Çok bunaldım ne yapmalıyım?

Biraz uzun ama lutfen okuyun. Abim yüzünden benim haklarım ihlal oluyo ailem hep onu haklı buluyor bir sey oldu mesela ben haklı olduğum halde onu haklı buluyorlar mesela bişeyde gun sırası var bugun benim günüm ama benim hakkımı ona veriyorlar kurçukkende böyledi mesela çikolata aldık benim hakkımı ona verirlerdi ve daha boyle biçok olay şimdi bu yaşlardayız yine aynı ailem hep bana yuklenigo napcam çok bunaldım annem bir yerden bunaltıyo babam biyerden abim biyerden bunaltıyo Ağlıyorum hep ağlıyom ailem kavgalı kim yuzunden abim yuzunden babamda bir değişik abim bir sorun açiyo sonra gidiyo annem babam ben Kalıyoz annem babam tartışıyor ve doğdumdan beri bu boyle babamda dengesiz pislik babam ve Abim den nefret ediyorum ve daha anlatıcam biçok sıkıntı
Ama Allah'ıma isyan gibi olmasın sadece iç dokmek... oneeilerinizi bekliyom

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece şunu söyliyeyim bu sebeplere kızıp dışarıda mutluluk arama veya bu hoşnutsuzluğunu hiç tanımadığın veya az tanıdığın birilerine anlatma kendi varsa öğrenime veya işlerine odaklan biraz zamana bırak. Belki sorumluluk alamadığını düşündükleri içinde yapabilirler senin yaşın ilerledikçe düşünceleride değişebilir bunu unutma.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Abinin kıymetini bil. Ben kaybettim her gün ölüyorum. Nolur abinin kıymetini bil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok bunaldıysan biraz bunver.

0|0
    0|0
  • sonuçta abin...

0|0
    0|0
  • Biraz mast yap geçer :D

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Benzeri bende de var hatta o yıl abim kursa gidecek diye beni dershaneye yazdirmamislardi bizim ailede de net bir sekilde erkek çocuğuna daha çok özen alaka gosteriyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...