Sizce de ülkemizde bazı şeylerin boku çıkartılmıyor mu?

İnsanları anlayamıyorum. Birkaç örnekle derdimi anlatayım.

Darbe olayı hangi kesimden yapılırsa yapılsın asla ve asla kabul edilemez. Askeri yönetim mi kaldı yahu? Bu iğrenç olaya, halkın vatana sahip çıkıp başkaldırısıyla çok güzel bir şekilde püskürtüldü. Herkesin eline ayağına yüreğine sağlık. ANCAK; bu olayın siyasi gruplarca şova dönüşmesi kadar mide bulandırıcı birşey yok. Şu an Sabiha gökçendeyim ve gördüğüm tek şey rezalet. İnsanlar resmen kamu düzeninin işleyişini engelliyor. Ne adı altında ülkemize sahip çıkıyoruz adı altında. Olay oldu, bastırıldı hala neyin şovu bu? Olağanüstü hal ilan edildi, ona mı seviniyoruz? Herşey samimi yapıldığında tatlıdır. Demokrasi dediğimiz şey hani günlerdir bağırdığımız, insanların haklarına tacizle olmaz.

2) Birazda popüler konulardan bahsedelim. Kız erkek ilişkileri. Her zaman bir algı vardır. Türk kızı. Evet bizim kızımız gerçekten kendini beğenir, sever, egoludur, poposu yerden epey arşa uzanmıştır, samimiyet tırt. Ya Türk erkeği? O kızları o hale elin adamı gelip sokmadı dimi canlarım? Eğer siz birine, birşeye, bir olaya değerinden fazla değer tanımlar, pohpohlarsanız, gelir sizin başınıza çıkar, ağzınıza bir güzel sıçar. Abartmayın. Bokunu çıkartmayın.

Hadi pamuk ellerinizin klavyeye.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela ülke sağ sol diye iki ayrilsa polis bile kendi icinde sağ sol olarak ayrilmiş durumdaysa her gun onlarca kisi bicaklaniyorsa bu kavgalarda ulke neredeyse vir iç savaş yasiyorsa ve gittikce siddetleniyorsa. Darbe hala kabul edilemez bir durum mudur? Cevabini siz verin. (Kenan Evren darbesi)

0|0
    0|0
    • Kenan evren. Adını dahi anmak istemiyorum. Lütfen ülkeyi ne hala soktuğunu ve hala etkilerini incelemeni tavsiye ederim.

• Haklı olabilirsin ama işin daha derinlerine inildiğinde o sağ-sol çatışmasını çıkaranların ve darbeyi yapanların aynı kişi, kişiler olduğunu görüyoruz. Bu da iyi bir şey değil tabii :)

• Bende tesekkur ederim oldukca seviyeli insanlari gormek cok guzel bu konularda biraz daha ayrintili arastiricam bende bu olaylari.

Kızlar Ne Diyor 1

• Söylediklerine katılıyorum, ilk defa içimden geçenleri bir başkası sormuş 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Tehlike geçmedi deniyor panpa

0|1
    0|0
Yükleniyor...