Herşeyi saldım bu geçer mi?

Arkadaşlar iyi geceler. neredeyse herşeyi saldım görünüşümü umursamıyorum saçıma başıma bakmıyorum vücuduma bakmıyorum hiçbirşeyi umursamak istemiyorum çünkü olmuyor çok ciddi şeyler atlattım. ve kendime gelemiyorum ne yaparsam yapıyım olmuyor başka seçeneğim yokmuş gibi yaşıyorum bıktım bu durumdan ne zamandır depresyondayım ama dışarıya göstermiyorum bunu hiçbirşey yokmuş gibi hatta herşey çok iyiymiş gibi davranıyorum uzun zamandır. yaklaşık 5 yıldır. bu geçmedi ve geçmiycek sanıırm. 18 yaşındayım şimdi evet daha başlamadan bitti.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini dinle dinlen. Hayatta başka şeylerinde olduğunu kendinden başka hiçbir şeyin önemi olmadığını hatırla. Kimseye kendini beğendirmeye çalışma kendine olan saygından bakmaya özen göstermeye başla. Rabbinin sana verdiği bedeni en iyi haline getir.

0|0
    0|0
    • ne için ama son cümlen ''Rabbinin sana verdiği bedeni en iyi haline getir.'' ne için kim için bunu yapmalıyım

• kendim içinse artık kendimi sevmiyorum saygı duymuyorum ben kendim için ölüyüm.

bunun neden geri dönülmez hatalar yaptım. çok fazla hata yaptım ve defalarca. düzeltmeye çalıştım düzelmedi. yani olmadı işte bende sonunda akışına bıraktım..

• Emin ol ben senden daha beter hatalar yaptım düzeltemeyeceğim hatalar hemde. Kendin için olmasada Rabbin için bak kendine. Sana emanete doğru düzgün sahip çık

• Seninle konusabilirim sana yardim edebilirim mesaj at lutfen..

0|0
    0|0
    • sanmıyorum

• Kullanici adina gore nasil mesaj atiliyorki

• takip ettim

Erkekler Ne Diyor 1

• sen 18 yaşında böyleysen vay senin haline

0|0
    0|0
    • :) x

• üzücü şimdi seni cıvıl cıvıl kanın kaynaması lazım arkadaş bul kendine onla bol bol seviş bence

Yükleniyor...