Ferrari almak istiyorum?

Beyler bayanlar yasim 28 bende küçüklügumden beri ferrari hastaligi var. Ne lamborghini ne bugatti hicbirinde gozum yok. Ama ferrarinin benim icin yeri ayri. Oglum olsa adini enzo ferrari koyarim. Hatta kolumda scuderia ferrari dovmesi var. Ferrari artik ruyalarima giriyor o kadar seviyorum. Ferrarinin guzelligi bu dunyada hicbir kadinda yok. Herneyse ben babamin yaninda calisiyorum babam muteahhit inssat sirketimiz var. Aylik gelirim 20.000 civari normalde bu kazancta biri ferrari alamaz ama ben bankadan 1 milyon lira kredi cekip ferrari almayi dusunuyorum Aylik gelirim 20.000 ve ustu oldugu icin ve oturdugumuz evindegeri yaklasik 1.5 milyon lira evi kefalet olatak gosterebildiim icin bankalardan 1 milyon lira kredi alma sansim var. Aylik 15000,15000 odeyicem bana aylik 5000 lira kalicak ana zaten evli degilim birsey degilim annemin babamin yaninda yasiyorum o yuzden aylik kazancimin 4te 3 unu kredinin taksiterine vermek benim icin sorun olmaz. Zaten herseyimi annem ababm aliyor. Benim parayi harciyabilecegim pekbirsey yok.
Ayrica ferrariyide hevesimi alinca satirim. Kredi falan bana sorun cikarmaz. Almak istedigim model 458 italia veya 488gtb. Siz olsaniz ne yaparsiniz. Yillik vergisinin 21.000 tl olmasi falanda beni biraz dusunduruyor. Siz olsaniz alirmiydiniz. Ben cok istiyorum ama maasimin 4te 3 unun arabaya gidecek olmasi beni dusunduruyor.

0|1

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 17

Yükleniyor...