FEThullah gülen cemmati ve okulları?

Ben orta okulumu ankaranın ileri gelen cemaat okullarında okudum lisede onların dershanesine gittim. Ve bu işin içinde olan tonla insan tanıdım. Ve gerçekten hepsi dini bütün ağzı dualı kuranı elinden bırakmayan insanlardı. O okullardan cidden çok şey öğrendim ve o senelerde alacağım en iyi terbiyeyi aldım ama içlerine girmedim hiç ama bu yüzden cemmat ben de hep iyi etki bıraktı. Gittiğimiz ablalarda sürekli kuran okuyup sohbet ederdik ve ben ordan sonra hiç böyle bir dini eğitim almadım ama şu an bu olanlar cidden beni şok etti. Madem cemaat ve fetö böyle bir örgüttü neden o kadar insan içindeydi neden herkes sanki dini bir yol gibi hayatının içine alıyorlardı. O kadar masum hocalar ablalar hepsi için de miydi yoksa onlar da mı kandırıldı?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır anlamıyorum hizmet dedikleri şey KURANI KERİM okumayıp Risale okumak gülenin kitablarını okumak videolarını izlemek küçük kızlara şarkı söyletmek türkçe öğretmek türkçe öğretsen ne olur öğretmesen ne olur okul açmak milletvekillerinin çoçukları okusun diye dersane açıp ticaret yapmak bankalarıda malum soruları çalıp memur polis asker öğretmen yapmak devlete sızmak milleti fişlemek daha birçok şey sanırsın bir bunlar hizmet ediyor bir bunların cemaati var. Abllalar Abiler kapatılan şirketlere ettikleri duaları filistine etmediler bunlara inanmak için saf olmak lazım ben 5 6 yıl önce de bunları söylüyordm şimdide söylüyorum. Milleti fişleyerwk dinlediler belki ALLAHI dinleselerdi böyle olmazdı. Ayrıca bunların yaptığı hizmete bak birde diğer bazı cemaatlere bak bunların ne mal olduğu net bir şekilde görülür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Fettullah okullarında kafirlerin cennete gideceği söyleniyordu.

0|2
    0|1
    • ne demek o?

• Fettullahcı hocanın biri sohbet veriyordu, kafirler cehennemde cezasını çektikten sonra cennete girecek dedi.
      Oysa ki kuranda "biz cehennemi kafirler için bir zindan yaptık, artık çıkış yoktur." yazar

• ben de yurtlarında 7-8 ay kaldım; gerçi beni içki içtiğim için kovduydular ama şu var. ben bu insanların yapmacık olduğunu zaten biliyordum. kimse mikmeyeceği eşeğin önüne ot koymaz. tamam sana iyi bir gelecek vaat ediyorlar lakin özgür düşünmeni engelliyorlar.

0|0
    0|0
  • bende senin gibi dershanelerine gittim. hocalar samimi hepsi iyiydi. dersler çok iyi geçerdi. gerçekten bu olanlar insanı şok ediyor.

0|0
    0|0
    • evet ve cidden sadece dini yaymaktı amaçları o insanların ben de şoktayım

• Hanfendi size şöyle diyim sadece oyun içinde oyun

0|0
    0|0
    • galiba cidden öyle ama o kadar insan içinde miydi yoksa onlarda mı kullanıldı?

• O kadar insan bence bara kaynaidi

• Yani para gelceki örgüt devam etcek okullar kurulacak şunlar bunlar alınacak bunları da insanlardan sahliyorlardi

• kandırılma felan yok çünkü hepsi masum

0|0
    0|0
  • Oranın ekmeğini yiyen insanlar simdi oraya küfür ediyor

0|0
    0|0
    • işte dediğimde oydu içindeki insanlar çok iyilerdi ben de onlar sayesinden tanımıştım

• Onların ekmeğini yediler orada ekmek bitince hükümetin ekmeğini yemek için eski yerlerine düşman oldular. Menfaat dunyasib

• evet ama onlar ekmeğini yiyen insanlar da değildi zaten asgari ücretle neredeyse çalışan hocalardı

• pis yobazz

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...