Kafamdaki dusunceler?

Birkac kizla tartistim ve tamamen arkadasligimizi kestik.
Simdi baskalari hep bana aciyarak ay hic mi konusmuyosunuz diyolar.
Dislanan ben oldum yani.
Nefret ediyorum bu dusuncelerden
Aslinda hic boyle bir konumda olmamam lazim. zekiyim okulda derecem var guzel oldugumu da soylerler. Ama resmen dislanmis kiz durumundayim.
Ve en nefret ettigim kendimden suphe etmem. Surekli kendimi sucluyorum nasil boyle yalniz kaldim diye. sucum olmadigini bilmeme ragmen hala kendimde suc ariyorum. Onlarda aramak yerine hep kendimde..
Su an okul tatil ama acilmasina az kaldi ve depreşti butun olaylar kafamda. Onlarla yan yana gelmek dahi istemiyorum. Cidden cok zor bir durum.
Ne yapmam lazim lutfen moral verin..

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• valla ben kendi fikirlerim yüzünden çok dostumu kaybettim. yolları açık olsun derim sadece.
    işin kısası başkaları kendinden önemli olmamalı

1|0
    0|0
    • Cok haklısın. Ama ben sanki suçlu olmak zorundaymis gibi kendimi sucluyorum surekli. Kendimi ezik hissetmeye basladim resmen. Bir yere giderken acaba onlari gorur muyum falan diye sorgulamaya basladim. Durum i kadar vahim. Aslinda ilk bu olaylar oldugunda ben de senin gibi davranirim saniyordum ama cidden artik dusuncelerime anlam veremiyorum...

• boşvermeyi öğrenmelisin. ama niye böyle yapıyorlar ben ne yaptım yoksa sorun bende mi gibi kendi kendini sorgulaman bitmez.

• Haklısın.. Cok tesekkur ederim zaman cevaplar icin..

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya birak ego yigintilariyla ne arkadaslik ediceksin, bundan sonra onlar senin yanina gelse bile kullanmak icindir. Kimse icinde degisme sakin, kim seni nasil kabul ediyosa oyle etsin. Yalniz kalmazsin illaki arkadas bulursun, kalsan bile kac yasindasin bilmiyorum ama kalmistir surda 1-2 senen,1-2 sene sonra kimsenin yuzunu gormeyeceksin, rahat ol

1|0
    0|0
    • Ben de böyle düşünüyorum aslında. Olaylar birkac ay once olmustu ve ilk zamanlar gayet guzel ilerliyordum. Sonra kendimi suclu muyum diye sorgulamaya basladim suclu olmadigimi bile bile. Ve cidden gitgide ozguvenim dusmeye basladi. Kendimi onlarla ayni ortamda olunca ezik hissediyorum cok kotuyum. Böyle olmaktan da nefret ediyorum..

• Zor degil aslinda ezik gibi hissedecek neyin var ki? Arkadaslarinla kusmen senin ezikligini gostermez, gerektigi yerde tavrini koy. Yalnizlik diye birsey de yok bak ben hep buradayim bana da yazabilirsin kendini yalniz hissetmen icin hicbir sebep yok. İki *gotu basi oynayan kizlar sana boyle hissettiriyorsa, gelecegi dusunemiyorum bence kendini topla biraz💞💞

• Çok haklısın. Ve teşekkür ederim zaman ayırıp yazdığın için. Burada birileri oldugunu bilmek cok guzel. Çok sag ol 😊

• Onlardan başka sınıfta bir sürü insan var onlarla takıl. Bazen yanlızlık kişiye iyi gelir. Ve sana sorduklarında konu hakkında konuşmak istemediğini ifade et çok merak ediyorlarsa öbür taraftan öğrensinler bak başarılıymışsında bunları düşünerek ne kendini yor ne de başarına zarar gelmesine izin verme unutma hayatta böyle kişiler her zaman çıkacak :)

1|0
    0|0
    • Cok sag ol cidden iyi geldi... Yalnızlığın bana kotu yani su kendimi cidden ezik hissetmeye basladim ozguvenim yerle bir oldu. Nasıl duzelicem bilmiyorum..

• Çok teşekkürler cidden iyi geldi yazdıkların sağ ol 😊

• Rica ederim yardım edebildiysem ne mutlu bana 😊

Yükleniyor...