Tek başına cafe ye gidip tek başına çay sigara yapmak sizce nasıl?

Yani şu an canım çok sıkıldı koca kalabalık bir kafeye gidip sigara çay yapsım var

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Canın ne istiyorsa onu yap
    Milletin ne önemi var

0|0
    0|0
  • ya ben kahve sigara hep yaparım tek başıma

0|0
    0|0
  • Çok cool

0|0
    0|0
  • Hicbisey olmaz canin ne istiyorsa yap

0|0
    0|0
  • Kendini dinliyorsun güzel

0|0
    0|0
  • Ben cok severim biyer de tek çay kahve içmeyi hatta yemek yemeyi. Nedense çoğu insan tek bir yere oturmayı cok kasıyor ya da abartıyor rahat olun

0|0
    0|0
    • abartmıyorum hep arkadaşlarımla gittiğim için alışkın değildim gittim girdim şarkılı bir ortama dışarda yaktım sigaramı aldım çayımı var mı benden rahatı yok :D

• Ne güzel ne tur şarkı calıyordu:D

• valla manyaklar arada damar girdi arada hareketli ordan bara geçesim geldide kapıda kızda bulamadım bulsam bara kayardım

• Olur niye olmasın

0|0
    0|0
  • Git yap tutan mı var (:

0|0
    0|0
  • Benide gotur ben tek gidemiorum arkdsmda yok brbrmze kanki oluruz

0|0
    0|0
    • arkadaşın yok mu gel cidden yanıma yakışıp yakışmaman önemli değil yalnız kalmanı istemem

• Yanina yakismak icin demedimki arkadaslarimin hepsi evlendi kocasiyla geziyor ben yalniz kaldim ailem evlendirmiyoda yalniz olup gidicem :(

• Seçiciyim o yüzden söyledim konuşmak istersen konuşabilirsin fark etmez canın sıkılmaz ona emin ol hayata 1 kere geliyorsun saman gibi yaşamak bana göre değil.

Erkekler Ne Diyor 6

• git yap bencede. iyi gelir açılırsın...

0|1
    0|0
  • Çok cool sürekli yaptığım bir aktivitedir efendim.

0|1
    0|0
  • En azından sigara ve çay içiyorsun. Kafeye gidip boş boş durmak var bide :D

0|0
    0|0
  • erkek dediğin sapına kadar erkektir. o kadar sapı vardır ki sap gelir sap gider. takılma bura türkiye burada böyle :)

0|0
    0|0
  • Yanında birisi olmayınca hayat çok zor vallahi. Bence insanların arasından uzaklaş, bır bır bır çeneleri durmaz onların.

0|0
    0|0
  • Dünyada en son yapacağım şey galiba..

0|0
    0|0
Yükleniyor...