Kağıt paralarımın üzerine şiir yazıp gönderiyorum size geldi mi hiç?

Yeni bir akım başlattım millet fotosunu cekip atacaktım ama telefonum 2 gündür bozuk ama hepsinin fotosunu cektim sıkıntı yok koleksiyon yaptım şiirleri :D eger bir gün üzerinde şiir yazılmış bir para bulursanız benden size selam olsun gençler ona iyi bakın... :D

Güncellemeler:
Arkadaşlar modlar bu olayın suc olabileceğini söyledi bu yüzden paraları ya evde biriktircem ya da gidip değiştirtcem malesef akım başladı yerde sona erdi Şu an :D

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Küçükken bir defter almıştım.
    Elimden geçen bütün paraların serilerini yazıyordum. Elimden geçen parayla bile duygusal bağ kurabilecek kadar sevgi doluyum :D
    BU dediğim olayı 1985 yılında yapmaya çalıştığım düşünülürse son derece iptidai şartlar altında çalışıyordum. Sonradan bir Commodore 64 bilgisayarım oldu ve Basic de yazdığım program sayesinde hepsini dijital ortama taşımayı başardım ama hali gören babam "Bu oğlan sıyırmadan en iyisi ben ona satranç öğreteyim de hem gelişimini doğru yönde sürdürsün hem de doğru düzgün bir işle uğraşsın" dedi sanırım.

Paranın üstüne şiir yazmak parayı tahrif etmeye girer ki bu bir suçtur. Yapmamalısınız. O paralar bankaya gelince MB'ye gönderilerek yenileriyle değiştiriliyorlardır muhtemelen.
    Üzgünüm. Planınız pek işlevsel görünmedi.

0|2
    0|0
    • o zaman parayı piyasaya sürmeyim mi simdi :D

• orknc alışverişe çıkar,

1) Kuruyemişçi, alışveriş yapınca orknc uzattığı paranın şiirle donatıldığını görünce orknc'u dövmeye kalkar.

2) Marketten süt almaya çalışan orknc'un kafasında kutuyu patlatan kasiyer tutuklandı.

3) Pazara çıkıp parayı pazarcılara kilitlemeye kalkan orknc'u tüm pazarcılar pazarı bırakıp kovaladılar.

4) orknc en iyisi bu parayı rus karısına yutturayım dedi ama rus karısı da dollarla çalışıyormuş.

5) Bu işi pavyon çözer en iyisi pavyona gideyim der ama pavyoncu bu paraya bir bira bile içemezsin yanıtını verir.

Bunları şaka olsun diye yazdım lütfen alınmayın.
      Şaka bir yana, ben görsem parayı kabul etmem. Bir çok kişi aynı şeyi söyleyecektir. O yüzden yazmamanız en doğrusu.

• ahahah uln koptum örneklere ya :D :D :D

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 4

• Türk parasını koruma kanunu'nu netten bulup gözden geçirsen iyi olur , zira ha para üzerine bir şeyler yazmışsın ha Türk bayrağı üzerine birşeyler yazmışsın farkı yok.

En hafif kurtuluşun , geride suçun yoksa 25.000 tl idari para cezası , daha da yükselebilir piyasaya saldığın ve bulunacak olan , sana da ithaf edilecek olan şiirlerinin sayısı ile...

Başarılar dilerim :)

1|1
    0|0
    • ana doğru lan harbi telefon numarası falan görüyordum bazen anlamıyordum harbiden he

• Kusura bakmayın, araya giriyorum ama lütfen @cems34 mesajlardan ulaşabilirmisin bana, bir sorum olacaktı. Ben mesaj atmayı denedim fakat xper puanı yetersiz yazıyor.

• Eyvallah kanks

0|1
    0|0
  • Doviz olursa olur

0|1
    0|0
  • Abi kaldjdal bütün türkiyeye dağıtman rahat 30 yılını alır

0|1
    0|0
Yükleniyor...