Benim bir arkadaşım vardı kendinden 7 yaş büyük hırsız sapık bir sevgilisi vardı tecavüz bile etmeye kalkmısti ama arkadasim ayrilmadi bigün abisi ögrendi ama baska sehirde ogretmen abisi arkadasima seni geldigim zaman öldürücem dedi bende sevgilisiyle konusup arkadasimdan uzak durmasini soyledim hergun mesaj attim cabaladim ama cocuk bigün bana seni seviyorum dedi arkadasimdan gizledim ama bigun cocuk icin agladi ve soyledim bana sen kuyruk sallamasan soylemezdi deyip küstü diger arkadaslarima rezil etti herkes küstü çok zoruma gidiyo hep sorguluyorum kendimi benim mi suçum var diye.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• yine bir serseri erkek ve yine ona aşık olan canım bir kız. Senin hiçbir suçun yok o kadar gereksiz insan var ki dünyada her biri için kendini üzersen kendi hayatını yaşamaya zaman kalmıyor. Sil ikisini de hayatından ve hiç kafana takma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ne sorguluyorsun, seni atanı sen iki kere at.

0|0
    0|0
  • Saçmalamış

0|0
    0|0
  • Bu şekilde anlattiğin gibiyse ve başak detay yoksa sen haklısın

0|0
    0|0
  • boş ver öyle laftan anlamayan canım insanları sevin bilee

0|0
    0|0
  • Evet suçlusun

0|0
    0|0
  • Arkadaşın tam bir kaşar mış

0|0
    0|0
  • Mesajlarına ceavp vermen senin hatân

0|0
    0|0
  • Kendine bir iyilik yap ikisindende uzak dur

0|0
    0|0
  • Değilsin

0|0
    0|0
  • Seni arkadaşmıyok ya.

0|0
    0|0
  • Kuyruk salladın mı ?

0|0
    0|0
    • Ben tecavüz etmeye kalktiginda arkadasim tekrar baristik dedigi zaman aglayip yalvardım ona iğrenç bir insan ondan uzak dur diye o zaman da eda kalbini kirarim demisti sana yemin ederim ben o pisliğe hic bir zaman oyle yaklasmadim o yapti bana ama ben yapmadim yemin ederim

• Kendi haline bırak arkadaşını yaşayarak öğrencek belli

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Sen elinden geleni yapmışsın. Boş ver bundan sonra abisi öldürsün

0|0
    0|0
  • Zamanında söyleseydin böyle tepki vermezdi bence

0|0
    0|0
  • Sacmalama ya senin ne suçun var çocuğun igrencligi ve kusura bakma arkadaşının aptalligi. Senin kaybettigin bişey yok o da anlar çocuğun ne mal olduğunu

0|0
    0|0
  • Senin bir suçun yok

0|0
    0|0
  • Senin suçun yok

0|0
    0|0
  • suçlusun

0|0
    0|0
Yükleniyor...