En Merak Ettiğiniz Şey Nedir?

Zaten ne gelirse ya meraktan geliyor 😂😂

2|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• 2 hafta 15 güne diyor ama okullarda 15 tatil diyorlar? Sırf bu yüzden 2 haftaya 15 gün diyen insanlar var 😂

1|1
    0|0
  • Kısır kadınlar neden regl oluyor mantıklı bir cevao arıyorum ama bulamıyorum.

1|1
    0|0
  • Koruyucu Melek olmak sanırım.

0|1
    0|0
  • sarhoş olmak

0|1
    0|0
  • Nesnelerin isimleri nasıl ortaya çıktı. Mesela ağaç neden ağaçta güneş değil ya da mum neden mum da su değil?

0|1
    0|0
  • İnsan neden mutlu olunca o tuhaf sesi çıkarır?
    Üzülen, mutlu olan, sinirlenen ve bunun gibi duyguları yaşayan kişilerin gözlerinden gelen sıvıların amacı ne?
    Klasikler bunlar. En basit şeyi bile merak ettiğimi söylememiştim değil mi?

1|0
    0|0
    • Göz yaşının bilimsel sebebi var hormonların etkisiyle veya korneanın beyne gönderdiği sinyaller ile gözyaşı kanalları doluyor ve ağlamak denilen tuzlu sıvı boşalımı gerćekleşiyor. Duygusal fiziksel ve dış etmenlerden dolayı gerćekleşebilir. Her birinin uyardığı organ faklıdır.

• Hayır dememistin. Gözünde günlük akma sıvısı var. Hormonlar salgılanınca akıyor

• Aceba benim dusundugum kisi ayni zamanda benide dusuniyormu diye

1|0
    0|0
    • Bence Hayır . Ama bilimsel bir yazıda uzun düşünce onun da seni düşündüğündendir diyordu

• Hicbisey

0|0
    0|0
  • Süt mü yoğurttan yoğurt mu sütten :D

0|0
    0|0
  • aynen oyle etmicem o yuzden

0|0
    0|0
  • bloody mary gerçek mi

0|0
    0|0
  • Birini her davranisina katlanabilecek kadar sevmek nasil bir duygudur merak ediyorum

0|0
    0|0
    • Çok güzel bir şey. Hele birinin sana katlanmasi muazzam bir şey. Nedense anlatilamiyor yaşanılması gerekiyor

• en merak ettiğim şey gözyaşının hem sevinç hem üzüntüde nasıl akabildiği

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 6

• Son günüm.-.

0|0
    0|0
  • tayyibi merak ediyorum görmek isterim

2|0
    0|0
    • Neden merak ediyorsun?

• Malsın tek kelimeyle.

• @OrtamBulanik malın.. kal

• Sunumun ne olacağı.

0|0
    0|0
  • en merak ettiğim şey , neden sevgilim yok bu bir 2. si bu millet nasıl tanışıyor kaynaşıyor :D :D :D

0|0
    0|0
  • Hala neden gelmedi ve nerde.

0|0
    0|0
  • penis ile vajinanın birleşimindeki spermden oluşan çocuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...