Sizin Evinizde Bir Şeyin Kırılıp Ve Bozulmasından Sizi Sorumlu Tutuyorlar Mı? Bu Tepkiniz Tam Olarak Nasıl Oluyor?

Annem kadar kumanda piliyle oynayan biri daha yoktur halbukü uydunun fişini çıkarıp taksa takıldığında sorun kalmayacak yine bozmuşsun açılmıyor tripleri meşhur al kına yak al diye tripler atar sizinde evinizde bozulun veya kırılandan sorulumlu tutuluyor musunuz :D :D

Suçlamalar karşısında tepkiniz ne oluyor tam olarak yazın bilgilenelim teşekkür ederim :)
Sizin Evinizde Bir Şeyin Kırılıp Ve Bozulmasından Sizi Sorumlu Tutuyorlar Mı ? Bu Tepkiniz Tam Olarak Nasıl Oluyor ?#pilavüstü #pilavüstümasumdur #Bensuçsuzumaga #Pilavüstüsoruyor

1|2
12|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 12

• Evde en az 25 elektronik alet bilmem kaç musluk başlığı falan tamir etmişimdir. Tamir edemediğim du şunu hallediyim diye elime aldığım ve eskiden yarım yamalak çalışan bazı eşyaları kurtaramadığım için aman sen elini neye atsan bozuluyor zaten gibi hiddetli triplere maruz kalıyorum :D

0|1
    0|0
    • Cidden üzüldüm bazı şeylerde başarısız olunca beceriksiz damgası kötüdür ya :)

• yahu fritözün resistansı yanmış, ip kadar incelmiş ben içini açtığımda kopmasa en fazla 1 2 kızartmalık ömrü kalmış yani benim kurtaracağım bişey değil diyorum ama anlatamıyorsun yaa tabi tabii çalışıyordu demin falan :D

• aynen dokunmasan idare ediyordu anlamıyorlar cidden :D :D

• gif iyimiş gerçekten :))
    benim başıma böyle şeyler gelmedi ama genelde ufak kardeşim bazen suçu bana atıyor :)

0|1
    0|0
  • Evimde her şey bana ait.
    Sorun olmuyor.

0|1
    0|0
  • Tutamazlar Zaten kırsam sölerım kanks

0|1
    0|0
  • Ömürlük o ihale hep bende komşunun çocuğu gözünün önünde bir şey kırsın sen yaptın değil mi diye bana gelir hayır anne der kapıya bir tekme atarım içine göçer bak bunu ben yaptım derim tamam o zaman der gider...

0|1
    0|0
  • Valla gelen geçen beni suçluyor.
    Bir fıkra:
    Bir gün Temel kamyon alır. Fakat ehliyeti yoktur. Kendine bir şöför alıp
    yola çıkarlar. Bir kaç saat sonra komyondan garip sesler gelir. Şoför
    Temel'e kamyonun vitesi kolu kırıldı der: Temel sinirlenerek:
    -Tabiiki kirilur yola çiktiğumuzdan beri oynayip duraysun.

Aynı şekilde benim de vitesli arabam var. Araba ne zaman bozulsa veya arabalarımızdan biri ne zaman bozulsa benden bilinir halbuki kendileri bozar 😅

0|1
    0|0
  • Çok şükür öyle dertlerim yok yıllardır ama eskiden vardı :)

0|1
    0|0
  • kimseyi yargısız infaz yapılmaz
    ama büyükler bazen anlamıyor

üstelik yanlışlıklada bişey yapılmayacak evde...

0|1
    0|0
  • kedi var suçu onlara atıyorum

0|1
    0|0
  • Sakar sorumlusu devlet bakanı benim evde 😂😂😂

0|1
    0|0
  • O anda suçsuzluğun kanıtlanır ve bir rahatlama :)

0|1
    0|0
  • yooo hatta canım tak ettiğinde krııyorum da

0|1
    0|0
Yükleniyor...