Üniversite için neresini önerirsiniz?

Merhaba, ben 18 yaşında lise sona geçmiş biriyim ve üni. için sizden öneri almak istiyorum.
Öncelikle kafamda karadeniz var çünkü çok huzurlu ve güzel bir yer ondan sonra çanakkale 18 Mart düşünüyorum. yanlış anlamayın sadece ortamı ve güzelliği için istemiyorum ama onlara çok ihityacım var şimdi. çok ders çalışan biri değilim ama çalıştığım zaman da ipleri sonuna kadar bırakmam iyi çalışırım. 350-400 arası bir puan alıcağıma inanıyorum ama çalışırsam dediğim gibi artabilir de. yinede siz 350- 400 arası önerirseniz iyi olur. Hangi üni. öneriyorsunuz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ünide rahat yaşamak istiyorum birazda şu an bulunduğum ilk kırklareli ve çok küçük sıkıcı tam bir yaşlı kenti. böyle bir yer istemiyorum ben. büyük olabilir ama çok büyük olmamalı İstanbul gibi. İstanbul ve burası hariç heryer olabilir
Güncelll

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• bölüm mü soruyorsun anlamadım. eğer öyleyse senin istediğini veya senin hoşuna gidecek olanı biz nereden bilelim. şehir olarak soruyorsan karadeniz ve çanakkale gerçekten iyi yerler. bozkır bir süre sonra sıkmaya başlıyor. karadeniz tam yaşanmalık yer.

0|1
    0|0
    • evet bölümü kendim karar vericem zaten yer olarak sormultum da bölüm olarak değil yanlış anlaşılmış

• o zaman dediğin gibi karadeniz çanakkale falan iyi olmalı deniz yeşillik süper

Erkekler Ne Diyor 2

• bölüm ne düşünüyosun?

0|0
    0|0
  • İzmir veya Eskişehir der susarım.

0|0
    0|0
    • O zaman İzmir bir adım önce halamlar vs çevrem var biraz ordada kira sorunu olmaz eskişehiri bilmiyorum ama

• Karadeniz taraflarını çok bilmiyorum. Bu iki yazdığım şehir aydın insanların olduğu modern şehirlerdir ve imkan da boldur. O yüzden yazdım. Kendi kriterlerime göre. :)

• çanakkale 18 Mart nasıl biliyor musun peki?

Yükleniyor...