Otobüste camı açamayan erkek görseniz tepkiniz ne olurdu?

Geçen gün otobüste camı açmaya gücüm yetmedi sonra yanımdaki erkekten rica ettim ''camı açabilir misiniz?'' dedim, sonra denedi ama o da camı açamadı :D

Öyle bir yüzü kızardı ki, gülmemek için zor tuttum kendimi

0|0
32|53

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu tarz ayrımları pek sevmiyorum. kızlar genel olarak erkeklerin karşısında mutlak bir acziyeti kabul etmiş biz güçsüzüz biz eziğiz kompleksini kabul etmiş durumda. bu tarz olaylardan bu şekilde etkilenmek bu kafanın bir sonucudur bence

4|1
    0|0
    • Aklen sizden daha güçlüyüz ama fiziki olarak siz daha güçlüsünüz

• kızla erkeği karşılaştırmak mantıklı değil pek bazı konularda. bence de üstünsünüz ^^

• Güzel :)

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir kac kere denk geldim gulerek bu ne bicim erkek dedim acikcasi. d. d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 52

• Gece geç yatmıştım sabah uykusuz kalktım işe gidiyorum uyanamadım afyonum patlamıyor bindm viaport minibüsüne gözlerim yanıyor ama uykusuzluktan bir görseniz müptezelllerden farkım yoktu.. Camı açmak için basit bir hareket yaptım açılmadı aynadanda arka tarafı kontrol ediyorum herkes bana bakmaya başladı amg sanki başka işiniz yok cama bir asıldım açmak için camın arkasına pleksi koymuşlar güzergahları yazan sert plastiklerden o yüzden cam acılmıyormuş sıkışıyormuş ikisi birden Tabi ben cama asılınca pleksi esnedi bir kırıldı her tarafa saçıldı çatır çutur sesler millet kafasını nereye sokacagını şaşırdı. Şöför tepki bile vermedi ben döndüm abi pardon görmedim onun orda oldugunu dedim oda zaten orda durması yanlıştı kardeş kimseye bişey olmadı ya dedi öyle gittik. Yaşanmış gerçek olay he ona göre dikkatli okuyun :)

0|0
    0|0
  • Güçle alakası olmuyor bazen ya bazıları sıkışmış oluyo baızlarıda hiç açılmıyormus mesela açmayı deniyoruz falan bende o kadar spor yapıyorum agırlık kaldırıyorum vs ciddi ciddi yaptıgım halde bir keresinde açamamıştım cunku zaten o cam acılmıyormus kulpu bile kırıktı utancımdan terlemiştim :D

1|0
    0|0
  • Onun için ben öyle biri bir şey deyince sağır taklidi yapıyorum açamam sonra rezil olurum diye.

1|0
    0|0
  • herkes cam açmak için doğmadı ya

1|0
    0|0
  • Otobüsteki kız "Camı açar mısınız?" dediğinde ben:

http://i.hizliresim.com/DJjvOo.jpg

1|1
    0|0
  • sız bı de kavanoz kapagını acamayınca görun bizi :D

2|0
    0|0
  • Her erkek çok güçlü olacak diye kanun mu var?

0|0
    0|0
    • Testosteron sizi boşuna mı fiziki olarak daha güçlü yapıyor? Bir cam açamayacaksınız ne işe yarayacaksınız ki

• Açık bir otobüs camı alır onunla dolaşırsın. Tüm ihtiyaçlarını giderir.

• Evet ya zor bir durum. Bana da bazen çevremdeki bayanlar bir şeyi açmam için veriyorlar açamayınca kendimi kötü hissediyorum. :D

0|0
    0|0
  • Su kizlarin siginma duygusuna illet oluyorum reel hayatta bir halti beceremezler sanaldada feminizim diye atip tutarlar.

Kamu spotu. Saldirma.

0|0
    0|0
  • yardım ederim bende açamaz isem gerisini düşünmek istemem :)

0|0
    0|0
  • camlar zor açılıyor bazen :) veya kilitli oluyor kimse açmasın diye klima var diye :) ben hiç bir zaman art niyetli düşünmem kimse açamadı diye :) bizler o camı tasarlarken kimse açamasın diye tasarlamıyoruz :) cam sıkışmıştır veya kilitlidir :)

0|0
    0|0
  • + Ufff açamıyorum yaaa. :/
    - Ben yardım edeyim anam...
    + Ah teşekkür ederim hanım efendi, açayım derken tırnağımı kırdım gitti ojem ya...

XD

0|0
    0|0
  • yazıktır gülmeyin :)

0|0
    0|0
  • Bazi camlar kapali oluyor. Ben de bir kez ayni durumu yasadim. Utandim :) sonra kilolu bir arkadas denedi o da acamayinca sikinti camdaymis deyip rahatladim :)
    Dipnot : hani ustten olur ya o havalarndirma seysi iste.

0|0
    0|0
  • camı açamamak komik değil ama komik olan bir hevesle açmaya yeltenmeleri ve açamadıktan sonra utanmalarıi yahu açamayabilirsin ne var bunda

0|0
    0|0
  • Ben duvarı pencereti eline veriyom genelde

0|0
    0|0
  • bir o gazla komple cami sokuyoz. d

0|0
    0|0
  • Gayet Normal bazı camları sıkıştıyorlar

0|0
    0|0
  • normal sıcakta lastikler genleşir yapışır cama açmak çok zor olur bende denedim çok açamadım

0|0
    0|0
  • Yardıma gelince yardım iste ondan sonra yerin dibine sok :D ve gülesim geldi de :D ah bu bayanlar hiç değişmeyecek.

