Kapat

Kardeşinize bir yol gösterin?

Beyler Bayanlar öncelikle hepinize merhabalar. Geçen sene meslek lisesinden mezun oldum ygs sonucum kötü geldi 1 yıl daha hazırlanmaya karar verdim ama bu yılda sonuç değişmedi maalesef yapamadım malum meslek lisesinde ygs lys uğruna pek bişey göremedik. Sizce 2 yıllık üniversite okumalımıyım yoksa işe girip çalışmalımıyım inanın kafam çok ama çok karışık ailem le de iletişimim pek iyi sayılmaz fikirlerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sinavhanem. com'a yazarsan hocalar cevap veriyor.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İki yıllık oku kardeşim. Boş diye düşünme, sen kendine bir şeyler katarsan çok rahat iş bulursun. Bakma sen millete, piyasada asıl iş iki yıllık mezunlarda. Ne olursa olsun üniversite mezunu olursun sonuçta. İstersen dışarıdan 4 yıllığa tamamlarsın. Hadi hayırlı olsun şimdiden..

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. :)

• Oku kardeşim iki yıllık falan deme. Sana o okuduğun şehir, yaşayacağın insanlar bile çok şey katar. İki yıllıklara milletin kötü bakmasının nedeni seninde dediğin gibi derslerinde başarısız insanların tercih etmesindendir. İnan hep söylemişimdir dersleri iyi olan insan iki yıllık okumalıdır diye. Çünkü iki yılda okulu bitirip hemen iş güç sahibi olabiliyorsun. Sen şimdi derslerde zayıf olduğunu kafana takma. Üniversitede az bir çalışmayla halledersin. Sen lisede öğrendiğin mesleki şeyler ile piyasada her türlü iş yaparsın. Ben elektrik elektronik mühendisiyim, elektrik işlerinde yanımdaki teknikere asla akıl vermem. Çünkü o mesleğin özünü benden önce görmüştür. Benim karışacağım yerler bellidir. Sende inşallah iyi yerlere gelirsin, bunun için üniversite ilk adımın olsun hadi bakalım :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle oku , okurken calısma fırsatı yakalarsam da değerlendir. Bir sene daha kaybetme. Hatta 2yılı bitir 4de tamamlaa.

0|0
    0|0
    • 2 yıllık üniversite okursam faydasını görürmüyüm sizce ileride?

• Sana ne zararı olabilir ki okulun.. Tabikii gorursun en azından diploman da olur. Yolun acık olsun.

• 2 senelik üniversite oku daha sonra dgs sınavına gir yükselt bölümünü veya suanda oku seneye tekrar sinava girer aciktan bir bölüm daha okursun al sana cift diploma😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeş 2 yillik memurluk imkani olan bolumler var mesela paramedic (112 ci olur) 300 ygs 2 ile çoğu yere gidebilirsin

0|0
    0|0
    • Kardeşim yorumun için teşekkür ederim ama bölüme malesef gitmem imkansız sayısal puanım iyi sayılmaz :(

• Kardeş 280 le de gidebilirsin ama yine olmaz dersen araştır iki yillikla memur olabilecegin bir yer bul

• Meslek lisesi benim cekingen olmanda buyuk etken olmustu kardesim, gerci en son gittigim psikiyatrinin tavsiyeleri ve yontemi uzerine cekingenligi atlattim. Zor gunlerdi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...