Içim yanıyor eşimle boşanmaya düşünüyorum?

Eşimle boşanmaya düşünüyorum. Hakkankyet konusunda hep ailesinden taraf onlar yüzünden aramız bozulmuyor. Hiç arkamda durmuyor. Annesi bize karışıyor. Iç dolu dayanamıyorum. Ikincisi daha mı iyi olacak diyolar sanki ayrılsam ikinciye dermanım kalacak çocuk yok. Om aylık evliyim. Diş göreve gitti geldi. Evde duramadı zaten. Ne de ben evliliğe alışabildim

Güncellemeler:
Yorgunum üzgünüm yanımda olmaması bana destek olmaması çok koyuyor bana. Niye evlendi ki o zaman. Zaten çok vakit geciremedik
Silahı yanımda kafama sıkmak istiyorum ailemde destekçi olmaz. Aman biz neler çektik diyolar.

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle geçmiş olsun arkdaşım boşanma demicem çünkü bir kere geldiğin ve bir daha gelmiceğin bir hayata onun bunun kahrını çekerek aptallığına katlanarak ne sen nede bir başkası katlanmalı oturup konuşmak bir netice vermiyorsa kendinizi heba etmeyin hiç bir şey istemediğin bir insanla yaşamam zorunluluğu kadar ğrenç değildir hele de görmezden gelip zamana bırakma düşüncesi şu an ki zorununu katmerlemekten başka bir işe yaramaz yani konuşun ama çaban bir nihayete varmıyorsa boşanın

0|0
    0|0
    • Yorgunum ne yapacağımı bilmiyorum sağlıklı düşünemiyorum

En İyi Kız Görüşü

• Bosanma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• allah yardımcın olsun öncelikle. bence biraz daha sık dişini. aşk sevgi evlilik bunlar sabır ister emek ister. sevmek bir çok şeyi göze almaktır. tamam haksızlıktır can acıtır ama sonuçta bir ilişki evlilik... bence biraz daha sık dişini katlan biraz daha. konuş onunla konuş ailesinle elinden gelen her şeyi yap en son çare boşanmak olsun. ama ille kafana koyduysan seçim senin inşallah hayırlısı olur senin için. yolun açık olsun :)

0|0
    0|0
  • Kafana sıkmayı filan bırak sakın aklına getirme ama evliliğe alışmak biraz zor emek isteyen sabır isteyen bir durum. Aileler in bazıları da tuz biber oluyor yapıcı değil yıkıcı oluyor ve ister istemez sıkıntı yapıyor...

0|0
    0|0
  • Her erkek aynı değil. Ayrıl düzgün birini bul hayatını mahvetme.

0|0
    0|0
  • kendi eviniz yok mu takilin aileyi napcaniz

0|0
    0|0
  • bu işler böyle kim mutluda evliliğine devam ediyor ki hepsi bir anlık şuursuzluk hali ile aldıkları kararların bedelini ödüyor.

0|1
    0|0
  • İyi düşün

0|0
    0|0
  • kaynanayı öldür, kaza süsü ver

0|0
    0|0
  • Boşan ve direkt yakın bir arkadaşına tatile git. Çocukta yokmuş telefonu falan kapat. Kafanı dinle. bir süre sonra hayatına istediğin gibi devam edersin. 1 kere üzülmek 1000 kere üzülmekten iyidir.

0|0
    0|0
  • Bir de yazmayı bilseniz

0|0
    0|0
    • Yazarken dönüp bakmadım bile öyle doluyum ki:( T9 un gazabına uğramışim haklısınız.

• Boşanmayı düşünüyorsan yap, her gün mutsuz olmaktan iyidir bir gün mutsuz olmak

• Ayrıl onunki canda seninki patlıcan mı.

0|0
    0|0
  • Bir daha düşün 9 ay evli kalıp bende bosandim iyi düşün gerekçelerin gerçekten boşanmaya yeterli mi

0|0
    0|0
    • Evlilikten beklediğim şeyi göremedim

• hayırlısı olsun adına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Belki o da alınamamıştır hala. Hemen boşanmayı dusunme. Aile danışmanına filan gidin yardımcı olsunlar

0|0
    0|0
  • benim kuzenimle ayni seyleri yasiyodu bir cocugu var ustelik bebek daha dayanamadi babasinin evine dondu meslegide var çalışıyo bosanma davasida acmis kafam rahat biktim artik onlardan diyodu en son

0|0
    0|0
Yükleniyor...