1.50 kızlardan neden nefret ediliyor?

1.50 kızlar neden sevilmiyor? Hadi onu da geçtim resmen alay konusu. Aşağlıyorlar sanki biz kendimiz böyle istemişiz gibi.. Siz yaptığınız hakaretlere gülüyorsunuz ama öyle insanlar kırılıyor kendilerine küsüyorlar. En önemlisi özgüvenleri kırılıyor. Gerçi benim böyle demem sizde bir yerden girip diğer yerden çıkacak sonuçta bunu ilk diyen ben değilim ama gerçekten kısa olmak bir suç değildir. Ve bunu yüze vurmanız hiç doğru değil. 1.50 kızlardan neden nefret ediliyor anlamıyorum. Sanırsın her gece 2 metre kızlarla birlikteler de 1.50 ye laf ediyorlar.

0|0
11|27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sakin ol sakin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Hayır çok tatlılar tam aksine

1|0
    0|0
  • Neden boyle dusunuyosun ben aksine kisa seviyorum :))) daha seksiler ve yatakta daha kolay kollarimla kontrol edebilecegim icin leziz bir gorunumdeler esim 1.50 1.55 civari olsa hic fena olmaz hani :) yanlis dusunuyosun bence pozitif ol begenen biri cikar muhakkak

0|0
    0|0
  • birgün otobüste 150 kızla muhabbet ediyordum çokta severim minyon kızları ki o kızada aşıktım tam böyle aşk havası yağmur falan var espiriler falan havada uçuyo otobüs durdu indik bu şemsiyeyi açtı duvarda bı yazı gözüme ilişti bişiler söyledim yazıyla ilgii kafayı bir çevirdim şemsiyenin üzerine konuşuyormuşum meğerse. Çok üzüldüm ama minyon kız candır! çok severim.

0|0
    0|0
  • Çünkü kısalar ondan sanırım

0|0
    0|0
  • Nefret yok sakin olmalisin bencr

0|0
    0|0
  • karakter meselesi ben nefret etmem sevimli olurlar

0|0
    0|0
  • alay edenlere ne bakıyorsun ya :) kimse kendi bedeninin özelliklerini seçmedi ki :) yaratılıştan herkes farklı :) bence boyunuza takılıp üzülmeyin :)

0|0
    0|0
  • Kardeşim milletin dediklerini umursarsan çok üzülürsün

0|0
    0|0
  • Turşuluk salata gibisin ne kadar kısa zaaaa afs, Kendinle barışık ol.

0|0
    0|0
  • Nefret etmiyorum tercihim degil

0|0
    0|0
  • Ben o nefret edenlerden değilim.

0|0
    0|0
  • İnsanları düşünerek yaşama küsme hayata inatla gül ;)

0|0
    0|0
  • İşte bu yüzden eğitim şart diyoruz feno geni geno geni bilmeyen insanlara çocuk sahipi olursa sonuç böyle oluyor

0|0
    0|0
  • Ben böyle ayrıntılara takılmıyorum...

0|0
    0|0
  • Abi kısa boylu kız iyidir uzun boylu kıza ben etkileyebilirmiyim diye değil teke tekte alabilirmiyim diye bakarım 🙄

0|0
    0|0
  • boşver takma kafana onları sende onlarla dalga gec

0|0
    0|0
  • ben severim

0|0
    0|0
  • yoo neden nefret edilsin o senn önyargın eşim 150 gayettende mutluyuz avantajları bile oluyoo çogu zaman ama 180-90 larda aradabi aklıma gelmiyo degil.:)

0|0
    0|0
  • 150 boyunda 40 kilo sevgilim vardı beni dolandırdı 7bin lira not3 not 5 telefon aldım hediyeler çabası ama hakkımı helal etmiyorum g* tu yere yakın olandan kaçın arkadaşlar niyetinizi çok belli ediyorsunuz nefret edilmesi normal yani.

0|0
    0|0
  • 2 metre olanda 2 cm akıl olmuyor boşver insan olmayana bunları anlatamazsın

0|0
    0|0
  • yoo kim nefret ediyor kim alay ediyor. şahsen bu konuyu takmazdım

0|0
    0|0
  • godek oldykları ıcındır

0|0
    0|0
  • Kim nefret ediyoki? Hem tatli oluyo onlar

0|0
    0|0
  • Neden nefret edeyim yaradan öyle yaratmış

0|0
    0|0
  • Neden nefret ediliyor ben etmiyorum karakterine bakıyorum karakter önemli olan..

0|0
    0|0
  • genelde sübyan oldukları için :D yaşı büyük olan minyon tiplilerde sorun yok evlat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Nefret edilecek bişey yok Allah vergisi şeyler yüzünden insanlardan nefret etmek çok saçma ve günah 😂

0|0
    0|0
  • Sevin bizi 😓😓

0|0
    0|0
  • valla bende 1.60 ım ama hiç nefretlıksın diyen olmadı

0|0
    0|0
  • nefret diye bir şey yok

0|0
    0|0
  • yok ya öyle bişey aşağlanmıyorlarki sen öyle hissediyorsun belkide

0|0
    0|0
  • Kendine göre erkeklerle konuş o zaman 1,65 boyunda erkeklerle falan

0|0
    0|0
  • 1.50 candır. Çok tatlı minik minik

0|0
    0|0
  • Ben 1.64 um bazen dalga geçiyorlar takmiyirum.

0|0
    0|0
  • Bence sende başka bişey var ozaman sen baya abartmışın

0|0
    0|0
  • O boyla 1.80'lik kızda olmayan egoya sahipler çünkü

1|0
    0|0
Yükleniyor...