Mesafeler gerçekten uzaklaştırıyor mu?

Çok yakınım diyerek bir dönem yanınızdan ayırmadığınız yediğinizin içtiğinizin ayrı gitmediği biriyle araya kmlerce mesafe girince aranızada mesafe girse ne yaparsınız? Bu gerçekten çok üzücü

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• uzaklaştıkça kalpleri yakın tutmak varken.. sevgiyi kendinden uzaklaştırmak.. içindeki inançı söndürür..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• evet uzaklaştırır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 5

• karşındaki insanla olan bağın güçlülüğüne bağlı eğer bağınız güçlüyse aylarca konuşmasanız bile bir araya geldiğinizde sanki bir saat önce görüşmüş gibi oluyorsun ama sağlam değilse kopuyorsun

0|0
    0|0
  • Mesafe onemsiz birşey. Takılacak birşey değil ben en yakın arkadasimla 13 senedir sosyal medyadan gorusebiliyorum ama taş gibiyiz hiç sarsilmadik yani;)

0|0
    0|0
    • Bu yazdığım problem bağ güçsüzlüğüyle alakalı bir şey değil ama. bağ güçlü , yaşanılanları ise ikimizden başka kimse yaşamamıştır merak ettiğim bu değildi :) sarsılmayan dostluklarım var ve onlarla nasıl işler ilerliyo biliyorum.

• İşte ne yaparsınız dedin ya mesafe hiç birşey yapamaz yani

• Yenileri gelicek yerine unutursun anca ayda yılda bayram mesajı

0|0
    0|0
  • Evet araya soğukluk girer önce konuşursunuz belki 6 ay belki 1 yıl ama daha sonra ikinizde yeni insanlarla tanışırsınız

0|0
    0|0
  • Evet öyle oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...