Tek takılmak eziklik mi?

Tek takılmak eziklik mi?

0|0
68|93

En İyi Erkek Görüşü

• onu öyle görenlerde bir problem vardır. tek takılırım gayette iyi olur. niye yani yasak mı? bakma sen kimseye takıl kafana göre, herkesin her dediğine bakarsak devam eder mi bu hayat? sen mutlu olduğun gibi yaşamalısın, başkasının hadi oradan et, söylenir durur onlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayir tabiki. İlla yakin arkadaslarin olacak veya illa biriyle bisey paylasacaksin diye bir kaide yok. Asıl herkesle iyi anlaşabilen insandan ben suphe ederim cunku o insan kaypaktir. Tek takilmak bir eziklik degildir. Herkesle iletisim kurmak zorunda degil kimse. Insan nasil istiyorsa oyle yasamali hayati, etrafindakilerin ne dusunecegini pek de umursamadan yasamali. Baskalari icin degil kendi icin yasamali. Insanlara kaypaklik yaparak yasamaktansa tek yasarim daha iyi, isterse bunun adini eziklik koysunlar. Onlar dusunceleriyle kalir ben yasadigimla :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 92

• eziklik diye soyleyen veya kullanan kullanilan sahislar ezik olma ihtimali buyuktur takes one to know one diye bir soz vr

1|0
    0|0
  • Bana gore tek takilan biri dost arkadas kazigini tecrube edinmiş... o yuzden tecrubeli oldugu icin insanlara pek sokulup yanaşmayan maksat az olsun öz olsun kıvaminda insan (bnde hep tek takılıyorum )

1|0
    0|0
  • sürüye takılmak eziklik

1|0
    0|0
  • çift takıldığımda yücelmediğim gibi tek takıldığımda da ezilmedim

1|0
    0|0
  • Hayır asiliktir

0|0
    0|0
  • ne alaka bir laf var bak. kartallar yüksek ucar, kargalar sürüyle kartallar yanlız ucar

1|0
    0|0
  • Kesinlikle eziklik değil güçlü kişidir kimseye eyvallahı yoktur yanlışı asla kabullenmez

1|0
    0|0
  • Güneş bile tek tabanca onlar neyin peşinde

0|0
    0|0
  • Alakası yok kanks

0|0
    0|0
  • Eziklik değil. Bazen insanı rahatlatıyor. Ama uzun süre olursa insan kendini daha çok kaptırıyor. Hayattan kendini soyutluyorsun.

0|0
    0|0
  • Hep tek takılırım bence eziklik değil huzur.

1|0
    0|0
  • hayır :D ben ezikmiyim :D

1|0
    0|0
  • Degil

1|0
    0|0
  • Tercih meselesi

0|0
    0|0
  • hayır tabikide tam tersi özgürlük

0|0
    0|0
  • Hayır tek takılmak özgürlük

1|0
    0|0
  • Değil ama sonucu hüsran yaratacak şeylerden birtanesi. Bir insan başarı adımlarını mutlaka birilerinin eliyle, çevresiyle v. s atar. Tek olmak asil olmak veya özgür olmak sayılmaz.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Tek takılabılıyorsan Büyük başarı takdir edilmeli nedne eziklik olsun Ben tek basımna bir yerde yemek bıle yıyemem

0|0
    0|0
  • Yoo kim dedi :D

0|0
    0|0
  • Hayir degil

0|0
    0|0
  • Kaplanlarda tek takılır ama dünyanın en iyi süper yırtıcısıdır ve kralıdır anlayana

0|0
    0|0
  • neden tekim ben derse ezik yok ama bana ne gerisinden karrşiim derse değme keyfine ;)

0|0
    0|0
  • daima tek takılırım en azından huzurum olur ;)

0|0
    0|0
  • Tek takılmak krallık bence. Kızlar için kraliçelik diyelim eşitleyelim :D

0|0
    0|0
  • hayir...

0|0
    0|0
  • Değildir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    62

Kızlar Ne Diyor 67

• Emin ol en güzeli öyle yapıyordum okulda genelde öyleydim tam tersine insanlar benımle diyalog halınde olmaya calısıyordu demek kı ornek olmusum bır zamandan sonra yani çok ortam vardı sacmalıklarla doluydu sonradan dıgerlerının halını gorunce sukrettım çok kalabalık çok ses getırır unutma gerek yok yanı bunu diyen eziktir bunu dıyen yalnızlıktan korkan ınsandır insan yalnız olunca en kalabalık halini yasıyor bazen unutma senı en ıyı takendin anlar baskalarında yarar fayda arama bosver bır ıkı arkadasın olsun tam olsun

0|0
    0|0
  • Çirkinsen tek takıldığında ezik olursun, güzelsen/yakışıklıysan tek takıldığında gizemli olursun :D

0|0
    0|0
  • Hayır genellikle ben diğerlerini ezik buldugum icin tek takilirim

1|0
    0|0
  • Hayir degil

0|0
    0|0
  • Hayir degil tercih meselesi benim hep tercihimdir

0|0
    0|0
  • Neden tek takıldığına bağlı

0|0
    0|0
  • Yok be ne ezikligi kafan rahat

0|0
    0|0
  • Alakası yok :/

0|0
    0|0
  • Bazen evet.

0|0
    0|0
  • Hayir. En sevdigim ama mumkun olmuyor

0|0
    0|0
  • Hayır. Neden böyle düşündün

0|0
    0|0
  • Hayır değil

0|0
    0|0
  • Ulan şu yaşıma kadar neredeyse hep tek takıldım eziklik olmadı da bu yaştan sonra mı olacak? 😒
    Ha içimde bir eziklik var o da burukluk üzüntü gibi geliyor geçiyor sonra...

0|0
    0|0
  • Yooooo

0|0
    0|0
  • Tercihse değildir, zorunluluksa ezikliktir.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi bence

0|0
    0|0
  • Hayır cool😎

0|0
    0|0
  • Değil.

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum kendi sürümün lideriyim tavrını takın. Yalnızlık güzeldir. Verilmiş büyük nimet bence

0|0
    0|0
  • Hayır bence en iyisi :)

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Değil^^

0|0
    0|0
  • Tercihtir