Eski sevgiliden arkadaş olur mu?

Eski sevgiliden arkadaş olur mu?

• Evet Olur
    19% (18)27% (7)20% (25)Oy Ver
  • Hayır Olmaz
    81% (79)73% (19)80% (98)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|1
38|15

En İyi Kız Görüşü

• Arkadas kalmak istemek onun hayatindan cikmamasini istemektir. Boyle durumlarda ara sogumadan devam edilmedilir bence. Arkadas kalmak sacma gelir bana cunku yasanmislik var ve baskasi hayatina girdiginde eski sevgilin mutlaka dusunur onada boyle yapiyodur boyle diyodur diye mantiksiz yani.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Olur. Neden olmasın? Bu nasıl sevgili olduğunuza yani arkadaşken ilişkinizin nasıl sevgili boyutuna geçtiğine ve tabi sevgililiği nasıl noktaladığınıza bağlı.

Genelde kendiliğinden ne olduğunu anlamadan başlayan ilişkiler bitse bile arkadaşlıklar devam ederken zorlama yani kızı beğendin çok fena canın istiyor akabinde severmiş aşıkmış gibi yapılarak başlanan yani asıl amaç o bedenin yatak performansını merak etmekle başlayan ilk görüşteki aşklar merak giderildikten sonra son görüşmeyle biter. Çünkü sizin onun arkadaşlığına zaten ihtiyacınız yoktur.

Arkadaşken başlayan sevgililik sevgililik bitse de en kötü bir süre sonra yeniden arkadaş boyutunda ilerler. Hatta daha da kök salar. Artık o sizin daha doğrusu birbirinizin en iyi en güvenilir sırdaşı ve dostu olursunuz.

Yanlış deneme için birbirinizden özür diler, birbirinizin hayatta mutlu olmasını diler, ve gerçekten de o kişi sizin ilişkilerinizde sizin göremediğiniz şeyleri size söyler.

İnsanlar arkadaşken sevgili olmaya korkar. Neden? Çünkü sevgililik biterse arkadaşlığımız da biter diye düşünürler. Eğer o sizin arkadaşınızsa bundan korkmanıza gerek yok. Değilse zaten içinde bulunduğunuz durum bir takım merakları gidermekten ibarettir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 37

• Ne kadar eski olduğuna ve nasıl bittiğine bağlı. 17 yasında 1 ay suresınce beraber olduğum kısıyle su an gayet normal arkadasız. ara sıra arasırız. muhabbetımız cok normal duzeyde. bunun temelınde yatan sebep zamanında bırbırımızı kırmamıs saygısızlık etmemıs olmamız olabılır.

0|1
    0|0
  • Olmaz. Eski defterler açılır muhakkak.

0|1
    0|0
  • hayır olmaz

0|1
    0|0
  • Ben olur biliyordum ama olmazmış

0|1
    0|0
  • Hayır tabi kii asla ve kat'a olmaz..

0|1
    0|0
  • 5 yil once iki ay cikmistik. Sora arkadas kalalim dedik hala gorusuyoruzz dugunune feln cagirmayi dusunuyo ben de onu :)

0|1
    0|0
  • Ona karşı başka hisler düşünürken daha sonra arkadaşılığa dönülmez bu kendini kandırmak olur

0|1
    0|0
  • katiyen olmaz

0|1
    0|0
  • O olmaz diyenler çıktıktan sonra ayrışdığınızda arkadaş olalım diyorlarsa bilin ki sizi haylanistiyo bırakmak istemiyo engel olna birşeyler oluyo siz çıkarken dert ortağıydınız haylada öyle kalın sonuna kadar devam edin kader ya elbet birgün pişman olup geri döncek...

0|1
    0|0
  • Hayir olmaz denendi test edildi, cik olmaz!

0|1
    0|0
  • olmaz

0|1
    0|0
  • Hayr. Olmaz

0|1
    0|0
  • Olmaz.

0|1
    0|0
  • olmaz

0|1
    0|0
  • Bir tarafın hisleri varsa olmaz. Aslında yoksa da olması zor olur yaşanmışlıkların üzerine.

1|0
    0|0
    • 28gün

Ben bişey hissediyorum ama o hissetmiyo. Sanki arkadaş olursak en azından ona yakın olunca daha az acı çekecekmişim gibi geliyor

• Arkadaş kalalın diye ayrılırsın ama o lafın gelişidir bana kalırsa olmaz

0|1
    0|0
  • Adam bile olmaz

0|1
    0|0
  • Yaşanmışlara bağlı.

0|1
    0|0
  • Hayır. Net

0|1
    0|0
  • erkekle kız bence arkadaş bile olamaz bir hoşlantı olur

0|1
    0|0
    • şuana kadar öylesini tanımadım bir taraf illa ki bir şey hissediyordur :D

• O zaten tanımadığından kaynaklanıyordur :D umarım anlatabildim :D

• Olur.

0|1
    1|0
  • oluyo valla

0|1
    0|0
  • Olmaz. Bir taraf muhakkak problem çıkarır.

0|1
    0|0
  • Sevgili olmak dogrumu sanki

0|1
    0|0
  • Tabikide olmaz

0|1
    0|0
  • Bok olur

0|2
    0|0
  • olmaz

0|1
    0|0
  • Olamaz😂😂😂

0|1
    0|0
  • Hayir olmaz

0|1
    0|0
  • Olmaz sanırım

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    7

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 14

• Olmaz

0|1
    0|0
  • Terk edilen bunu iyi bir fikir olarak düşünür ama ilerde eski hisleri gelir dayanamaz valla. Bu aynı evlenip boşandığın eşine arkadaş kalalım demek gibi bir şey.

1|0
    0|0
    • 28gün

Güzel benzetmeydi. Haklısın

• karaktere bağlı

0|1
    0|0
  • şu an hayatta en değer verdiğim insanların başında eski kız arkadaşım gelir. Sık sık da konuşuruz iyi ki tanımışım.

0|2
    0|0
  • Evet, oldumda.

0|1
    0|0
  • Bence olmaz. Çok gereksiz.

0|1
    0|0
  • bana göre olmaz.

0|1
    0|0
  • olmaz

1|0
    0|0
  • Eski sevgiliden hayır gelmez

0|1
    0|0
  • insanına göre değişir aslında çook iyi arkadaş olur çünkü iyi tanıyosun herşeyini biliyosun ama çook kötüde olur hala seviyosa bir taraf kıskançlıklar falan başlar

1|0
    0|0
  • Olmaaazz

1|0
    0|0
  • Olmaz çok saçma

1|0
    0|0
  • Arada gerçekten bir sevgi varsa ya da vardıysa, olmaz. Ama öylesine bir şeyse olur tabi.

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...