Sizin Evde kavga, gürültü var mi?

Benim 3 kardesim var. bir kiz var 2 erkek. kız 18 yaşında aynı çingene gibi en ufak birsey de çığlık atıyor. ben ayurmaya calisiyorum onlari bu sefer benle kavga ediyor. agzina yumruğu atmamak için zor tutuyrm kendimibabamda uğraşmıyor kızla. komşular hep dalga geçiyor ya ben napcam yaa bıktım ulan bu hayattan. kalici bir yontem var mi bu itten kurtulmak icn

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• bizdede aynı seyler vardı büyünce geçti

1|0
    0|0
    • Kaç yaşında gecti

• Komşular peki onları napcaz

• valla kardeş ben nerde kavga etsem utanırım ayp birşey kımseyi rahatsız etmeye hakkımız yok senı gayet anlıyorum baban oglunu biri falakaya alsa izlicekmi?

En İyi Kız Görüşü

• Ergenlik gecmeyi bilmeyen ergenlik adam gibi oturt snlat yasina göre davranmasi gerektigini ve herseyde cingar cikartmamasi gerektigini anlamali asla ama asla baskalarini örnek olsrsk glstermeyin ve biraz fszla degil biraz özgür birakilmsliki onun haricindrki insanlarin yaslarina göre nasil davrandigini görüp ve dönüp kendine bakmali asla ama asla bos birakilmamasi gereken tipe benziyor anlatilana göre

1|0
    0|0
    • Yok çok bilmiş bir kız baş edilmez

• Kesin.. Haha hayir sakince konusulmali ve öncelikle güveni kazanilmali o güvendigi zaman seni dinlemeyede baslayacaktir bundan eminim

• Hall ederiz ben ederim dedimmi ederim haha

Erkekler Ne Diyor 2

• 18 yaşında bir de hala ergenlik atamamış

1|0
    0|0
    • Utanıyorum milletten görsen salak salak insanlar dalga geçiyor ayırırken benle de kavga ediyor bu sefer ben kötü oluyrm

• Hiperaktif olabilir

• Evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cocuklugumdan veri hic gurultu veya yuksek ses dahi duymadim.

1|0
    0|0
  • para kazan git o evden :D

1|0
    0|0
  • Ablam evlenmeden önce vardı anneaaa benim kıyafetimi giymiş benim eşyamı kullanmış vıdı vıdı vıdı şimdi rahatım ama canım sıkılıyor

0|0
    0|0
  • Bizim evde otorite sağlam bir kız kardeşim var zaten benden iki yaş küçük onlada iyi anlaşıyoruz anlaşamdığımızda zaten en baştan pes ediyor :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...