Hayatımda bir tek insan bile kalbimi kirdigi icin benden ozur dilemedi. İntihar etmek istiyorum?

Hayatimda tek bir insan bile sevgilim, arkadaslarim, ailem kalbimi kirdigi icin benden odur dilemedi. Hep hicbir sey olmamis gibi yaptilar. Gonlume almak benden ozur dilemek hep bana fazla goruldu. Bunu hayatimdaki her insan israrla yapmissa demek ki gercekten degersiz biriyim. Bu utancla yasamak istemiyorum. Gercekten ölmek istiyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten düşünüyorum da, hayattan kopmak bu kadar basit mi? Hak ettiğin kadar ilgi görememiş ya da hakkın olduğu halde özür dilenmemiş olabilirsin. Ama bu senin değersiz olduğunu göstermez leydim. Bu, aksine senin kendine, diğer herkese olduğundan daha çok ihtiyacın olduğunu ve kendine daha çok güvenmen gerektiğini gösterir. Sizler kadınsınız ve kadınlar kutsaldır. Kendine haksızlık etme. Dik dur ve kendi kendine yetebileceğine inan. Eminim bunu yapabilirsin. Sadece aynada gözlerine uzun uzun bak ve ben bana yetebilirim de. Siz kadınların isteyip yapamayacağı bir şey yok. Kendine sadece daha çok güven leydim. Konuşmak istersen yazabilirsin, aksi halde mesaj atmıyorum kimseye, için rahat olsun. Sevgiler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O etsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 12 yaşında mısın?

0|0
    0|0
  • Özür dilerim senden hayattaki herkes seni üzdüğü için

1|0
    0|0
  • Yahu bizim genclerimiz niye hemen her sıkıntıda intihar lafını ağzına alıyor anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • özür dilerim sana yardım edemiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...