Victoria's secret hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bakın diye yazdim
:)
Arkadaşlar ben mall of İstanbul a gittigittim orda dedi kadın 36 c zorlu center dedi :) 36 D
Akasya Avm deki kadın 34 Ç Dedi Sizce hangihangisi doğru söylüyor bu cevahirdeki ve Maltepedeki kaldı bakalım onlar ne dicek merak ettim :)
Benim şikayet tim şu normal sudyende sarkık oluyo cicislerim Düzeltin toplabsin diye victoria dan almaya baslicam sarılık çıkışı hiç bir erkek sevmez :(

Akasya daki kadın dedi 36 size büyük küçük kullaninki sarkma olmasın dedi sizce hakkımı

Güncellemeler:
Cicis o çıkış değil yanlış yazdım :(

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zaman gorsem, yaninda Pink diye aptal bir marka var, o geliyor aklima.

0|0
    0|0
    • O pink tişört ve esotman mağazası :)

• Maltepe de sudyende var dj dimi bide Cevahir de var

• Bilmiyorum, ben yurtdisindayim, ama kesin vardir.

En İyi Kız Görüşü

• Ben ne dedigini anlamadim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben de burdan bir mod arkadaş ile gittim akasya Victoria's Secret a. Ne güzel şeyler var ama çok pahalı ve çalışanlar mezura ile birlikte is yapıyor, gelen kızların cup size olcuyorlar galiba. Ondan çıkıyor böyle sorunlar

0|0
    0|0
  • İyi bir kadın bence:/

0|0
    0|0
  • Camasirci

0|0
    0|0
  • Victoria Secret diyince Kanatları olan karılar aklıma geliyor şu tangalı Koca memeli gibi Ucamıolar ama ucurtuyorlar :)))

0|0
    0|0
  • fazlada kafana takma eninde sonunda dizine inecek 😂

0|0
    0|0
  • bizim bildiğim standart olculere gelsene amerıkalı:)

0|0
    0|0
  • Sende azgınmısın acaba benim gibi bu gece merak ettiğimden sormak istedim 😊bu sorunun amacı ne 😕

0|0
    0|0
  • Erkeklerin merak ettiği konu öncelikle yasin kaç ki sarktı hemen😁

0|0
    0|0
  • bana sorucak olursan yani bence ha dikkatini çektiğime göre bidaha yapma böyle şeyler :D

0|0
    0|0
    • Abazalik yapma Bubi sağlık sorunu Cicis sarkması :(

• sen beni gandırdın hayatta cevap vermem sana hayallerimle oynadın hani secret nerde melekler :D

• Mağazada dev ekran var :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Kız styen ne kadar orda :D

0|0
    0|0
    • Her fiyatta var

• Çok açık oldu bacım :D

• Mesala 3 tane :) 180 di cevahirdeki :)

• Kaç para

0|0
    0|0
  • Hakli tabj

0|0
    0|0
    • Yani akasya daki kadının dediğini alsam sarkma duzelimi çünkü baya yukarı kaldırıyor düzeltiyor onu fark ettim victoria sudyenleri

Yükleniyor...