Bir arkadaşım vardı?

Buradan tanıştığım bir arkadaşım oldu başta sıkıntı yoktu ama zamanla tanımaya başladım.
Aramızda sorun olduğu vakit benim ona anlattıklarımi kullanıp beni uzmeye çalışıyordu snra bende bir daha gorusmemeye karar verdim çünkü guvenemezdim bir daha..
Daha sonra engelledim her yerden ya da o engelledi hatırlamıyorum bu kez bana ulaştı benim yüzümden intihar edeceğini söyledi ( zaten psikolojisi çok iyi değildi) dönem dönem biz iyikende intihar dusunurdu bende onu ikna etmek için elimden geleni yapardım. ufak şeylerde o raddeye gelirdi ornegin erkek arkadaşının ona hakaret etmesi onu intihar eşiğine getiriyordu
Daha sonra bana iyi arkadaş olmayacağını dusunsemde çok yalnızlık çekiyor diye arkadaş oldum Allah rizasi için yaptım bunu.
Evet benimde hatam olmuştur ama tartışma anında anlattıklarımi kullanması kabul edilir değil ve arkadaş konusunda sıkıntım yoktur
Şimdi tekrar aynı şeyi yaptı ve hiç bir şekilde konuşmamaya karar verdim sizce doğru bir dusuncemi? Elimden geleni yaptığımi dusunuyorm

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen haklısın boşver takılma böyle durumlara :)

0|0
    0|0
    • Şimdi diyorum tartışma anında bir taraf hatalı olmaz bende de vardır kusur ama işte anlattıklarımi kullanmasa sorun olmayacak birde intihar edebilir yalnızlık çok çekiyor diye üzülüyordum Allah rızası diyordum ama benimde nefsim var kabul edemiyorum artık dahasini. isin sadece İslami ya da vicdanı boyutundayim anlayacağın

• Etti demedim ki 😃 bunalımlı dönem geçiriyor bu sebeple böyle dusunuyor

• İşte sadece blöf yapıyor yoksa edemiyeceğini oda biliyordur eminim

En İyi Kız Görüşü

• Seni bu kadar üzdüğümü bilmiyordum.. Emin ol yaptıklarım bilinçli değildi istemeden oldu özür dilerim herşey için.. Keşke burada anlatmasaydın bunları..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bıraksaydın ölseydi. hiç sevmiyorum böyle küçük emrah tiplemelerini

0|0
    0|0
  • Böyle birinden uzak durmalısın.

0|0
    0|0
    • Bana desteği de oldu iyiligide dokundu ama nerde nasıl tepki verir kestiremiyorum. ve yalnızlık çekiyor diye üzülüyorum şimdi hep iyi olcz diye bise yok iyi olduğumuzda bazen hatrliyodm yaptığını snra zamanla unuttm eskisi gibi davrandım ama yine aynısını yapti

• Intihar edicem dediginde onu butun gucunle ikna etmeye calisarak salaklik yapmissin zaten hele ki boyle sacmasalak seyler yaptiktan sonra tekrar arkadaslik kurmana ne demeli 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...