Cidden zeka erkeklere diz mi çöktürüyor?

Kadınların hem akademik hem sosyal hem de kültürel zeka sahibi, kısaca "doğuştan" zeki olması, erkekleri etkiliyor mu?
Siyasetten, sanattan, kültürden, bilimden haberdar, o konularda çokça bilgi birikimi olan bir kadın, sizi etkiler mi beyler?

0|1
4|27

En İyi Erkek Görüşü

• Senin bu tezini 2 dkk da bozarim şimdi 😃
    Başta sozlerim herkesi kapsamiyor onu söylüym senin dediğine göre şu an KS ortamında kızlar çok zeki ki erkekler kölelik teklifi bile yapıyormuş burda sen haklı ççıkıyorsun ama açık acik goruyoruz ki burdaki kız arkadaşların hepsinin zeka ortalaması çok dusuk bak herkes demiyorum buda senin tezini çürütüyor... O zaman şöyle bir sonuç çıkıyor zeki kadın yok salak erkek var ya da doğuştan zekiyse bayanlar bu slk olanlar kendi imkanlarıyla dünyaya gelenler 😃😃😃

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Zeki kadın her türlü istediğini elde edebilir evet zeki kadın diz çöktürür herkesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Saygımı kazanır başkalarını bilmem ama benim üzerimde kesinlikle işe yarar bu ilişki baabında olmasa bişe kişilik olarak çok etkiler hayran bırakır yani bakış açısı muhtemelen çok geniştir çünkü ne yaptığını ne istediğini Nasıl davranması gerektiğini bilir diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • Erkek kendinden zeki olan kadını sevmez, sevmeyi geç o ilişki yürümez.

0|0
    0|0
  • erkekler sizden dah zeki

0|1
    0|0
  • Zekayı nereye kullandığı önemli

0|0
    0|0
  • Bilgi sahibi olmak güzel birşey. Tabi insanı çekici yapar mı yapmaz mı bilemem.

0|0
    0|0
  • Bence zeki kadınlar çekicidir katılıyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle etkiler.

0|0
    0|0
  • Diz cokturecek birşey yok.
    Etkileyebilir sadece

0|0
    0|0
  • Bu tarife uyan hatun varsa dibim düşer...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle evet tipinin bir önemi yok zekası için saygı duyarım ona :)

0|0
    0|0
  • beni etkiler. ama fazla siyasetten gidersede sıkar. sonuçta aynı muhabbeti biz erkek erkeğede yapabiliyoruz. bir sanat, kültür ve bilim eksik

0|0
    0|0
  • etkiler amam diz çökmem

0|0
    0|0
  • Siyasetten anlayan iki kadin
    Biri ciller digeri aksener. Hangi erkege diz cokturdulerse

0|0
    0|0
  • Hani nerde öyle bir kız?

0|0
    0|0
  • güzel değilse isviçreli bilim adamı olsa traş

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Fazlası sıkıcı olabilir ama etkiler tabi... De biz buna diz çökmek demiyoruz

0|0
    0|0
  • Ben Çökmem.

0|0
    0|0
  • tabi ki etkiler

0|0
    0|0
  • Bana diz çöktüremez.

0|0
    0|0
  • Hiçte etkilemez hatta alakası bile yok bence

0|0
    0|0
  • yav boşver git

0|0
    0|0
  • Erkeklere degil her insana cokturyo

0|0
    0|0
  • Evlilik teklifi etsem dahi diz çökmem sen masala devam et

0|0
    0|0
  • Etkiler ama diz çöktürmesi için kadın dominant olcak sert olcak itaat ettircek kendine

0|0
    0|0
  • Hayır beni o gibi şeyler etkilemiyo hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Başta Etkiliyor çekici geliyor erkeklere ama bir zaman sonra farkediyorlar her konuda görüşe hakim, kültürlü ve birseylerin ona ögretilmesine ihtiyacı yok ve kimseye ihtiyaç duymuyor.. anlıyor ki bu kız bana fazla gelir veya ben bu kızı kandıramam, bana ihtiyac duymuyor gibi komplekslere kapılıyorlar ve uzaklaşıyorlar. Erkeğe diz çöktürmekten cok erkeğin egosunu ve ozgüvenini eziyoruz.

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ben salaklardanetkilenen birini daha hic duymadim sen duydun herhalde sorduguna gore asdf

0|0
    0|0
Yükleniyor...