Babamdan Nefret Ediyorum?

Arkadaşlar babam gerçekten çok baskıcı ve saygısız bir insan. Her şeyime karışıyor belki siz bana şımarık diceksiniz bunun için ama inanın ki değilim özgürlüğümü tamamen kısıtlıyor karşı geldiğim zaman bana bağırıyor hakaret ediyor hatta dövmese bile şiddet uyguluyor. Bu gün olan olayı anlatıcam sadece bizim evin önünde oturuyoduk babam da balkondaydı kuzenimin yanında göz kalemi vardı bana sürmesini istedim zaten normalde de hiç kullanmam. Görmüş balkondan hemen eve gel diye bağırdı ben de sinirlendim zaten öyle bağırınca küçükken böyle şeylere tepki vermezdim ama insanın yaşı büyüdukçe kaldıramıyor. Eve gidince bir hakaretler hemen bağırmaya başlamalar falan geldi yok bir daha görüşmiceksin onlarla da bilmem ne ki bahsettiği kişilerden biri kuzenim. Ben de kendimi tutamadım bağırdım karışma bana falan dedim ama arkadaşlar cidden saygısız biri değilim çok fazla sustum dayanamadım artık ben anneme ciddi ciddi of bile demem ama babanız böyle değilse anlayamazsınız bana hakaretler küfürler etti evden defol git dedi ben de ona bağırdım bu süreçte çünkü ben sustukça her şeyimi yasaklıyor. Ve ben sadece bugün ki olayı anlattım ben bunları hep yaşıyorum evin içinde şort giymeme bile karışıyor kendi bir sürü kız arkadaşları var benim erkek arkadaşım olmasını bırak muhabbet edince bile kızıyor. Kendi karışık havuzlara gidiyor bir sürü şey yapıyor ama bana her şey yasak bana gelince günah ona gelince değil. Bir de böyle kavgalarımızda hemen maddi desteğini çekiyor beş parasız kalıyorum sevgimi kazanamıyor para yoluyla yaptırmaya çalışıyor isteklerini. Kuran da falan hep babalarınıza saygılı olun falan diye öğütlüyo böyle günaha girdiğim için üzülüyorum ama ne yapayım katlanamıyorum bu adama

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç yaşlarınızdasınız ki?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk kez uzun yazı okudum kendisi demek ki yanlş bişy yapıyor buyüzden seni aşırı kısıtlıyor saygısızlık meselesi kötüymüş annen ne diyr

0|0
    0|0
    • annem yazık hep arada kalıyor kavgalarımızda onu çok karıştırmamaya çalışıyorum çünkü cidden üzülüyor

• inşallah canım çok sağol :)

• Rica ederim canım😊

Erkekler Ne Diyor 1

• ayrıl evden. evlen ya da gel bana seni bir kaç gün misafir ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eline para alınca sessizce çek git. Gerçekten baba olmaktan çıkmış. Hiç sevmem böyle özgürlüğüne hem el koyacak hemde kendi her halti yiyen kancıkları

0|0
    0|0
    • zaten sabırla para kazanacağım günleri bekliyorum

• çok detay

0|0
    0|0
Yükleniyor...