
    • Ben barbarlık yapmıyorum başta da belirttim amacım yargılamak değil bir çözüm bulmak. Sevmek sevilmek vardı eskiden masumdu gerçekti bugün orda gördüğüm ise 18 yaşına girmemiş çocukların yaşadıkları fırsatçılık adilikti. Belli bir yaşa geldikten kendi kararlarını kendisi verebilecek olduktan sonra zaten karışmazdım ben de ama o durum bambaskaydı.

• eğer müslüman ve türksen baştan kaybettin. ya kendini ispatlarsın ya da benim gözümde ermenilere bile canice soykırım yapmış türklerin torunusundur... seven insan özgürce sevişir. dokunmak ve sevgiyi fiziksel olarak aktarmak doğaldır... ama müslümanlarda bunu anlayacak kafa nerde?

• Ben Türkiye Cumhuriyetinin Müslüman bir vatandaşıyım. Sen nesin necisin bilmem ama benim dinimde de ceza kanununda da bu olay suçtur.

• Ne alaka sen çocuk getirirsen onlar gibi olacak değiller

0|0
    0|0
    • Yaşadığı toplum bu okula gidecek dısarı çıkacak ben ne kadar öğretsem de özenecek merak edecek. Bugün o çocukları kendi çocuğummuş gibi gördüm. Biz ne kadar eğitsekte onu dısarda bekleyen hayat çok acımasız

• Dilerim ki olmaz kimsenin evladı öyle olmaasın

• Amin inşallah seninde

• erkek olsaydi yaparmiydi aynisini

0|0
    0|0
  • Bu ülke iyicr zıvanadan çıktı düzelmez

0|0
    0|0
  • Devir değişti çok ilginç şeylerde insanlara normal geliyor.

0|0
    0|0
    • Cinsellik özgürlük asilik ön planda sadece ben kimseye hesap vermem istediğimle istediğimi yaparım görüşü ve teşvikçileri artıyor.

• evvela herkes kendini kontrol edecek. bırak kim napıyorsa onu yapsın. arada sen kaynamayasın...

0|0
    0|0
  • Aynen yarın bizim kızlarımız da olacak

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunlar 20 yıl önce de gizli gizli yapılıyordu

0|0
    0|0
  • eskişehirde mi oldu bu olay?

1|0
    0|0