Erkeklerin çok garip takıntıları var neden?

Yok dekolte giyme
Tayt giyme
Etek giyme
Elbise giyme
Şort giyme

En sinir olduğum şey arkadaş karışmayın bir ya tamam abartıp işin b*kunu çıkaran varda rahat bırakın biraz darlamayın..

Güncellemeler:
Ben karışmasın demiyorum zaten abartısız kısa olmayan gerektiği gibi ama buna da karışıyorlar ona sinir oluyorum.

0|0
15|56

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları abartıyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin ruhlarinda var tuhaflik gariplik. Sen kalkmis garip takintilar diyosun :)) onlarin herseyi garip

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 55

• Erkekliğini senin üzerinden gösterme çabası içinde olduğu için öyle.

0|0
    0|0
  • Pantolon giy tişört giy toka tak ayakkabı giy. Bunlar da iyi niyetli takıntılar. Kolay korumak için böyle takıntılarımız mevcuttur. Şimdi karşıda ki şehvetle bakıyorsa size bilin ki istediğiniz açık eşyalardan kaynaklıdır. Şayet birisi sevdiğim bir kızın orasına burasına bakarsa ben sevdiğimi kara çarşafla dolamak isterim bakmasınlar diye. Bakarlarsa vukuat çıkabilir.

Bana ait değil mi arkadaş, başkasına neden açık görünür sokarım öyle işe...

0|0
    0|0
  • Bu takıntı değil kıskanmadır. Bunu diyen erkek karşı cinsten biri böyle giyindiğini gördüğünde onu cinsel olarak arzuluyor ve sen de giyersen seni de başka erkeklerin arzuladığını bildiği için giymeni istemiyor kapiş?

0|1
    0|0
    • Hay ağzına sağlık. Gel de anlat işte. Sonrada bakmasın diyorlar. Ee onların bakmaması, sizlere açık giyinme hakkı mı veriyor. :D

• heee kızlar yapmıyo zaten
    ona bak sonra neden bakıyon
    şuna bakma
    gömleğin o düğmesini kapat
    o pantolon olmaz
    saçın şöyle olsun
    vs vs vs vs
    ee sizde darlamayın bir bacım ;)

0|1
    0|0
  • Bizde böyle işinize gelirse

0|1
    1|0
  • Bazi erkeklerin.

0|0
    0|0
  • Geniş erkek kaldımi ki?

0|0
    0|0
  • Erkek oldugu ıcın kanks

0|0
    0|0
  • Valla o erkekler Antalya da yaşasa anlarlar Şimdi şehire göre de değişir buradan bir 10 kızı alıp Kayseri'ye koysam sanırım kızları kaybederiz 😄
    Burada Normal yani böyle şeyler kızlar rahat giyinir ki bende görmedim kimsenin yadırgadığını ve erkeklerin sap sap baktığını...
    Biraz Algıları açmak lazım bu konuda

0|0
    0|0
  • annen degil baban degil cok karismasi bunalttiysa seni sepetle gitsin

0|0
    0|0
  • Darlamayan biriyle beraber olursan sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • Her erkek aynı mı

0|0
    0|0
  • Bunlar takıntı değil. Bu ülkedeki insanlar Türktür. Ve biz Türkleri diğer milletlerden ayıran en büyük özellik değerlerimize bağlı olmamızdır. Ki hoş şu günlerde gerçek Türk bulmak çok ama çok zor. Neyse direkt cevap istiyorsan bunlar dinimizin ve gelenek göreneklerimizin emridir. Avrupa'ya özenipte cins cins giyinmenin bir anlamı yok. Değerlerine bağlı yaşa.

0|1
    0|0
  • Cunku abazalar okuz gibi bakiyor ve sevdigini erkek sinekten bile kiskaniyorken biri bunu yapmak garip karsilanmamali

0|0
    0|0
  • Devir kötü. Sağlama almak lazım. Seviyoruz diye kiskanmayalim mi ulaaayn

0|1
    0|0
  • O zaman sen de yalnız takıl

0|0
    0|0
  • Herkes kendinden sorumludur

0|0
    0|0
  • rahat bıraksalarda bunu sorun ediyor kadınlar

0|1
    0|0
    • ne iatedikleri belli değil abim bunlarin 😁
      erkegi baska bayana baksa triplerinden gecilmez. ama kendileride gider baska kisilere baktirtir. tuhaf bir anlayislari var bunlarin.. :)

