Gençler bana yasamak için bir sebep söyleyin çıkmaza doğru gidiyorum?

Soru gayet açık Gençler bana yasamak için bir sebep söyleyin çıkmaza doğru gidiyorum ?

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• Çıkış yolu söyleyeyim hemen KURAN a sarıl bu kadar 😃😃

2|0
    0|0
    • 1 hafta önce intihar etmeyi düşünüyordum bir şekilde çekip gitmeli insan sonuçta oksijen israfı yapıp günah işlemek istemedim sonra namaza başladım ama kafam çok dolu boşaltamıyorum Allah'tan başka kimsem kalmadı hayatta :(

• Kayboldum ya karanlık bir kuyunun içinde kayboldum çıkamıyorum

• Ne yaptın da bu kadar kayboldun kurtulamıyorsun?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Once soeunlarin neyse onlara cozumler uret yeni hedwfler koy isteklerine yonel mesela yemek yapmaya calis ewsim yapamayi dene wvde muzigi ac salak salak dans et bir dizi takip etmeye basla yapmaknistedigin her seyi kotu de olsa yap dinine sarilmayi dene ilahi bir guc insana iyi geliyor ve seni mutlu edecek birini bulmaya calis olmak istedigin insan nasil biri once bunu bul

0|0
    0|0
  • Hayallerin ve umutların..

0|0
    0|0
    • Duygularımı yitirdim işin kötüsü 20 yasındayım daha

• Yaşıyosan ölmüş hiç bişey yoktur. Dinleniyosun kendine zaman ver kendine saygı duy ve gelişimini tamamla sahip çık yaşadığın her anına. Doya doya yaşa acıyı ve o donukluğu. Çok lazım olucak sana çünkü daha çok şey yaşıcaksın. Anla vücudunun sana verdiği sinyalleri. Yaşamak güzel

• Az daha dayan 100 sene sonra kesin ölmüş olacaksın

0|0
    0|0
  • Komik degildi

0|0
    0|0
  • hayat güzel

0|0
    0|0
  • öldür kendini kanki. o. O

0|0
    1|0
  • amaaaan koy gözüne gitsin. napacan? sen öldün diye sevinen insanlara prim mi vericen? bir de erkek olacaksın. inadına yaşa ulan!
    (çok gaz verdim hadi koçum yüzümü kara çıkarma)

0|0
    0|0
  • bende seninnle aynı durumdayım be kardeşim

0|0
    0|0
    • Çıkış yolu bulamıyorum artık yoruldum ya

• Sorun me

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...