Ailemden nefret ediyorum her şeye rağmen onlara katlanmak zorunda mıyım?

Gizli Üye
Sevmiyorum ailemi çünkü hayatı bana zindan ettiler en çok annem ve ablam en ufak örnekle yaptığım en küçük yanlışta bile iğrenç hakaretler etti vurdu ahlaksız akla mantığa sığmayacak hakaretler arkadaşlar belli ki beni sevmiyor onaylamıyor bende onu sevmiyorum sırf kan bağım olduğu için ona katlanmak zorunda mıyım ben anne kız ilişkimiz yok yaşamak zorunda değilim saygı duymak zorunda değilim ne yapıcam ben peki?
Ailemden nefret ediyorum her şeye rağmen onlara katlanmak zorunda mıyım?