Arkadaslar Cok korkuyorum 12 augustos da Ameliyat olacagim :(((?

Narkosla 20lik dislerimn dördünü cekecekler. Ve tükürük bezi Tasi olusmus bogazimi b iraz kesecekler... asistentdoktoru riskleri söyledi:z felci, dudagimin sarkmasi, gözlerimin biri kapali digeri acik olmasi.. bu kesin bir risk degilim ama velakin eger ki sinirlerin biri zedelenirse Ameliyat sirasinda... :'( ömer Boyu kalabiliyomus yüz felci.. bu sene meslege balsicaktim yasim 20 hayallerim yikilmis gibi beni bu halimle istemez isverenim... Cok uykusuz geceler yasiyorum.. hani derler ya cevrene korkularini anlatsan bile YASAMAYAN BILMEZ.. kimse takmyio Bile benden baska.. haklilarda bicagim Altona Ben girecegim onlar degil... haystimda eh son m 17sene önce Ameliyat olmustum... Cok korkuyorum. . Napabilrm?

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Korkmana gerek yok. Herkes hayati boyunca illaki baz ameliyatlar gecirir. Tip ilerledi ve doktorlar cok uzman.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Narkozu verince narkozun etkisi geçene kadar hiç bir şey anlamıyorsun derin uykudasın zaten narkozun etkisi gectikten sonra acı hissetmeye başlıyorsun o acıda ağrı kesicilerle geçiyor tıp çok ilerledi ayrıca riskler gerçekten cok fazla azaldı ben kalp hastasıyım bir kac kez ameliyat olma durumunda kaldım ama risk en küçük ameliyatta bile vardır zaten kafana takıpta kendini yıpratıp korkutma ameliyattan iki üç hafta 1 2 ay sonra ameliyat olduğunu bile unutacak kadar iyileşiyorsun ve sorunun kalmıyor

1|0
    0|0
    • Coook sagol yaa InsAllah cok korkuyorum inan :(((((( :"((((( :"(( :"((( :"((( :"(((

• Ya iyileşince rahat rahat uyuyacağın günleri düşün kastıkca kendini daha da yıpratırsın boşu boşuna

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben hayatımda hiç ameliyat olup narkoz yemedim. Ama bir gün benim de bıçak altına yatmayacağımın garantisini kimse veremez.

Doktoruna ameliyatın şart olup olmadığını sordun mu peki?

1|0
    0|0
    • Sart degilmis,, tükürük bezi Tasi dış bogaz tarafından alinmasi, lakin ilerliyen zamanlarda daha kötü boyut olup büyüme riski var,, ozaman bütün enfeksiyon her yerime işleme riski gayet olanakli, kalp hastalığı dış vesayre,, bunlar etkilenebilr... şuanda dışım sol yan çenemin giriş tarafında küçük bir tas,, röntgen de yuvarlak bir delik gibi gozukmekte,, bilmiyorum enfeksiyon da olabilir InsAllah hemen alınacak bir yerdedir,, çünkü acıya hic dayanamam ben hemen ağlıyorum çığlık atıp narkoza bisey hisetmesem bile, piskolojik olarak duzelemem ben inan bogaz goresim gelmiyo bu aralar,, içim sizliyo :(

• Anlıyorum :"((((( hemde çok iyi yinede korkuyorum ya sakat kalırsam ya bir daha gülemezsem :(( yüzüne bakılacak hal kalmazsa ya diyorum,, ya insanlar benden tiksinirse kaçarsa diyorum,,, ben ruj sürmeye cok seviyorum,, koleksiyonum var diyeiblrim egerki dudagim sarkar gözlerim kapalı halde olursa,,, rujlarimi makyajlarımı evde duran resimler mi kırıp atcam :(((( gördükçe aglarim

• bak. sen ihtimallerin en kötüsüne odaklanmış durumdasın

ben de bir grubun solistiyim ve ses teli ameliyatından sonra konuşamazsam hayatım biter ama takmıyorum çünkü bunlar olmaya da bilir. iyi düşün

• korkma ya bende bir kaç ameliyat oldum zor ama geçiyo sonunda

1|0
    0|0
Yükleniyor...