Ferrari almak istiyorum?

Beyler bayanlar yasim 28 bende küçüklügumden beri ferrari hastaligi var. Ne lamborghini ne bugatti hicbirinde gozum yok. Ama ferrarinin benim icin yeri ayri. Oglum olsa adini enzo ferrari koyarim. Hatta kolumda scuderia ferrari dovmesi var. Ferrari artik ruyalarima giriyor o kadar seviyorum. Ferrarinin guzelligi bu dunyada hicbir kadinda yok. Herneyse ben babamin yaninda calisiyorum babam muteahhit inssat sirketimiz var. Aylik gelirim 20.000 civari normalde bu kazancta biri ferrari alamaz ama ben bankadan 1 milyon lira kredi cekip ferrari almayi dusunuyorum Aylik gelirim 20.000 ve ustu oldugu icin ve oturdugumuz evindegeri yaklasik 1.5 milyon lira evi kefalet olatak gosterebildiim icin bankalardan 1 milyon lira kredi alma sansim var. Aylik 15000,15000 odeyicem bana aylik 5000 lira kalicak ana zaten evli degilim birsey degilim annemin babamin yaninda yasiyorum o yuzden aylik kazancimin 4te 3 unu kredinin taksiterine vermek benim icin sorun olmaz. Zaten herseyimi annem ababm aliyor. Benim parayi harciyabilecegim pekbirsey yok.
Ayrica ferrariyide hevesimi alinca satirim. Kredi falan bana sorun cikarmaz. Almak istedigim model 458 italia veya 488gtb. Siz olsaniz ne yaparsiniz. Yillik vergisinin 21.000 tl olmasi falanda beni biraz dusunduruyor. Siz olsaniz alirmiydiniz. Ben cok istiyorum ama maasimin 4te 3 unun arabaya gidecek olmasi beni dusunduruyor.

0|1
9|18

En İyi Kız Görüşü

• Gelirin iyi oşsa bile çok saçma kirala vs bin ama almak ne bankalar indirim derken bindiriyor emeklilik zamanında çalışıp kredi mi ödeyeceksin ve aynı zamanda vergisi bile ayrı bir olay bir de ona kredi çekersin sonra da nefes almayı unut mümkünse k. bakma fazla sert bir eleştiri olduysa😌

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence Ferrari falan çok lüzumsuz. Git Peugeot rcz al. 50.000 e. Bir dünya paran gider. Ve işinin elinden gittiğini iflas ettiğini düşünsene. Ömür boyu kalkamazsın. 3. Dayfada yazar. Borça dayanamayıp intihar etti diye.. benim 150 bine kadar araba bütcem vardı. Bütcem yüksek olduğu için en pahalısını istemedim. Bmw 118 aldım pişman değilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ferrari 458 Italia çok iyi bir seçim imkanın varsa al. Vergisinin 21bin olması seni neden düşündürüyor bir ayda kazandığın para ise? Al işte.

0|0
    0|0
  • Soruya gel😂 45 yaş üstü amca burdaki ergenlere sorarsan hepsi al Der. Parayi ödeyecek sensin kimse seni kurtarmaz ferraride😊

0|0
    0|0
  • Al o zaman

0|0
    0|0
  • Al o zaman

0|0
    0|0
  • Aylık gelirim 20.000 olduğu için dhehehhehehrhebehdh
    Hayallerde yaşıyor bazi sjsjejjshshs

0|0
    0|0
  • İnşallah alırsın knk ben hayallere saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Ben olsam alirim aklimda kalicagina otoparkimda kalsin derim:)

0|0
    0|0
  • Oyş insan ona binmeye kıyamaz al devam 😍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Uyan oğlum işe geç kalacaksın :D

0|1
    0|0
  • Almak istiyorsan al

0|0
    0|0
  • Anlayamazsınız.

0|0
    0|0
  • Yakiti vergisi odeyebilcenmi?

0|0
    0|0
    • Aylik 5000 para bana kaliyor yeter diye dusunuyorum. Yetmezsede babam destek olur biraz oderim.

• Sen bilirsin 5 binide bunlara verirsin

• Kalan 5000₺ benzin parana yetmez ac kalirsin 😉😂😂😂

0|0
    0|0
  • Güzel hayaller valla ağlık 15 ödeyip 5 harcamak. Bende hep böyle hayaller kuruyordum 😉

0|0
    0|0
  • Başkan Bence Alma Derim
    ya da Al Gitsin tercih senin

0|0
    0|0
  • bu nasıl zenginlik ulan

0|0
    0|0
  • Uyanalı 22 dk olmuş hala rüyanın etkisindesin bence. Kalk ve yüzünü yıka

0|0
    0|0
  • Zengin olsam durumun iyi olsa zaten alirdin sormazdin buaraya

0|0
    0|0
  • boşver ferrariyi bmw al bak rahat alırsın hem

0|0
    0|0
  • Hadi babalık isine burdan sana ekmek cikmaz.

0|0
    0|0
  • nasıl işmiş bu 20.000 tl alıyon

0|0
    0|0
  • Peki düşündün mü banka 250.000₺'den fazla kredi veriyor mu? Kaldı ki 1 milyon ₺ versin

0|0
    0|0
    • eger 1milyo lira ve ustu kefil olarak gosterebilecegin bir malin varsa veriyor. Ben evi kefil olarak gostericem.

• Hangisini kefil olarak gösterirsen göster 250.000₺'den fazla vermiyor.

• himmet abi lpg de taktıracan değilmi :D

0|0
    0|0
  • Madem baban bukadar varlikli sıkısacagin zaman baban destek cikacak soyle babana alsin olm ozaman niye bukadar teferruat yaptin anlamadim :) baban sana aylik 5000 versin sadece yakit falan sana ait olsun baban odesin krediyi

0|0
    0|0
  • baba parası ya ye mk kendin kazansan o parayı ferrarinin maketini bile almazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...