Çok arkadaşmı yoksa az arkadaşmı?

Ben yurtta okuyorum belli bir arkadas grubum var bunlardan bir tanesi kankam elif
Elif bana ayrı bir eve cıkmak istedigini soyledi ikimiz. Boylece daha iyi ders calisabilirmisiz ama dusunuyorum da arkadas grubumdan ayrilirsam yalniz kalicakmisim gibi geliyor ayrica cok utangac biriyim ve hemen herkesle samimi olamiyorum aynı sınıftayiz sinifta gorucem zaten ama ne yapmam gerek bilmiyrum yalniz kalmaktan korkuyorum arkadasim elif zaten insanlarla hemen kaynasabilen bir yapiya sahip ne yapmaliyim?

0|0
55

En İyi Erkek Görüşü

• Universite ortaminda insanlar cabuk degisebilir bir erkekle tanisir altinda arabasi vardir surekli onla takilir yalniz kalirsin karakter olarak arkadasini tanidiysan cozduysen ve boyle bir yalnizligi yasatacaksa sana çıkma he yok asla beni yalniz birakmaz diyorsan da tabi ki çık nasilsa arkadas grubunda ki kizlarda sizin evden cikmayacak 😃

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tabikide az ve öz arkadaş ayrıca siz kalkıp eve çıktınız diye kimse gelip size düşman olmaz ya da onlarla bir daha görüşmeyeceğin anlamına gelmez kimse niye eve çıktın diye gelip arkadaşlıpını bozmaz senle elifi en yakın arkadaşın olarak düşünüyosan ve güzel vakit geçirdiğin birisiyse hiç tereddüt etme

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• oyuncik ayi

0|0
    0|0
  • az tabikide

0|0
    0|0
  • Az arkadaş az dert , çok arkadaş... anladın sen onu

0|0
    0|0
  • Az ve öz arkadaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nerde cokluk orda bk. luk demisler :D

0|0
    0|0
  • Bosver Elif gider Seyma gelir illa arkadasin olacaktir. Belki de daha iyisi olacaktir.

0|0
    0|0
  • Azzz

0|0
    0|0
  • Az ve öz

0|0
    0|0
Yükleniyor...