Babam beni takip ediyor?

Babam ile baba-kız ilişkisinden daha çok iki arkadaş gibiyiz. Kavga ettiğimiz an bile çok nadir. Ama babam da bu aralar bir değişiklik fark ettim. Geçen gün arkadaşlarım ile buluşmaya gittim. Babamın arabasını gördüm sandım fakat bir başkasının arabasıdır diye umursammıştım. Eve geldiğimizde ise babamın beni takip ettiğini öğrendim. İlk önce beni arayıp nerede olduğumu öğrenmiş daha sonra bizi uzaktan takip etmiş.

Size soracağım soru şu; Babam ile konuşmalı mıyım, veya ne yapmalıyım?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben olsam oturduğumz yere çağırır; hesabı da ona kitlerdim :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• bir süre daha bekle belki kendi gelip bişey der ve kötü düşünme hemen ortalık karışık güvende olduğundan emin olmak istiyo olabilir

0|2
    0|0
  • Madem bu kadar samimisin konus tabi adama belki de birisi birsey dedi ondan supheye dustu

0|0
    0|0
  • Babanın yaptığı normal birşey koruyucu olmak zorunda, seninle ilgiliniyor işte bunu yanlış anlama

0|0
    0|0
  • takip etmesinde ne sakınca gördün

0|0
    0|0
  • boşver böyle iyi kendini güvende hissedersin

0|0
    0|0
  • ne güzel işte seni korumaya çalışıyor mutlu olmalısın bence keşke babam beni dövmek yerine takip etseydi

0|0
    0|0
  • ilk önce ananın ağzını yokla bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Babanın güveni sağla onla konuş rahat bırakır belki bırakmazsada babalar kızlarına dayanamaz bana da öyle yapıyor normal bişey

0|0
    0|0
  • Ben olsam konusurdum 😂

0|0
    0|0
  • Konuş bende madem aranızdaki ilişki arkadaşlık gibi o Zaman baba hayırdır de😋

0|0
    0|0
  • Konuşup sebebini ondan ogrenmelisin

0|0
    0|0
  • Konus tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...