Etrafınızda her daim mağduru oynayan insanlar var mı, ne yapıyorsunuz bu kişilere?

En kötü şeyler sanki hep onların başına geliyormuş gibi davrananlar, başkalarının derdini yok sayanlar? Ya da kendisinde sorun olduğu halde hep ikinci kişiye suç atıp "her şey benim başıma geliyor, ben bunları hak etmedim" diyenler?

0|0
20|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• her daim magduru oynayan degil de, her daim ' yapar miyim sence oyle biri miyim ben' diye herkese sorup, yoo yapmazsini duymak icin cirpinan ama yapar miyim dediklerini yapan adi insanlar var. magdur sayilmazlar.
    bana yapar miyim sence diye sordugunda, yapmasan bu soylenti cikmazdi neden baskasi icin cikmiyor demisligim var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Beterin beterini gösteriyorum..
    Haline şükretmesini, kendinden daha kötü olanlara bakmasını söylüyorum..

Ne kadar az şükrediyoruz..

Bunlara zerre acınıyorum.

Zarara kendi rızasıyla girene merhamet edilmez ve layıkta değildir!

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Kendi hallerine bırakıyorum bazen çok abartınca etrafına bir bak bir tek sorun yaşayan sen değilsin diyorum bu onu 1,2 dk oyalıyor sonra hiçbir şey yokmuş gibi devam ediyor. Sonra bilirsin canın cehenneme adamıma bağlıyorum..

1|0
    0|0
  • Eskiden inanır üzülür yardım ederdim. Artık geröekten madur duruma düşürüyorum ki maksat yalancı durumua düşmesin :)

1|0
    0|0
  • Mumkun oldugunca uzak duruyorum boyle insanlardan. Enerjimi dusuruyorlar belli bir zaman sonra.

1|0
    0|0
  • Var bir kaç tane. Yardımcı olmaya çalıştıkca daha beter oluyorlar. Sonra da yardım eden yok, beni düşünen yok diyorlar. Nankörler.

1|0
    0|0
  • Bazen tüm aksilikler beni buluyor ama öyle zamanlar oluyor ki dünya benim etrafımda dönüyor.

1|0
    0|0
  • öyle insanlardan bol ne var

1|0
    0|0
  • Ağlayıp zırlayan insanlarla işim olmaz

1|0
    0|0
  • Ajitasyon yapıyorlar yermi anadolu çocuğu böyle şeyleri he hep sana oluyor diyip geçiyorum

1|0
    0|0
  • Takmıyorum

1|0
    0|0
  • Umurumda değiller

1|0
    0|0
  • o kadar şey yaşadım ki başkasına suc atacak durumum yok artık

1|0
    0|0
  • Var.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Duygu sömürüsü yaptığını farkedersem eskisi gibi samimi olamıyorum o insana karşı.. Soğuma geliyor aniden 😂

1|0
    0|0
  • Ruh hastası onlar. Uzak duruyorum mümkün olduğunca

1|0
    0|0
  • Bir ara doluydu hepsin attım hayatımdan

1|0
    0|0
  • Benim en yakın arkadaşım böyle :) ama huyunu bildiğim için alıştım artık. O çok ileri değil ama bende cidden çok sinir oluyorum öyle insanlara

1|0
    0|0
  • Var tabi, olmaz mi. Bikmadan usanmadan dinleyim ah canimmm, gecer insallah deyip yardimci olmaya calisiyorus napacaz 😄

1|0
    0|0
  • Umrum dışılar.

1|0
    0|0
  • Ajitasyon meraklıları.
    Hiçbir şey yapmıyorum. Donuk bir yüz ifadesiyle dinleyip geçiyorum sadece.

1|0
    0|0
  • Siktiri basıyorum.

1|0
    0|0
  • ben daha çok mağduru oynuyorum sonra karşımdaki haline şükredip susuyor :D

1|0
    0|0
  • Her seferinde yardim ediyorum

1|0
    0|0
  • Bir de şey var bunlarda 'Bak böyle yaptı Allah ondan çıkardı' kafası :D

1|0
    0|0
  • Ay hic cekemem

1|0
    0|0
  • Var onlar heryerdeler malesef

1|0
    0|0
  • Aynen aynen sanki anası babası ölmüş gibi davranıyo sinirimi bozuyo bu tipler

1|0
    0|0
  • bir şey yapmıyorum yeterince düşükler zaten

1|0
    0|0
  • Evet var çok sinsiler

1|0
    0|0
  • Vardı bir zamanlar gittiler hepsi iyi ki de gitmişler :)

1|0
    0|0
  • Mağdurumda mağdurum çok mağdurum mağdurum :D

1|0
    0|0
  • yok..

1|0
    0|0
Yükleniyor...