Vatan millet toprak sevgini nasıl kanıtlarsın ya da 2 kelimeyle anlat desem?

Toprağa suya milletine olan sevgini nasıl anlatırsın

Güncellemeler:
Vatan Bayrak İman
son söz vatan

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Vatan için ölmeye herzaman hazirim. Türk milletimide çok seviyorum hepsine kurban olayim canim TÜRKİYEM ❤️

0|2
    0|0
    • bal akıyor azından adeta konuş

• Ne kadar yazsamda Türkiye'ye olan aşkımı tarif edemem çünkü kelimeler yetmez😍

• Bu gün bağcılarda miting deydim 5 yaşındaki kız nasıl bağrıyor görmen lazım feryat ediyor yaşlısından gencine her toplumdan vardı chp mhp Akp hepsi vardı işte asil türk milleti budur dedim

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 12

• Vatan sevgisi öyle spesifik hareketlerle kanıtlanacak bir şey değildir. An gelir işini iyi yaparak kanıtlarsın, an gelir derslerinde başarılı olarak, an gelir spor müsabakasında ülkeme altın madalya kazandırmak için çırpınırsın, an gelir komutanlarına sahip çıkarsın, an gelir tankların önüne yatarsın. Her zaman ülkenin çıkarlarını, halkının çıkarlarını önde tutarsan vatan sevgini kanıtlama ihtiyacı hissetmezin.

0|1
    0|0
    • Bu bir ihtiyaç değildir bizi bilen biliyor destan yazdığımızı ama komutanlar halka silah çekerse ölmü hak ediyor

• Er meydanında kanıtlanır kardeşim o.

0|1
    0|0
  • Hubbül vatan minel iman 🔫 ♥ 👊

1|1
    0|1
  • Yurt vatan devlet için lazım ise cesetler ; Toprağım bütün dünya halkımdır nev-i beşer.

0|1
    0|0
  • Anlatilmaz...

0|1
    0|0
  • Dünyada tek kanlariyla boyanan bayrağa sahip olan ülkeyiz bu bu yetmez mi?

0|1
    0|0
  • anlatmam oyle sevgim yok allahin abazasi allahin tatlısı karaktersizi dolu olan ulkenin nesini sevim heleki yeni nesil parazitlerini

0|0
    0|0
  • Iki kelimeye sigarmi o kadar destan gundi 😠

0|1
    0|0
  • Kapak resmim yeterince anlatıyor bence

0|0
    0|0
  • Askere gelince bu sevgi nefrete dönüşüyor.

0|0
    0|0
  • adaleti getirerek...

0|0
    0|0
  • Türkiye Türklerindir!

0|1
    0|0
    • (Müslümanların)

• müslümanım ümmetçiyim zorunamı gitti bu ülke dualarla ayakta duruyor imanla şükürle

• peki peki tamam

Yükleniyor...