Kimse AKP'yi desteklemiyorsa bu partiye kim oy veriyor sizce?

Kimse AKP'yi desteklemiyorsa bu partiye kim oy veriyor sizce ?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkenin yarısı destekliyo koçum sizin gibi gövde gösterisi yapmıyoruz

0|1
    0|1
    • bende birçok insandan daha fazla ve daha aşırı AKP liyim ve bununla grur duyuyorum :)

• Ops muhalefet yapıyomuşssun gibi algıladım kardeşim kusuruma bakma :)

• yok lan gardaş diger yorumları okusan anlardın :) bügün beni burda mutlu eden çogunluktan aldığım güzel yorumlar hep burdayız demeniz güzeldi :)

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 13

• akp liler bu sitede yok fazla. herkez akp li.

0|1
    0|1
  • İlla buradayız demeye gerek yok

2|2
    0|1
    • dindar birinden ne beklersinki helal olsun

• bizle RTE nin askerlerik.. ne derse o

• Kim demiş desteklemiyor diye, Sonuna Kadar.!!

0|3
    1|2
  • veren cok cünkü vercekleri bir parti yok illa akpliler vermiyo başka partilerdende veren var

0|1
    0|1
  • Bilemedim de ben oy vermiyorum çevreye tek tek oy anketi yapacak halim de yok zaten

0|1
    1|0
  • Sosyal medyada kullananların çoğu desteklemiyor ama yaşlı teyze ve amcalarımız oy veriyor işte

0|1
    0|0
  • Tayyip erdoganı gün gittikce daha iyi anlıyorum bizi kemalizim ülkesinden şirkin babası putperes atalarına tapanlardan kurtmak istiyor akpye verecegim gidip chpyemı vereim

0|1
    1|2
  • Ben destekliyorum oyda veriyorum daha iyisi varsa göster verelim birader ne yaparsa tayip yapar

0|1
    1|2
  • Dolu var destekleyen bu sitede bile. Bide gazete bile okumayan internetten bir haber 10-15% var.

0|0
    0|0
  • Ben vermiyorum
    Mhpye vericem

0|1
    0|0
    • saygı duyarız

• Teşekkürler
      Barajı aşamıyordu teröristler kadar değer göremediler herkes elini vicdanına koymalı

• türkiye nin yarısı veriyor , oy kullanan her 3 kişiden biri...

0|1
    0|2
    • aynen ama kabullenemeyenler varr :)

• hatta şu tayyip Erdoğan ve ak parti karşıtları bile , gizli bir ak parti ve tayyip Erdoğan taraftarılar ama tepkilerden çekindikleri için , utançlarından söyleyemiyorlar. yoksa bu kadar oyu nasıl alır , zaten istatistikler yalan söylemez.

• evet desteklı yorurum

0|2
    1|1
Yükleniyor...