Babamın sevgilisi varmış?

Annem ben 9 yıl önce vefat etti babam bunca yildir yalniz ama simdi sevgilisi oldugunu ogrendim fakat ben kimsenin olmasini istemiyorum babamin yaninda ne yapicam :/

Güncellemeler:
Babam benim her seyim onu kimseyle paylasmak istemiyorum 😫 uvey anne de istemiyorum

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• sen birini buldu mu evlenip gidersin ama :)

0|0
    0|0
    • Ohoo ona daha en az 12 yil var 30 yasindan once evlenmek istemiyorum

• en erken böyle diyenler evleniyor :) yalnızlık zor, sevgilisiyle bir tanış bence ama önyargılı olmadan.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• İstemiyor olabilirsin saygı duysan yeter bence doğal bir durum annene saygısızlık yapılmıyor çok kolay olmasa bile kabullenmesen bile empati kur saygı duy

0|0
    0|0
    • Ya ben uvey anne falan istemiyorum 😒 hem o kadin gelicek babami benden uzaklastiricak babam hep onun yaninda olucak ben yalniz kalicam baba kiz iyiyiz biz 😞

• Pffff bu yaştan sonra ne anneliği yapacak sana ya yaşını başını almışsın en fazla ablalık yapar sana kötü bişey yapmaz tavsiye etmez sende bu düşünceyle hareket edip babanla aranı açma o açamaz zaten babana da hak ver rahat bırak biraz 9 sene sana ayırmış annenin yokluğunu oda çekmiş abartma lütfen 9 senedir annen yok babanı da kaybetme bir zahmet onlara sende katıl olduğun gibi devam et olaylara mantıklı bak biraz empati çok değil Allah rahmet eylesin bu arada üzüldüm senin adına

• Onunda bı hayatı var unutma

0|0
    0|0
  • afiyet olasin

0|0
    0|0
  • ınsanlar yaşamak zorunda..

0|0
    0|0
  • Üzülme. Cici anne yolda...

0|0
    0|0
  • ama birazda onu düşün yarın sen evleneceksin ozaman o neyapacak yanlız bunu babana yapma

0|0
    0|0
  • egoistlik cozum degil..

0|0
    0|0
  • Bence izin ver erkek adam sonucta yalnizlik zor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Baban yalnız mı ölsün? Bunu mu istiyorsun? Sen evlenip gideceksin baban yalnız kalıcak.

0|0
    0|0
    • Benim evlenmeme cok var daha 18 yasindayim

• Sen 18 yaşındasın diye o sevdiği diğer insanı mı terketsin? Yasak ilişki mi yaşasın senin yüzünden? Bunu mu istiyorsun?

• Yaoma bir sey

0|0
    0|0
  • senin ne hissettigini anlayamam eminim zordur ama babani da dusunmen lazim belkide mutlu olucak

0|0
    0|0
    • Ya o kadin yuzunden babam beni ihmal ederse :/ babam benim her seyim onu paylasmak istemiyorum

• canim hic uzulme bu dusuncelerini babanla paylas o seni anlar zaten gizleme paylas onunla hem destek olur hem rahatlatir seni

• Alismalisin bu duruma insanlar yalnız yasayamiyor malesef...

0|0
    0|0
  • Adamın kadına ihtiyacı varmış demekki öyle kalcak hali de yok hayat müşterek yapıcak bişey yok

0|0
    0|0
  • Seninki gene iyi vefat ettikten sonra bulmus. Bizimki evliyken bulmustu. Ay gene sinirlendim. Bosver benim ailemin dustugu durum ve rezilligi dusun sukret

0|0
    0|0
Yükleniyor...