Benimle evlenecek erkek şanslı mı şanssız mı sizce?

mesela evlenirsem düğün salonu tutmak istemiyorum. abartıyı, şaşaayı sevmiyorum, oynamayı da sevmem zaten. maddiyata önem veren biri de değilimdir. küçük şeylerden hoşlanırım. mesela tek taş beni çok mutlu etmez. onun yerine hobilerimle, zevklerimle ilgili alınacak hediyeler ise dünyanın en mutlusu eder beni. bunlar bence kötü özellikler değil. :D kötü diyebileceğim ise misafir sevmeme huyum var. eğer evleniceğim erkeğin aile bağları sıkıysa, sürekli gidip gelmeler olursa o beni sıkabilir. ama kafa dengi insanlarla, misafirlerle vakit geçirmeyi severim o ayrı. acaba çok mu sıkıcı gelirim bir erkeğe, çok mu ağır bir hayatım var, ?

0|2
10|51

En İyi Erkek Görüşü

• Düğün, oyun, yapmacık tavırlar ıvır zıvır hepsi boş ve gereksiz. Takı için yapılan düğünlerin çoğuda masrafını anca cıkartıyor. Misafire gelincede, evet kesinlikle kafa dengi olmalı aksi takdirde en yakınımı bile tanımam. Yaptığım ve yapacağımız muhabbet ya çok ciddi olmalı ya da çok saçma ve makara tarzında. Naber, o ne yapmış bu ne demiş standart muhabbet çok sıkıyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynı benim kafadansın😂 Türümüz tükeniyor bizim 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• yani iyi bir hayatın var gibi
    misafir konusunda haklısın cok vıcık vıcık olmamalı ):
    dilerim kalbine göre birisi bulrusun

1|0
    0|0
  • Fena degil :D bnde pek farkli sayilmam cunku :D

1|0
    0|0
  • Cok iyi.

1|0
    0|0
  • Bu saydıklarının pek çoğu güzel tabi.

1|0
    0|0
  • Düğünlere yapılan masraflara ben de acıyorum cidden. Fakir doyır desen yapmaz zuzular

1|0
    0|0
  • çok ağır bir hayatın yok. çok sıkıcı bir hayatın yok. Gayet normalsin bence. Zaten düğünmüş takıymış bunlar yeni evli çiftleri daha ilk yıllarında borç altında bırakıyor. Yazık yani günah.

1|0
    0|0
  • bu kızı fanusa koyuuunnn nesli tükeniyorr

1|0
    0|0
  • normal gibisin

1|0
    0|0
  • şanslı olabilir muhtemelen :P :)

1|0
    0|0
  • Benim kafadasın

1|0
    0|0
  • Şanssız bence. Düğün salonu istemem nedir, düğünde çevrem ile dostlarım ile oynamak eğlenmek isterim. Sürekli kös kös oturacak kadını napayım. Bana enerjik, gezmeyi seven kız lazım. Bos bos sıkıcı sıkıcı oturmayı iyi bir şey mi sanıyorsunuz. Enerjik, eglenceli kızlar candır.

0|0
    0|0
    • düğün salonu tutmam cümlesinden sıkıcı sıkıcı oturan bir kız olduğum mu anlaşılıyor. aksine ülkemde gezmediğim şehir kalmadı. yurt dışı gezi hayallerimi de evlendikten sonra eşimle birlikte yapmaya saklıyorum. salon tutmayıp nikah töreni yapan çok insan var ayrıca. hepsi sıkıcı mı şimdi bunların.

• Kendini de görsek daha iyi bir cvp verebiliriz 😀

1|0
    0|0
  • Sen benim aradığımsın 😂 seni alan şanslı bence

1|0
    0|0
  • Misafir sevmeme iyi bir şey değil. Hobilerini ve hayatını bilmiyorum ama senin sıkıcı birisi olduğunu düşünüyorum...

0|0
    0|0
    • yani kısa bir paragarafla bir insan tanınamaz zaten. misafir sevmeme neden iyi değil. aslında düşüncesiz, sevmediğim kişileri misafir etmeyi sevmem desem daha doğru. her gelene de of çeken biri değilim.

• orası öyle canım. zaten ana baba benim gözümde misafir kategorisinde değil.

• İyi o zaman problem yok hatta aramayla bulunmayacak birisisin

• Düğün Salonu tut bence

0|0
    0|0
  • Sen bana yaz :D

1|0
    0|0
  • Evlenelim :D

1|0
    0|0
  • lokumu aldım ailemle yola çıkıyorum kahveleri yap orta şekerli benimki :)

1|0
    0|0
  • şanslı bence

1|0
    0|0
  • Hayalimde ki kız profili bu ssjjs :D

1|0
    0|0
  • Allah bilir

0|0
    0|0
  • sen sevmesen de ailen bir şekilde ikna edecektir maalesef eşler değil aileler evleniyor çünkü bizim kültürde

0|0
    0|0
  • Bana uyar özellikle düğün yok kısmı... hatta nikahta kargo pantolon ve tişört gidebilir sem ohh ohh ohhh

0|0
    0|0
  • Bende kötü huyların var sandım :)

0|0
    0|0
  • Yani benle evlenecek olsan farzı misal benim hayalimde düğün salonunda düğün yapmak değil Titanic'de düğün yapmak :)

0|0
    0|0
  • senin yaşta böyle davranman normal

0|0
    0|0
  • Kötü huylarından dolayı şanssız olur.

0|0
    0|0
  • çok iyisin uygun olsaydım evlenme teklif ederdim

0|0
    0|0
  • Senini bu istekle alan kesin. muhebet hapis yeyip avftan yararlanıp cıkmış olmalı ken dini ne bok zanediyorsunuz anlamadım parayla satın alına bileçek karaktere sayipsin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 9

• Maddiyata önem veren biriyse seni kaçırmaz ama ailesine ve akrabasına düşkün insan senden uzak durmalı.. Kişi ayrımı yapmadan gelen misafir evin bereketidir, mahcup olacak bir durumda olmayalım yeterki, en güzel şekilde ağırlamak insana büyük haz verir..

0|0
    0|0
  • Şanslı 😑

1|0
    0|0
  • Alkiş toplamaya gelen bir vatandas daha... bravo bravo ✋✋✋

0|0
    0|0
  • Canim sadece kendini ovmussun. Bissuru iyi sey yazip bitane kotu huy yazmissin. Ayrica herkes farklidir. Biri sevmez biri sever. Genelleme yanlis.

0|0
    0|0
    • amacım kendimi övmek değildi, kendime göre iyi özelliklerim, başkaları o özelliklerimi hiç sevmeyebilir mesela. öyle sorasım geldi işte :) tabiki de genellemeler yanlış.

• Ben de hemen hemen böyle birisiyim. Sorun etme, bunlar kötü şeyler değil. Ama evleneceksen hem sana hem karşı tarafa hitap edecek bir düğün yapmalısın.

0|0
    0|0
  • burcun yay mı :D

0|0
    0|0
  • Misafir sana severimde anne akrabalarim cok kotu
    bir teyzem var yatiya kalir 10 gun cekinmez yer icer bizden bize katkisi olmaz
    bir dayim var durup durup gelir 2 kalir gider 3 sonra gelir yine 1 hafta gelir utanmaz ikidide zengin harcamaz rezil bisey istemez mecburiyetten bizim faydamiza bisey yapmaz

0|0
    0|0
  • Çok sıkıcısın

0|0
    0|0
  • Siradan

0|0
    0|0
Yükleniyor...