Yüzsüz insanlara karşı tavrınız ne oluyor?

Alt komşunun çocuğu tam 4 dakika zile bastı. Çocukla uğraşacak durumda olmadığım için açmadım. "Ama evde, sesini duydum az önce" diyor ve elini kapıdan çekmiyor inatla 😅 Hayır o çocuk, ona lafım yok da annesi alsa olmuyor mu çocuğu acaba, evde uyuyorum belki hastayım yatıyorum...

Güncellemeler:
Yine geldi...

0|0
13|33

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sinir bozucular valla bende surekli bizim zile basan merdivenciye uyuz oluyorum.
    Birazda başkalarının ziline basabilir tek otomatik bizde sanki sabahın köründe elini hiç zilden çekmeden basıyor.
    Özellikle açmıyorum kapıyı.

1|0
    0|0
    • Hah bu çocuğu gelen kadının akrabaları da bizim zile basıyor. En son niye diye sorduk da "size yönlendirdi" dedi bir de akrabası, bize yönlendirmişmiş hanımefendi.

• Hanfendinin zili mi boZuk yoksa hanfendide mi var bir bozuklukk

Erkekler Ne Diyor 32

• Aileler yüzünden çocuklar böyle, dövsen dövemezsin, ailesine şikayet etsen çocuk işte der. O yüzden komşularla asla samimi olmam. Mesafe korurum

1|0
    0|0
  • Yüzsüzlüğü sen yapmıssın kanks

1|0
    0|0
    • Başımın agrimasi ve her gün 5 yaşındaki çocukla uğraşacak durumda olmamam yuzsuzluk mu kanks

• Acıp musait değilim diyip gonderebılırdın. Cocuk ocerde oldugunu bıldıgı halde acmaman yusuzluk kanks

• Yok kanks çocuk 5 yaşında ve 2 yaşından beri bizim eve geliyor gün aşırı, müsait değilim desem de üstüm giyinik dışarı çıkıyor olsam da duştan çıkmış bornozlu olsam da dalıyor içeri.

• valla mumkun oldukca ondan uzak durmaya calisiyorum hayatima dahil etmiyorum

1|0
    0|0
  • Kestirmeden gidip ağzına küreklen vuruyorum. Daha güzel oluyor.

1|1
    0|0
  • yüzsüz insanları tanıyamıyorum onun için yüzlü insanlara bakıyorum hem yüzlü insanlar ve yüzlük insanlar diye kategoriler var :D

1|0
    0|0
  • takmam öyle insanları

1|0
    0|0
  • Umursamam

1|0
    0|0
  • Kapıyı açarım bakarım misafirliğe geldilerse şu anda müsait değilim rahatsızım daha sonra lütfen derim. Yüzsüz insanlara karşı en az onlar kadar istemediğinizi ısrar etmezseniz anlamazlar...

1|0
    0|0
  • Yok kabul etmelisin ve cevap verirsen anlamazlar. Arada bir kısa bir yanıt oturtur onu olduğu yere.

1|0
    0|0
  • Çocuk o canısı. Cocuk. Bu kadar takma

1|0
    0|0
  • kapıyı açar haddini bildirirdim..
    yaptım, oldu..

1|0
    0|0
  • Kapıyı açarım soğuk su atarım :)

1|0
    0|0
  • ilgilenme

1|0
    0|0
  • iyi sabırlıymışsın düşünüyorsun o çocuk felan diye. ben uyurken kardeşim inatla beni uyandırmaya çalışsa yataktan kaltığımda kaçacak yer arıyor..

1|0
    0|0
  • Gidip annesiyle konussana bir ayar versin velede

1|0
    0|0
  • direk sktri çekiyorum kimsenin nazını kahrını çekemem skrm valla öyle tripler bilmem neler ben çocuk değilim adam olan varsa buyursun he dengesiz olan varsa diyorum hemen sktrp gitsin

1|0
    0|0
  • Tavri. Yok

1|0
    0|0
  • Ne var beeee diye aç kapıyı

1|0
    0|0
  • Ya kınamıyorum çünkü kınarsam başıma gelecek diye korkuyorum ama şu çocuğunun şımarıklıklarına göz yuman ya da engellemeyenlere acaayiiip deli oluyorum, çocuk olmasa aklımdan türlü işkence teknikleri geçiyo ama neyse

1|0
    0|0
  • yüzsüz insanlar yüzsüz...

1|0
    0|0
  • fazla yüz vermişsin zamanında

1|0
    0|0
  • bende yüzsüzleşiyorum. böylece iki yüzsüz öyle takılıyoruz bea xd

1|0
    0|0
  • Yüzsüz ismi üstünde bakılmaz umursanmaz

1|0
    0|0
  • Kapıyı aç ve hakaret edip yolla yüzüne kapat.

1|0
    0|0
  • okadar düsünceli bir komşumuz olmadı

1|0
    0|0
  • Yüzsüzlük oluyor 😂

1|0
    0|0
  • Açma kapıyı boşver basar basar gider

1|0
    0|0
  • Bizimde öyle konşular var malesef napçan

1|0
    0|0
  • Nefret edefimcok piste laf. koyarim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 12

• Nefret ediyorum onlardan.. Fazlasıyla utanmaz pişkinler 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Evet bu yüzsüzlük. Banane ben de açık açık istemediğimi hasta olduğumu keyifsiz olduğumu o yüzden açmadığımı söylüyorum.

1|0
    0|0
  • Çocuk mocuk dinkemem bozarm onu bidaha yüz bulmaz, çocuklar fazla zeki yaşa aldanma 😂😂

1|0
    0|0
  • Gıcık oluyorum

1|0
    0|0
  • kapiyi acip tersleyebilirsin

1|0
    0|0
  • Asdfhj yüzsüz komşu çekilmez hiç 😂

1|0
    0|0
  • Sen yine iyisin bizim burada zile bir basar iki basar üçte el kadar çocuk küfrü basar -_-

1|0
    0|0
  • Krize girerim :D

1|0
    0|0
  • nefret ediyorum ya terbiyesizler

1|0
    0|0
  • Yol veririm

1|0
    0|0
  • Umursamam:)