Belinizi Sıklıkla Kütletir Misiniz Veya Kütletmenizi İsteyen Kişiler Oluyor Mu?

pilav_ustu_az_kuru_2
Bel kütletmek ne kadar sağlıklı veya değil bilmiyoruz ama bizim halkımızda kütleme ve kütletirme alışkanlıkları sıkça vardır ben kütletmem kütlemem peki sizde durum nedir nasıl bakıyorsunuz bu olaya :D :D

Ankette koyalım bakalım sorada görüş yazın :)
Belinizi Sıklıkla Kütletir Misiniz Veya Kütletmenizi İsteyen Kişiler Oluyor Mu ?

#pilavüstü #BelimiKütletseneKanka #DikkatSakatKalma
Evet Kütletirim Kütletiritim Bir Rahatlama Geliyor Bence
Hayır Ne Kütletiririm Ne Kütlerim Sakıncalı Cahilce Şeyler Bunlar
Farklı Düşünceyim Görüşte Yazdım :)
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Kütletten Ve Kütleyenlerde Var Mı? acaba
Belinizi Sıklıkla Kütletir Misiniz Veya Kütletmenizi İsteyen Kişiler Oluyor Mu?