• kesinlike bilmiyorlar.. bazilari tuhaf otesi.. evde kocasina pijamayla cikar karsisina bakimsiz pispis gorunur. disari cikar baskalarina gosterise yeltenir.. kocasida giser baska kadona bakar bu sayade.. sonra evde huzur yok diye aglarlar zir zir

• Hayatınıza aldığınız insandan daha mı önemli bir yerleriniz açık giyinip sağa sola frikik vermeniz? (Frikik vermeyecek şekilde, oturup kalkmasını bilenlere lafım yok)

0|0
    0|0
  • istedigini yap baban karismiyosa

0|0
    0|0
  • O hatayı bir kere yaptım ayrıldım. Daha karışmıyorum ama bu seferde sen beni kıskanmıyor musun sorunu başlıyor bende bunu sana soruyorum o halde neden böylesiniz :)

0|0
    0|0
  • İyi karışmayalım giyin ama biri her türlü (bakarak, dokunarak vb.) taciz yahut tecavüz ederse o zamanda insanlardan yardım beklemeyin TV ye çıkıp bizi rahatsız etmeyin rahat bırakın bizi 😉

0|1
    0|0
  • Hicbir takintim yok, asla karismam.

0|0
    0|0
  • Bende bunlar yok.. sadece opecegim zaman fondoteni abartmasin yeter

1|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Sevgilinse karışır karismasindan rahatsız oluyorsan ayrilirsin olur biter bukadar dert etme kendine çözümü senin elinde

0|0
    0|0
  • Sevgilim ya da eşimin bacaklarını gögüslerini göstericek degilim böyle birşeye asla izin vermem aşırı dindar biriyim giyicekse evde giysin kardeşim millet etekten tahrik olup tecavüz ediyor neyın kafasını yaşıyorsunuz bonzaimi
    mantarın mı kekinmi

0|1
    0|0
  • Çıplak dolaş arkadaşım hiç karışmam

0|0
    0|0
  • Seven icin normal kıskançlıklar.

0|0
    0|0
  • onlar takıntıdan değil sevgiden ve kıskandığımızdan.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 14

• Çevrenizdeki üç beş kıroya bakarak tüm erkekleri genellemeyin.
    Ayrıca söylemek isterim ki bunlara bu cüreti verip, sonra böyle şikayet eden de çoğunlukla karşısındaki kişi oluyor. Daha en başından kime, nerede durması gerektiğini gösterirsen bunları yaşamazsın.

0|0
    0|0
  • Çünkü kendilerini bir şey sanıyorlar. Bir şey olmadığını göster ona..

0|0
    0|0
  • Erkek sevgilisi yaptığı kızı sahiplenir başka birinin de ona onun baktığı pencereden bakmasını istemez bu yüzden de kıyafete karışarak bir nevi kendinden başka erkeklerden sevgilisini korur ve bu gayet normal bir şeydir. Alışmalısın bence 😊

0|3
    0|0
  • Erkek:Tayt etek şort giyme kimse sana bakmasın. (Kendisi yolda tayt etek şort giyen kıza baktı)

3|0
    0|2
  • Madem erkekler öyle açık giyinenlere kendileri baktığı için biz giyersek başkasınında bize bakacağını bildiğinden giymemizi istemiyor, tamam giymedik. Giyince birisi bize baksa hoşuna gitmez öyle değil mi? Tamam gitmez. Madem sevgiline bakılması senin hoşuna gitmiyor, sen neden başkasına bakıyorsun e be adam? Senin baktığının sevgilisi olamaz mı? Bize karışmak yerine gözlerinize sahip olmayı deneyin. !

0|0
    0|0
  • Seven adam karışır. Bence karismalari lazım.

0|2
    0|0
  • Psikopatlik derecesinde olmadığı sürece seven karışır haklı olarak bence 😊

0|1
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı yapar bende doğru bulmuyorum bu tarz müdahaleleri

0|0
    0|0
  • Kendi cinslerini bildiklerinden.

0|1
    0|0
  • E bir bildikleri vardir herhalde :D

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabı giydirmem diyen sevgilim vardı

0|0
    0|0
  • Katılıyorum 👍👍👍

0|0
    0|0
  • Sanki evlilermus gibi karışıyorlar ya ondan da fazla, çok sinir oluyorum.

0|0
    0|0
  • Geniş olmaktansa karışsın

1|4
    1|0
    • İyi de abartıp giymiyoruz sonuçta olması gerektiği gibi ama ona da karışıyorlar saçma

Yükleniyor...