20 yaş hayatı sorgulamak adına ne ifade eder?

Elbetteki yaş değil yaşanmışlıktır insanı olgunlaştıran fakat her geçen gün dersler alırız. Mesela her yaşadığım küçük bir kareden ders çıkarıyorum. Sizler de aynı durumları yaşıyormusunuz? Yaş 20 ilk defa dolandırıldım ve çok şey den ders çıkartarak bu yaşa geldim ince eleyip sık dokuyorum. En akıllı olduğumuz yaş kaçtır sizce? Hala verdiğim kararlar olsun, insanlarla polemiğlerimde olsun, mutluluklarım, hüzünlerim olsun sorgular dururum kendimi eksiklik hissederim bu Zaman'la geçer mi? İnsanın kendinden emin olduğu en akıllı olduğu bir yaş varmıdır?

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Zaman geçtikçe yaş ilerledikçe ve biz de bunun farkına varınca işte o zaman kötü oluyoruz. Ne çabuk yaş 20 oldu mesela? Ne çabuk büyüdük şaka gibi sağdan soldan ne zaman evleneceksin diye baskılar geliyor, sorguluyorsun hayatı ileride ne olacağım acaba diye? Devamlı çaba içindesin oku oku, çalış çalış, risk al.
    Üstüne borçlar yükleniyor. Dertler yükleniyor hayat böyle işte.

0|0
    0|0
    • Yaa evet 20 yaşındayım ama hala küçücüğüm bu yaz kaç arkadaşım evlendi ve hala devamı var. Evlenen iki çocuk sahibi anneler var ben ise hala hayatı sorgulayıp şaşkınlık içerisinde hayatı izliyorum millet çoluk çocuk yaptı.

• Sakına o hataya düşme, yaşa hayatını yaşabildiğin kadar. Mesela ben 35-40 yaşı arası evlenmeyi düşünüyorum evlilik dediğimiz şey doğru kişi ile evet güzel olabilir, yani bir kızım olsun isterim.

• İnşallah. Ben evlenene kadarrrr:)))

• en uygun yaş 20 doğru ama en acımasız yaş kimselere güvenmediğin sadece hayatını düşündüğün kimselere selam bile vermek istemediğin yaş 27 28 dir bu yaşa gel anlarsın..

0|0
    0|0
    • Takıntılar vs. olsun kendimde bulduğum eksiklerim yaşın verdiği durumlar mı Zaman'la geçer mi bunlerı merak ediyorum

• Biraz kaos içerisindeyim

• bunlarda geçecek emin ol..

• cok duyduk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...