0|0
    0|0
    • Yerin dibine sokmadım :) Gülmemek için kendimi zor tuttum dedim, kahkaha patlattım demedim :)

• İyi hadi bakalım öyle olsun :D ( düşüncem değişmedi )

• kilitlidir belki olamaz mı

0|0
    0|0
    • Temmuz sıcağında orayı kitleyen psikopat kim acaba

• bugün daha gördüm kadın var gücüyle yüklendi kilide açamadı garibim ben geçtim arkaya açıktı orası püfür püfür :D

• Sinir bozucu bir durum.

0|0
    0|0
  • Bende acamamistim. Sonra soru sormustum. Sonra ksde her yerde hatta serinsesler'de bile cikmistim. Bakiniz: ckings

0|0
    0|0
  • aahahaha bı erkegın bazen bı kızın ıstedıgını yapammaması ne komık dımı. aslında komık degılde bu bı algı yaa bence erkete olsa kızaracak bısey yok ama gelde anlat. ben takmazdım bıle ama bazı erkekler erkeklıge pok surduk dıyor :)

0|0
    0|0
  • Kezban

0|0
    0|0
  • O da açamadıysa o zaman camda bir sorun vardır neden cama gülmek yerine ona güldün ki?

0|0
    0|0
  • Onun başlığına bastırıyon, direk çekince açılmıyo. Taktikleri var, vidalı mı diye de bakmak lazım. Öyle direk gaza gelince böyle oluyo.

0|0
    0|0
  • ne kadar da dusuncelısın.

0|0
    0|0
  • bir kere ben acamadim kiz acti. Kiza dedim ki ben daha bu otobuste duramam. Ilk durakta indim :)

0|0
    0|0
  • Daha önce başıma geldi camin kolunu kirdim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 31

• Bazen otobüs ve minibüslerde bu yüzden çok tartışma çıkıyor. Özellikle kışın camı aç diyenlere ayar oluyorum zaten. Neyse bu tartışmaları engellemek için camın açılma kısmını iptal ediyorlar ve o zaman kimse camı açamıyor. Siz belkide öyle bir araca denk geldiniz.

0|0
    0|0
    • Temmuz ayında hangi manyak şoför cam açılma kısmını iptal eder

• Onlar kışın iptal ediyor yazın açıyorlar. Belki unutmuştur ya da şikayet gelmemiştir. Bazıları otobüslerde ya da minibüslerde klima olduğu zamanda o ayarı bozmaya biliyorlar.

• Bizim burada da açılmıyor kapanmıor sıkışıp kalıyor camlar adam ne yapsın

0|0
    0|0
  • gayet normal bir şey erkek demek her zaman en güçlüsü demek değil yapı olarak bizlere göre daha güçlüler evet ama sağlık durumuna spor yapıp yapmamaya göre değişen bir durum bu öyle cam kavanoz kapağı açmakla erkek olunmuyor gider bir kaç yıl spor salonuna fit olur bu tarz şeyleir yapabilir açamadıysanız ve eğer camda bir sorun yoksa bu da sizin fit olmadığınızı gösterir yalnızca o gülmek istediğiniz adamın değil

0|0
    0|0
  • Bişey demem ne diyim

0|0
    0|0
  • Haha kıyamam :D

0|0
    0|0
  • Ahahha👍supermis

0|1
    0|0
  • Ben gülüyorum, çocuk da dönüyor gülüyor beraber gülüyoruz

0|0
    0|0
  • Komikmia

0|0
    0|0
  • Yazıııık kıyamammm

0|0
    0|0
  • Her erkek güçlü olmak zorunda değil. Gücün nasıl birşey olduğunu nasıl kazanıldığını bilmiyorsun sanırım

0|0
    0|0
  • Ee ne var bunda canım açamayabilirler ama kadına karşı güçlü olma korumacı olma misyonuyla fazla havaya girenler oluyor onlara ders olsun :)

0|0
    0|0
  • Yazdan Kışta camı açık isterim aksi taktirde pislik ve havasızlıktan boğulunuyor o üşüyen camı kapattıranların da a.. q camı açamayan erkek gitsin örgü örsün

0|0
    0|0
  • Aynısı oldu ben güldüm hayatta tutamam kendimi :D

0|0
    0|0
    • Bende zar zor tuttum zaten :D

• Tepki vermem olabilir açamayabilir

0|0
    0|0
  • Hahaa ya olabilir tuhaf bir yanı yok 😄

0|0
    0|0
  • Gulmıcem dıye sekılden sekle gırerdım:)

0|0
    0|0
  • Ahaha açamayabilir

0|0
    0|0
  • Bende erkeğin acamadigi camı açmıştım 💪 çocuk anladığım kadarıyla gripti ve ayakta zor duruyordu.

0|0
    0|0
  • Çok normal bir şey. Utanması da gerekmiyordu.

1|0
    0|0
  • çam sıkısmıstır olabılır yanı :D

0|0
    0|0
  • camın hiç mi suçu yok tu

0|0
    0|0
  • Bir kere sevgilim camı açamamıştı sıkıştırmışlar galiba dedi sonra ben denedim cam açıldı minibüsten inince niye herkesin içinde bunu yaptın diye trip attı djbgdsf

0|0
    0|0
  • otobüs kullanmıyorum yazın

0|0
    0|0
  • Olabilir yani erkekleri niye herkül gibi görüyorsunuz ki? 😀

0|0
    0|0
  • Güçsüz erkek derim cekiil surdan ben acyim derim 😂😂

0|0
    0|0
  • Komik ama tatlı bir komik durum oluyr dalga geçme mabinda değil :)

0|0
    0|0
  • Komik olmuş ama belki cidden sıkışmıştır cam.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler ya gülmeyin

0|0
    0|0
  • Aynı şey bana da oldu yazık çok bozuluyorlar :)

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...